James Donkey 240GB 3D Nand 2.5" 560MB-500MB/sn SSD Disk

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Masaüstümün elektrik akimindan dolayi sehit olmadigi donemden önce kullandigim bir ssd idi fiyatindan ötûrü ancak beni 6 ay sonra yari yolda birakti ömrülnü erken tamamladi bende servis vs ugrasmadim. Bence biraz daha butceyi zorla ya da biriktit samsung ve ya ocz (toshiba) almaya bak

vitalhaus Çevrimdışı

vitalhaus 

Yeni Üye
25 Eyl 2019
18
Masaüstümün elektrik akimindan dolayi sehit olmadigi donemden önce kullandigim bir ssd idi fiyatindan ötûrü ancak beni 6 ay sonra yari yolda birakti ömrülnü erken tamamladi bende servis vs ugrasmadim. Bence biraz daha butceyi zorla ya da biriktit samsung ve ya ocz (toshiba) almaya bak
Masa üstü performansı nasıldır bilemiyorum hiç ölçüm yapmadım elektriksel sorun yaşatır mı? bilmiyorum. Ama 3 yıl bire bir değişim yapılıyor. elektronik eşya biraz da şans işi aldığım ve sattığım hiç bir ssd de sorun olmadı :alala

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Teşekkürler..

dün acronics programı kullanarak klonladım ve SSD'den boot edebildim, artık süper hızlı bir laptopum var şükür.. HDD ömür törpüsüymüş yeminle..

Umut Barış Umut Barış desteğin için ayrıca teşekkürler.

Rica ederim.
Diğer diskteki bootloader'ı görürse eğer, Minitool Partition Wizard ile halledebilirsiniz onu da.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt