JVC 50VU73T Kullanıcılarına özel 3.62.13.0 sürüm MB130 yazılım

Tylerdurden Çevrimdışı

Tylerdurden

Aktif Üye
13 Nis 2018
84
A Ado hocam iyi geceler iyi bayramlar yoğunsun tv brick durumda açılmıyo seri versem full yazılımı atabilirmisin
SN: 8036392 800977

Tylerdurden Çevrimdışı

Tylerdurden

Aktif Üye
13 Nis 2018
84
saol hocam indirip yükleyip sonucu bildircem cansın:ok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Ado hocam malasef olmadı led ışık hızlı bir şekilde yanıp sönüyo bu arada farklı usb ye yükleyip deniyorum oda olmadı

A Ado hocam malasef olmadı led ışık hızlı bir şekilde yanıp sönüyo bu arada farklı usb ye yükleyip deniyorum oda olmadı
yok hocam sonuç değişmedi 3 usb dede aynı başka tv seg di sanırım birkerede daha böyle olmuştu sen başka bir yazılım vermiştim şak diye açılmıştı bu jvc nin yokmudur başka benim seri nosunun yazılımı acaba

A Ado hocam bu arada benim seriye özel yazılımı senden rica edinceye kadar daha önce forumdaki arkadaşlara attığın yazılımların hepsini denedim yok yemedi hatta bana bu attığınla bire bir aynı yazılım bile var rakamsal olarak tabi içeriği farklıdır yazılımların tv ye anakarta özel diyosunuz çünkü ama sen yoksun yoğunsun diye kendimce çağreler ürettim malesef hüsran en son çağrem sensin yine hayata döndürecek olan sensin eminim bundan tecrübeyle sabit iki tvyide ayağa kaldırdın:clap2

A Ado hocam şu ana kadar denediklerim
28036392_MB130_JVC_TURKIYE_YODA_V36240_SVN_257712.xls
28036390_MB130_JVC_TURKIYE_YODA_V36240_SVN_257712.xls
28036391_MB130_JVC_TURKIYE_YODA_V36240_SVN_257712.xls
28036393_MB130_JVC_TURKIYE_YODA_V36240_SVN_257712.xls

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

tukre

Yeni Üye
21 Ağu 2018
6
49
Deneyelim bakalım emeginize sağlık

yazılımı yükledim. gayet iyi tşk ler. fakat eski yazılımı bir türlü bulamadım tv ile gelen orjinal yazılımı nerden temin edebilirim.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

eflanili

Yeni Üye
29 May 2018
8
45
Çok geç kalmışım cevap vermek için farkındayım lakin paneliniz arızalı. :ok
Evet baya geç oldu.İşin garip tarafı İstanbul Maltepe servisine de aynı resimleri gönderdim sorsan onlarda fabrikaya göndermiş ve normal demişler.Yalan. Tuzla servisi sağolsun ilgilendiler de TV değiştirildi.

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
554
55
Arkadaşlar Merhaba;

Kafa karışıklığı olmaması adına önce bir açıklama yapayım.

Başlık JVC kullanıcılarına özel ancak bunun haricinde MB130 yeni yazılım çıktı başlığı ile, zaten süregelen ÇEKİRDEK YAZILIM geleneğimize devam ediyoruz. Yani MB130 başlığındaki yazılım ile bu yazılım aynıdır.
İşin aslı ise, fabrikaya geribildirimlerimiz sonrasında özellikle ve ağırlıklı olarak JVC 50VU73T kullanıcılarının şikayetleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış özel bir yazılımdır.

Paylaştığım bu yazılım üzerinde önceden zaten çalışılıyordu, JVC sonrası ve genel MB130 geri bildirimlerimiz ile birlikte son hali verildi. Bundan sonra yine güncellemeler mutlaka gelecektir :ok

MB130 ile üretilmiş diğer marka sahipleri arkadaşlarımız da bu yazılımı yükleyebilirler.

Her ne kadar yazılımı daha önce ele almış olsam da, her zaman olduğu gibi önce kendim incelemek istedim.

Yine her zaman olduğu gibi yazılım ile ilgili ''Şu olmuş bu düzelmiş bu bozulmuş'' gibi yorumlar yapmayacağım.

Sizlerden en öncelikli isteğim ise şu dur;

Arkadaşlar lütfen kimsenin yazdıklarından etkilenmeden kendi tespitlerini yazınız geri dönüş olarak. Bakınız aynı konu JVC 50'' kullanıcıları ana konu sayfasında yaşandı, Bir arkadaşımızın ''Renkler soluk yaaa'' demesiyle birlikte arkasından bir çok arkadaşımız aynı söylemde bulundu ki ben iddia ediyor ve kalıbımı basıyorum ki bu tv de renk falan soluk değildi, halen de değil iddiasındayım.

Yani bir arkadaşımıza soluk gelmiş olabilir, nasıl ayar yaptığını bilmiyoruz, hangi tercihleri kullandığını bilmiyoruz, Doğru tonu bulup bulmadığını bilmiyoruz bu nedenle önemle rica ediyorum lütfen kimsenin yazdığından etkilenerek değil, size verdiği his, size sunduğu renk, size paylaştığı internet verileri, size çıkarttığı ses nasıl geliyor ise o şekilde yazınız.

Bu vesile ile hepinize şimdiden hayırlı olsun diyor ve yazılımı paylaşıyorum.

Önce İLK izlenimlerinizi, sonra da kısa orta uzun vade kullanım sonrası görüşleriniz için bu başlığı kullanabilirsiniz arkadaşlar :ok

[Gizli içerik]
Teşekkürler

M Çevrimdışı

Muhammet 907

Yeni Üye
29 Ağu 2018
6
27
Selam, abi Vestel 49 inç tvsini alalı 2 hafta oluyor, eve kim geldi ise görüntüden şikayetçi renk soğuk canlı bir rengi yok . Televizyonun Vestel daha ne bekliyorsun mu diyeceksin yoksa bunun bir ayarı var kardeşim keskinliği kıs kontrans ayarını yükselt mi diyeceksin .Abi bu görüntü sorunu bu modelin hepsinde de var mı Yardımcı olursanız çok sevinirim

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selam, abi Vestel 49 inç tvsini alalı 2 hafta oluyor, eve kim geldi ise görüntüden şikayetçi renk soğuk canlı bir rengi yok . Televizyonun Vestel daha ne bekliyorsun mu diyeceksin yoksa bunun bir ayarı var kardeşim keskinliği kıs kontrans ayarını yükselt mi diyeceksin .Abi bu görüntü sorunu bu modelin hepsinde de var mı Yardımcı olursanız çok sevinirim

Servis menü resmini eklermisin rica etsem :ok

E Çevrimdışı

Eggelli

Yeni Üye
26 May 2018
21
46
Ado abi son guncellemeyi yukledikten sonra uydu kanallarinda sorun yasamaya basladim bilemiyorum yazilimsalmi yoksa bendenmi kaynaklaniyor
4k cikmiyor artik degisik degisik kanallar geliyor
image11c19a5ac708eafc.jpg

imageb5805239dc4dd34c.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt