JVC 124 cm 4k uhd smart led tv 1899 tl ye bime geliyor

S Çevrimdışı

serdargadder

Yeni Üye
30 Ocak 2018
19
54
Cvp: JVC 124 cm 4k uhd smart led tv 1899 tl ye bime geliyor

Ado ustam bu tv alinir mi? Bütçem 2bin tl 43 inch ve uzeri 4k çözünürlüğü olan ve bu fiyat icin guzel ses ve goruntu veren bir tv ariyorum. Öneriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk

S Çevrimdışı

serdargadder

Yeni Üye
30 Ocak 2018
19
54

ya da söyle sorayım, ips panelli, mümkünse slim kasa, mb120 ya da 130 kart, 4k, 43 inch ve uzeri 2000 tl civari tv var mi?

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk

E Çevrimdışı

ebyavuz

Yeni Üye
31 Ocak 2018
1

Ado' Alıntı:
Jowood' Alıntı:
Duvar askı aparatı dahil değil galiba, onun fiyatı ne kadar acaba

VESTEL üretimlerinde askı aparatı kutu içerisinde olur ancak, ola ki özel istek üzerine bir üretim diye anlaşma o şekilde yapıldı ve içerisinden çıkmaz ise orijinal aparatını ben size ücretsiz yollarıım merak etmeyiniz :ok:

abi merhaba. paylaştığın kullanım kılavuzunda "dahil ürünler" bölümünde askı aparatı yazmıyor. içinden çıkmazsa nereden temin edebiliriz? kuruluma geldiklerinde istesek getirirler mi?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

ebyavuz' Alıntı:
Ado' Alıntı:
VESTEL üretimlerinde askı aparatı kutu içerisinde olur ancak, ola ki özel istek üzerine bir üretim diye anlaşma o şekilde yapıldı ve içerisinden çıkmaz ise orijinal aparatını ben size ücretsiz yollarıım merak etmeyiniz :ok:

abi merhaba. paylaştığın kullanım kılavuzunda "dahil ürünler" bölümünde askı aparatı yazmıyor. içinden çıkmazsa nereden temin edebiliriz? kuruluma geldiklerinde istesek getirirler mi?

Elbette getirirler azizim, askı aparatının maliyeti taş çatlasın 20TL zaten. Abartılı rakamlar ödemeyiniz lütfen. Tahmin ediyorum ki (Araştırmadım) ücretsiz montaj hizmeti sağlanmaz bu ürünlere, Bu nedenle zaten duvar montajı için 60TL bedel talep edilecektir. 60 değil de 80TL öder orijinal askı aparatına sahip olursunuz.

Masa üstü kullanıcılarına tavsiyem, ürünü kutusundan satış noktasında çıkarttırıp, panelin sağlamlığını kontrol edip o şekilde teslim alsınlar, Satış belgesini MUTLAKA saklayınız, garanti belgesiniz satış noktasına doldurtunuz. Bu koşullarda ürününüz, servisin kurmasına gerek kalmadan (Ücret ödemeden) garanti kapsamında olacaktır :ok:

A Çevrimdışı

ALPGAMATA

Yeni Üye
31 Ocak 2018
1

Ado' Alıntı:
ebyavuz' Alıntı:

Elbette getirirler azizim, askı aparatının maliyeti taş çatlasın 20TL zaten. Abartılı rakamlar ödemeyiniz lütfen. Tahmin ediyorum ki (Araştırmadım) ücretsiz montaj hizmeti sağlanmaz bu ürünlere, Bu nedenle zaten duvar montajı için 60TL bedel talep edilecektir. 60 değil de 80TL öder orijinal askı aparatına sahip olursunuz.

Masa üstü kullanıcılarına tavsiyem, ürünü kutusundan satış noktasında çıkarttırıp, panelin sağlamlığını kontrol edip o şekilde teslim alsınlar, Satış belgesini MUTLAKA saklayınız, garanti belgesiniz satış noktasına doldurtunuz. Bu koşullarda ürününüz, servisin kurmasına gerek kalmadan (Ücret ödemeden) garanti kapsamında olacaktır :ok:

Merhaba,

Yeni üye olarak, konu dikkatimi çekti. Ciddi olarak almayı düşünüyorum. Ancak amacım IP TV izlemek.
Konusunda uzman biri olarak ilgili modelde bu mümkün müdür?

Teşekkür ederim.

S Çevrimdışı

srdlacar

Yeni Üye
27 Ocak 2018
43

ALPGAMATA' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Merhaba,

Yeni üye olarak, konu dikkatimi çekti. Ciddi olarak almayı düşünüyorum. Ancak amacım IP TV izlemek.

Teşekkür ederim.

VESTEL 40 FA7100 MB96 ANAKART, YANLIŞ YAZILIM nedeniyle TV STANDBY DAHİL IŞIK YANMIYOR. MB96 ROM NASIL ATABİLİRİM TV DEN SÖKÜP

M Çevrimdışı

murat23351

Yeni Üye
31 Ocak 2018
4
Bugün bilboardda görür görmez internette ararken burayı buldum aklımda a101 de hi-level 55 inç almak vardı. ama bu JVC marka olunca dikkatımi çekti yukardaki arkadaş LG panel olduğunu yazmış hem wifi hem de buluetooht vb özellikleri çok güzel olduğunu hissettiriyor. detaylı bilgisi olanlar daha da  bilgilendirirse sevinirim.
tam modelini  bilen var mı bu tv nin ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436

murat23351' Alıntı:
Bugün bilboardda görür görmez internette ararken burayı buldum aklımda a101 de hi-level 55 inç almak vardı. ama bu JVC marka olunca dikkatımi çekti yukardaki arkadaş LG panel olduğunu yazmış hem wifi hem de buluetooht vb özellikleri çok güzel olduğunu hissettiriyor. detaylı bilgisi olanlar daha da  bilgilendirirse sevinirim.

Model Kodu Bım Tarafından Belırtılmemıs

@Ado Hocam Ozellıklerınde Yola Cıkarak Modelın 49VU73T Oldugunu Tahmın Etmekte :ok:

M Çevrimdışı

murat23351

Yeni Üye
31 Ocak 2018
4

Sota' Alıntı:
murat23351' Alıntı:

Model Kodu Bım Tarafından Belırtılmemıs

@Ado Hocam Ozellıklerınde Yola Cıkarak Modelın 49VU73T Oldugunu Tahmın Etmekte :ok:

hocam JVC nin sitesinde 49 inçleri ve  bu özelliklere uygun modeli 49vu72a VU73T modelinde 49 inç yok 48 inç var. bence modeli bu özellikleri bire bir aynı https://www.alza.cz/49-jvc-lt-49vu72a-d4562808.htm

S Çevrimdışı

sakaraslan

Yeni Üye
15 Ocak 2018
9

srdlacar' Alıntı:
ALPGAMATA' Alıntı:
Merhaba,

Yeni üye olarak, konu dikkatimi çekti. Ciddi olarak almayı düşünüyorum. Ancak amacım IP TV izlemek.

Teşekkür ederim.

VESTEL 40 FA7100 MB96 ANAKART, YANLIŞ YAZILIM nedeniyle TV STANDBY DAHİL IŞIK YANMIYOR. MB96 ROM NASIL ATABİLİRİM TV DEN SÖKÜP

ssiptv programını smart bölümünden indir eklediğim link teki youtube videosunda ki adımları takip et yada ssiptv diye google da arat işin çözülür ben uyguladım sonuç olumlu.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

ALPGAMATA' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Merhaba,

Teşekkür ederim.

Selamlar;
Önce şu konuyu incelemenizi tavsiye ederim azizim, sonra tekrar sohbet edelim :ok:

https://tavsiyeforumu.com/konu-vestel-smart-tv-ile-iptv-nasil-seyredilir.html

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

srdlacar' Alıntı:
ALPGAMATA' Alıntı:
Merhaba,

Teşekkür ederim.

TV den sökerek rom atabileceğiniz bir uygulama yok. ya debug uygulanır ki bunun da makinesi yetkili servislrde olur sadece, ya da flash söküp flash programı bulup, flash progralayıcı bulup yaptırmanız gerekir ki flash (JTAG gibi) programı nereden bulursunuz bilemiyorum. Tüm bunları yapabilecek durum yok ise anakrt değişir her zaman olduğu gibi.

İkinci el kart bakın, veya yetkili servisten anakart talep edin. Seri numarası paylaşırsanız anakartınızın durumuna da bir bakabiliriz :ok:

J Çevrimdışı

Jowood

Yeni Üye
27 Ocak 2018
5
Servis gelip tv yi açıp gitse de ücret mi alıyor. Aparat olsa ben kendim de duvara monte ederim basit birşey, ancak garanti işi nasıl olacak, okuldaki akıllı tahtayı duvara monte etmek ve aparat için vestel 220 tl talep etmişti. Ya servis çağırıp 60 tl bayılacağız, ya da kendimiz kurup garanti dışı bırakacağız, yanlış mı anladım acaba. En iyisi ado hocamın dediği gibi açtırıp, belgeyi imzalatmak, hocam, askı aparatını servis gelmezse nereden temin edebiliriz. Teşekkür ederiz yardımların için

N Çevrimdışı

necropsie

Yeni Üye
1 Şub 2018
6

Bu televizyonu yarın almayı düşünüyorum. Epey bir araştırdım internette, ancak ne yazık ki çok az bilgi var bu model hakkında. Büyük - küçük hiçbir inceleme sitesinin ilgisini çekmemiş. Bulabildiğim tek kaynak, Walmart ve Amazon.de yorumları oldu. "jvc-lt-49vu72" olarak aratmanızı tavsiye ederim. "49VU73T" sanırım sadece Türkiye için kullanılan bir model numarası. Yanılıyor da olabilirim elbette ama aynı TV gibi görünüyorlar. Aşağıda paylaşacağım bilgiler 49VU72 için ve pek çok yorumu okuduktan sonra hazırladım bu listeyi.

- Televizyonun görüntü kalitesinden genel olarak bir memnuniyet var. Elbette bunlar düz kullanıcı yorumları ve profesyonel bir görüş değil. Ancak görüntü kalitesinden şikayet eden hemen hiçbir youm bulamadım. 
- Çok sayıda kullanıcı televizyonun ilk sefer sorunsuz açıldığını, ancak bir kez kapatılıp yeniden açınca ekranda yeşil-kırmızı renklerinin yanıp söndüğünü ve başka bir görüntü gelmediğini belirtmiş. Birkaç tane olsa hadi neyse diyeceğim ancak bu yöndeki şikayetlerin sayısı epey fazla. Beni de endişelendiriyor açıkçası. 
- Ses kalitesinin berbat olduğu konusunda herkes aynı fikirde. Hatta bir kullanıcı "teneke kutu içine koyulan dandik bir hoparlöre" benzetmiş. 
- USB portuna fare (mouse) takarsanız çalışıyor. Bu çok basit bir bilgi de olabilir ama bana ilginç geldi. 
- Smart TV'sini "yeterince smart" bulmamışlar zira örneğin bilgisayarınızdaki dosyaları kablosuz ağ üzerinden paylaşıma açıp TV'den izleyemiyorsunuz. DLNA/Samba desteğinin olmadığı belirtilmiş. 
- Cihazla ilgili hiçbir teknik bilgi olmayışı eleştirilmiş. Panel yenileme hızı bile bilinmiyormuş, kullanım kitapçığı yetersizmiş. 
- Güç kablosu kısaymış (1.4 metre),
- Youtube 4K videolar doğru dürüst çalışmıyormuş
- TV 12 saniyede açılıyormuş
- Android box kullanan kişiler sorun yaşayabilirmiş zira TV kendisini değişik input'lara göre kolayca ayarlayamıyormuş. Maalesef teknik bilgim sınırlı, belki bir başkası daha ayrıntılı bilgi verir bu konuda.

Halen kararsızım ancak sanırım alacağım bu TV'yi. 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt