Jvc tv açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I Çevrimdışı

ihvan

Yeni Üye
18 Tem 2018
5
38
Kolay gelsin cümleten jvc 49vu73t model tv de ben de benzer sorunu yaşıyorum fişi takınca jvc yazısı geliyor ancak sonra ekran kararıp kumandaya hiçbir tepki vermiyor. Güncelleme yapmayı denedim usb bellek takıp ona da tepki vermedi arkasındaki açma kapama tuşunu bu vesileyle tespit etmiş oldum 2 buçuk yıl aradan sonra o da tepki vermiyor. Üstadlar yok gösterebilirse çok memnun olurum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Kolay gelsin cümleten jvc 49vu73t model tv de ben de benzer sorunu yaşıyorum fişi takınca jvc yazısı geliyor ancak sonra ekran kararıp kumandaya hiçbir tepki vermiyor. Güncelleme yapmayı denedim usb bellek takıp ona da tepki vermedi arkasındaki açma kapama tuşunu bu vesileyle tespit etmiş oldum 2 buçuk yıl aradan sonra o da tepki vermiyor. Üstadlar yok gösterebilirse çok memnun olurum.
tv seri no paylaşırmısınız

I Çevrimdışı

ihvan

Yeni Üye
18 Tem 2018
5
38
Çok çok teşekkür ederim herkese bu siteyi kuranlardan da faaliyetini devam ettirenlerden de Allah razı olsun. V36249 güncellemesini denediğimde olmamıştı bir önceki mesajda v34762 sürümü ile sorunumu tek seferde çözdüm o mesajları paylaşıp trafik levhası gibi uygulama mesajlarına yönlendiren arkadaşlar eksik olmasın dertlerine bizim gibi kolayca derman bulmalarını nasip etsin Allah inşallah.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Bu televizyonun açma kapama tuşu nerede Allah'ını seven söylesin?

İ Çevrimdışı

İzmirhigh

Yeni Üye
25 May 2018
29
42
iyi akşamlar arkadaşlar jvc 50vu73t televizyonumun kumandası 1 ve 2. Kanallar dışında kumanda etmemeye başladı bizim ufaklık kurcalamış nasıl eski haline getirebiliriz kumandayı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri