JVC 49'' 124 Ekran JVC LT-49VU73T BİM Satışlı TV Kullanıcıları Ana Konu

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
@Abdulrezakbinberrak,@fikoloji, A Ado
selam,
yazılım güncelleştirme denedin mi ?
3.62.35 jvc yi deneyiniz

A Çevrimdışı
27 Haz 2019
5
49
selam,
3.62.35 jvc yi deneyiniz
Ustad tv üzerinden güncelleme yapmayı denedim olmadı linkten dediğiniz güncellemeyi deniyecegim sonucu yazarım aynı problemi yaşayan arkadaşlarada rehber olur

A Çevrimdışı
27 Haz 2019
5
49
selam,
3.62.35 jvc yi deneyiniz
Ustad 3 günluk uğraştan sonra bugün şans eseri kendi kendine düzeldi 3 gün boyunca yaptıklarım netflix hesabından ayarlar sekmesinden tüm cihazlardaki oturumu kapat işlemi ardından tv nin ayarlar sekmesinden netflix ı pasif konuma getirmek tv nin fişini çekip 3 dk beklemek herkese teşekkür ederim

E Çevrimdışı

enfarktus

Yeni Üye
9 Haz 2018
10
39
Sayın adem helvacı sayenizde bu tv yi aldım. bim de satılacağı hafta tanıtıcı video çekmeniz ve googleda jvc tv arattırınca burasının çıkması, sizin övgüyle bahsetmenizden dolayı vardır bir bildiği diyerek almıştım. keşke almasaydım.

M Çevrimdışı

moonwalker

Yeni Üye
15 Haz 2019
4
27
Arkadaşlar tv ye Lg sj3 soundbar bağladım böylece tv nin iğrenç hoparlörlerinden kurtulmuş oldum ama ne optik bağlantı ne de Bluetooth ile tv nin kumandasından sounbarın sesini yükseltip alçaltamıyorum. Bluetooth ile bağlantı sağlandığım diğer cihazlarda sesi kontrol edebiliyorum acaba tv de bu özellik yok mu varsa nasıl yapabilirim? Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar tv ye Lg sj3 soundbar bağladım böylece tv nin iğrenç hoparlörlerinden kurtulmuş oldum ama ne optik bağlantı ne de Bluetooth ile tv nin kumandasından sounbarın sesini yükseltip alçaltamıyorum. Bluetooth ile bağlantı sağlandığım diğer cihazlarda sesi kontrol edebiliyorum acaba tv de bu özellik yok mu varsa nasıl yapabilirim? Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
kulaklık volume olan sizi ilgilendiren kısımdır. teraspy' den destek alınız

H Çevrimdışı

Hamit -24

Yeni Üye
12 Şub 2018
12
Adem hocam 2 yılı geçti bu tvyi alali bim ilk sattığında almıştim tvden gayet memnunum ancak son günlerde sağ üst köşede bi mavilik belirdi. Normal seyirde sıkıntı yok ama beyaz bir görüntü olunca mavilik çok belirgin muhtemelen led arizalandi diye tahmin ediyorum. Sizin görüşünüz nedir birde internetten led bar baktimda bu tvye göre bulamadim vestelin hangi model led barini alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Adem hocam 2 yılı geçti bu tvyi alali bim ilk sattığında almıştim tvden gayet memnunum ancak son günlerde sağ üst köşede bi mavilik belirdi. Normal seyirde sıkıntı yok ama beyaz bir görüntü olunca mavilik çok belirgin muhtemelen led arizalandi diye tahmin ediyorum. Sizin görüşünüz nedir birde internetten led bar baktimda bu tvye göre bulamadim vestelin hangi model led barini alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Görselde paylaşirmisiniz

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Tv ninizin 3 yil garantisi olması gerekiyor, birşey satın almadan veya müdahale etmeden önce garanti durumunu müşteri hizmetlerinden kontrol edin..

H Çevrimdışı

Hamit -24

Yeni Üye
12 Şub 2018
12
Tv ninizin 3 yil garantisi olması gerekiyor, birşey satın almadan veya müdahale etmeden önce garanti durumunu müşteri hizmetlerinden kontrol edin..
Garantisi iki yıl baktim evraklara ilk satilan jvc sonrakilerde 3 olduğunu bende gördüm haklisiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Görselde paylaşirmisiniz
Akşam eve gidince görsel paylaşırım

H Çevrimdışı

Hamit -24

Yeni Üye
12 Şub 2018
12
IMG_20200917_200824.jpg
IMG_20200917_200756.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri