Jvc tv açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Bimden ilk aldığındaki versiyonu hatırlıyonmu peki?
Maalesef hatırlamıyorum ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

1AB620BB-C714-4A4E-AB9A-A382C9DE6FFC.jpg

F fikoloji ?

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Kumanda için servisi aradım ellerinde kumanda olmadığını söylediler ben de akşam eve geldim kumandayı bir güzel söktüm kartını bir güzel temizledim ve şu an hiçbir sıkıntı yok ??

F fikoloji nin konularından da arka planı karbon yaptım. Artık mutluyum ??

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Kumanda için servisi aradım ellerinde kumanda olmadığını söylediler ben de akşam eve geldim kumandayı bir güzel söktüm kartını bir güzel temizledim ve şu an hiçbir sıkıntı yok ??

n11'de 15-20 liraya vestel uyumlu kumandalar mevcut Üstelik çok daha kullanışlı, ufak ve zarif. Ben televizyonun kendi kumandasını kullanamıyorum Oradan aldım Tek elde parmaklarım her tuşa kolayca ulaşıyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
n11'de 15-20 liraya vestel uyumlu kumandalar mevcut Üstelik çok daha kullanışlı, ufak ve zarif. Ben televizyonun kendi kumandasını kullanamıyorum Oradan aldım Tek elde parmaklarım her tuşa kolayca ulaşıyor
Şu seg tvnin verdiği kumandamı acaba ,biz de onlardan kullanıyoruz tvlerde ,gayet küçük ,uydu kumandası gibi :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64

Benim sana yazdığımda kumandayı söküp temizleseydin ,ha bire "alattin abiden aldım yazılım" demezdin mubarek :hihi
Yani illa kulağını çekmem lazım ,gelmeyeyim İstanbula :haha1

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Ben seviyorum tv nin kendi kumandasını ya. ??
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Benim sana yazdığımda kumandayı söküp temizleseydin ,ha bire "alattin abiden aldım yazılım" demezdin mubarek :hihi
Yani illa kulağını çekmem lazım ,gelmeyeyim İstanbula :haha1
Abi dedim servis gelsin baksın. Ama servisinTen ( kendine) hayrı yok. Dedim bir el atayım bari.
galiba sıvı girmiş kumandanın içerisine. Çunkü tuş takımının altı nemliydi biraz.
şimdilik sorun yok şükür.

E Çevrimdışı

emir38

Yeni Üye
4 Eyl 2020
2
39
ayni sorun bizdede vat jvc televizyon acilmiyor. kirmizi isik yanip sönüyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt