JVC 49'' 124 Ekran JVC LT-49VU73T BİM Satışlı TV Kullanıcıları Ana Konu

S Çevrimdışı

Sardonyx

Yeni Üye
1 Kas 2018
1
32
Merhaba arkadaşlar,
Yeni evleneceğim malüm ülke ortamı fiyatlar uçtu. Tv alıcam 4k uygun fiyata büyük ekran bu tv yi buldum JVC- LT- 49VU73T, hoşuma gitti fiyat olarak 2600 yazıyor nette. sipariş vericem sizce doğru yoldamıyım :)

D Çevrimdışı

Darkgod

Yeni Üye
3 Şub 2018
24
Elimden geldiğince konuyu takip edeceğim.
Tüm teknik ve yazılım destek talepleri için de yine elimizden ne geliyorsa bütün yönetim kadrosu buradayız :ok
Hocam mrb. Bana özelden yazar mısınız veya e-posta adresinizi bildirir misiniz ? İvedi olarak size Özel bir konu hakkında danışmak istiyorum mümkünse.

M Çevrimdışı

Mnurat37

Yeni Üye
26 Ocak 2019
2
40
A Ado hocam Merhabalar. Takribi 6 ay önce BİM'den aldığım 49VU73T model televizyonumda takribi 1 hafta önce resimlere gözüktüğü gibi özellikle ekranın üst kısmında öbek öbek iç ekran lekeleri oluştu. Bu lekeler daha önce yoktu. Bu normal mi? Bu sorunun yazılım güncelleme ile bir alakası olabilir mi? Çünkü takribi 1 hafta önce yazılım güncelleme yapmıştım. Servis çağırmadan önce yorumunuzu merak ediyorum. Ayrıca servis televizyonu aldığında nasıl bir işlem uygular? Teşekkürler.

aaaaa.jpg
aaaa.jpg

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
A Ado hocam Merhabalar. Takribi 6 ay önce BİM'den aldığım 49VU73T model televizyonumda takribi 1 hafta önce resimlere gözüktüğü gibi özellikle ekranın üst kısmında öbek öbek iç ekran lekeleri oluştu. Bu lekeler daha önce yoktu. Bu normal mi? Bu sorunun yazılım güncelleme ile bir alakası olabilir mi? Çünkü takribi 1 hafta önce yazılım güncelleme yapmıştım. Servis çağırmadan önce yorumunuzu merak ediyorum. Ayrıca servis televizyonu aldığında nasıl bir işlem uygular? Teşekkürler.

aaaaa.jpg
aaaa.jpg
Kardeş geçmiş olsun bende de oldu panel tozlanmasi tv sökülüp temizlenecek servisteki arkadaşların dediği bu ürünler kalın kasa silim ince kasalarda bu tozlanmalar nadir görünüyormuş

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

aaaaa.jpg
aaaa.jpg
N nedimm arkadaşın dedği gibi panel tozlanması var, panel tozlanmaları garanti dahilinde temizleniyor.
evde soba, toz varsa çabuk yapıyor.
bazı modeller için iyileştirme yapıldı hava filitresi fln takılıyor. servis uygunluğuna göre yardımcı olacaktır.

M Çevrimdışı

Mnurat37

Yeni Üye
26 Ocak 2019
2
40
Kardeş geçmiş olsun bende de oldu panel tozlanmasi tv sökülüp temizlenecek servisteki arkadaşların dediği bu ürünler kalın kasa silim ince kasalarda bu tozlanmalar nadir görünüyormuş

Teşekkür ederim bilgilendirme için..
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

N nedimm arkadaşın dedği gibi panel tozlanması var, panel tozlanmaları garanti dahilinde temizleniyor.
evde soba, toz varsa çabuk yapıyor.
bazı modeller için iyileştirme yapıldı hava filitresi fln takılıyor. servis uygunluğuna göre yardımcı olacaktır.

Teşekkürler bilgilendirme için..

M Çevrimdışı

moonwalker

Yeni Üye
15 Haz 2019
4
28
Herkese merhaba bende jvc 49vu73t TV var. Bu TV ye kablosuz kulaklık bağlanabiliyor mu? Bağlanıyorsa nasıl yapabilirim ayrıntılı anlatabilirsiniz çok sevinirim.

A Çevrimdışı
27 Haz 2019
5
49
Herkese merhabalar benim tv ile ilgili ilgili bir problemim var daha önce netflix ekranı açılıyordu şimdi açılış ekranında netflix yazısı ve alt tarafta dönen bir ibre ile kalıyor menü kısmından yeniden kurulum yaptım değişen birşey olmadı

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Herkese merhabalar benim tv ile ilgili ilgili bir problemim var daha önce netflix ekranı açılıyordu şimdi açılış ekranında netflix yazısı ve alt tarafta dönen bir ibre ile kalıyor menü kısmından yeniden kurulum yaptım değişen birşey olmadı

fişten çekip takarak deneyin. işe yaramazsa full yazılım atarak deneyebilirsin.. konuyla alakalı F fikoloji yardımcı olabilir, seri no iletirsen tv'ne ait full yazılımı gönderebilir..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt