JVC 124 cm 4k uhd smart led tv 1899 tl ye bime geliyor

D Çevrimdışı

daddy_cool

Yeni Üye
2 Şub 2018
27
Cvp: JVC 124 cm 4k uhd smart led tv 1899 tl ye bime geliyor

Umut Barış' Alıntı:
JVC'nin de üretim lisansını Vestel almıştı.

Vestel üretimi bir TV.

Umarım bol konnektörlü olur.

Bu devirde 2 HDMI koyup sattıkları bile oluyor. :sırıtma2:

Ado' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:

Vestel üretimi bir TV.

Senin ağzından da, ''Bu devirde bu fiyata TV satıyor, hem de rakiplerin fiyat politikasına rağmen'' lafı duymak yerine port sayısına atıfta bulunmak dışında bir şey duyamıyoruz nedense.

Köfte ve ekmek ilişkisi bu işler ;) 

Ürün MB130 anakart ve LG panel ile üretilmiş üründür.

Modeli ben göremedim ilanda, lakin yanlış değerlendirmediysem 49VU73T olması lazım.

Kullanım kılavuzunu ekliyorum

Hocam peki bu tv diğer vestel üretimi tvler ile aynı özelliklere sahip ve vestelin MB130 anakartını kullanıyor. O zaman yazılım desteği nasıl olur bu tvnin? Vestel MB130 anakart muadil bir modele yada diğer vestel üretimi muadil bir modele gelen ota yazılım güncellemesi bu tv için de aynı zamanda gelir mi?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
daddy_cool' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:

Vestel üretimi bir TV.

Ado' Alıntı:
Senin ağzından da, ''Bu devirde bu fiyata TV satıyor, hem de rakiplerin fiyat politikasına rağmen'' lafı duymak yerine port sayısına atıfta bulunmak dışında bir şey duyamıyoruz nedense.

Köfte ve ekmek ilişkisi bu işler ;) 

Ürün MB130 anakart ve LG panel ile üretilmiş üründür.

Modeli ben göremedim ilanda, lakin yanlış değerlendirmediysem 49VU73T olması lazım.

Kullanım kılavuzunu ekliyorum

Hocam peki bu tv diğer vestel üretimi tvler ile aynı özelliklere sahip ve vestelin MB130 anakartını kullanıyor. O zaman yazılım desteği nasıl olur bu tvnin? Vestel MB130 anakart muadil bir modele yada diğer vestel üretimi muadil bir modele gelen ota yazılım güncellemesi bu tv için de aynı zamanda gelir mi?

Vestel'in kendisine kalmış. Ciddi bir arıza yoksa, belkibir iki yeni smart uygulaması gelir. 

Ama yukarıdaki yoruma göre şikayeti olan bir cihaz sanırım. 

Migros'larda Seg marka televizyonlar var, onlar da Vestel üretimi. Onlara da bir bakın, araştırın derim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

daddy_cool' Alıntı:

Günaydın; Ürün ihraç olmadığı sürece, markası ve modelinden veya satış kanalından dolayı yazılım desteği alır/almaz ayırımı yoktur.

Yazılım konusunda çok kez dile getirdim, ÇEKİRDEK ile FULL yazılımların mantığı farklı. Çekirdek yazılımlarda Marka model ayırımı yoktur, ancak full yazılımlarda vardır. Anakart uyumlu olduğu sürece çekirdek yazılımı istediğiniz marka modele yükleyebilir ve aynısonucu alır, full yazılımı ise anakart modeli AYNI dahi olsa her televizyona yükleyemezsiniz.

Ben hiç bir zaman belli bir modele bakıp ''Bumodel sorunlu'' anlayışını kabul etmedim. Eğer o model sorunlu ise, o modelede kullanılan anakartın kulanıldığı tüm ürünlerde sorunludur o zaman.

OTA desteğini bir çok marka kesti ki dünyada bilinen uydu alıcı markalarından birisi GoldMaster dahi artık OTA desteği vermiyor, bu anlamda yazılımdan alınabilecek destek ile, kuruluşlardan alınabilecek destekleri veya lisanslı olan bazı uygulamaları kıyaslamak/karşılaştırmak hata olur düşüncesindeyim.  :ok:

B Çevrimdışı

baredef5101

Yeni Üye
2 Şub 2018
12

Ado' Alıntı:
daddy_cool' Alıntı:

Günaydın; Ürün ihraç olmadığı sürece, markası ve modelinden veya satış kanalından dolayı yazılım desteği alır/almaz ayırımı yoktur.

Yazılım konusunda çok kez dile getirdim, ÇEKİRDEK ile FULL yazılımların mantığı farklı. Çekirdek yazılımlarda Marka model ayırımı yoktur, ancak full yazılımlarda vardır. Anakart uyumlu olduğu sürece çekirdek yazılımı istediğiniz marka modele yükleyebilir ve aynısonucu alır, full yazılımı ise anakart modeli AYNI dahi olsa her televizyona yükleyemezsiniz.

Ben hiç bir zaman belli bir modele bakıp ''Bumodel sorunlu'' anlayışını kabul etmedim. Eğer o model sorunlu ise, o modelede kullanılan anakartın kulanıldığı tüm ürünlerde sorunludur o zaman.

OTA desteğini bir çok marka kesti ki dünyada bilinen uydu alıcı markalarından birisi GoldMaster dahi artık OTA desteği vermiyor, bu anlamda yazılımdan alınabilecek destek ile, kuruluşlardan alınabilecek destekleri veya lisanslı olan bazı uygulamaları kıyaslamak/karşılaştırmak hata olur düşüncesindeyim.  :ok:

B Çevrimdışı

baredef5101

Yeni Üye
2 Şub 2018
12
televizyonu şimdia ldım getirdim arkadaşlar..
servisin gelip kurmasını bekliyeceğim akşam 5-7 arasında gelecek vestel.
model kutu üzerinde yazan LT-49VU73T.
sorusu olan varsa cevaplamaya çalışayım..

B Çevrimdışı

baredef5101

Yeni Üye
2 Şub 2018
12

baredef5101' Alıntı:
televizyonu şimdia ldım getirdim arkadaşlar..
servisin gelip kurmasını bekliyeceğim akşam 5-7 arasında gelecek vestel.
model kutu üzerinde yazan LT-49VU73T.
sorusu olan varsa cevaplamaya çalışayım..

B Çevrimdışı

baredef5101

Yeni Üye
2 Şub 2018
12
IMG_20180202_WA0002.jpg

B Çevrimdışı

baredef5101

Yeni Üye
2 Şub 2018
12
ÇAĞRI MERKEZİ ile görüştüm verdiği bilgiler..
dahili 4k uydu alıcılı.
işlemci 4 çekirdekli.
1.600 hertz.
wifi
bluetooth
ıps ekran üretiliyor sadece şuan için
vestel türkiye pazarı için üretime yeni başlıyor.
3 hdmı
2 usb

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
166

baredef5101' Alıntı:
dahili 4k uydu alıcılı.
işlemci 4 çekirdekli.
1.600 hertz.
wifi
bluetooth
3 hdmı
2 usb
 Ürün Slim kasa mi

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
166

baredef5101' Alıntı:

Bu ürünün kasa kalınlığı ile ilgili bilgi var mıdır @Ado B baredef5101
birde Adem hocam regal 8560u modelinin kumandasını yetkili servislerden bulabilir miyiz ve ne kadardır
İyi günler
kumanda.jpg

B Çevrimdışı

baredef5101

Yeni Üye
2 Şub 2018
12
henuz servis gelmedi kasa kalınlıgı hakkında bilgi veremiyeceğim.
akşam isterseniz foto ve başka görüntüler yükleyebilirim..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Iz_for' Alıntı:
baredef5101' Alıntı:

Bu ürünün kasa kalınlığı ile ilgili bilgi var mıdır @Ado B baredef5101
birde Adem hocam regal 8560u modelinin kumandasını yetkili servislerden bulabilir miyiz ve ne kadardır
İyi günler

Bezel bölüm 21mm, anakart ve ayak bağlantı bölümlrindeki kalınlaşma 65mm civarına kadar çıkıyor. Kumandayı yetkili servisten talep edebilirsiniz, ortalama 20TL dir, abartılı ücret talep edilirse MH yi arayınız zira tavan satış fiyatından yüksek ücret talep etmemeleri gerekir servislerin :ok:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ben en iyisi gidip şu tv den de çıkartayım bir tane. Akşama incelemesini atarım arkadaşlar :ok:

A Çevrimdışı

alone09

Yeni Üye
2 Şub 2018
6

baredef5101' Alıntı:
dahili 4k uydu alıcılı.
işlemci 4 çekirdekli.
1.600 hertz.
wifi
bluetooth
3 hdmı
2 usb

hocan deneye bildinizmi tv yi tavsiye edermiş.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt