İstek ve Öneri

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Sota' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Forum genelindeki yazı rengi grimsi görünüyor. TAM SİYAH olması mümkünmüdür?

Yazarken siyah ama post olarak foruma geçince gri gibi bir hal alıyor.

Kontrol Ricamdır

Ilgılı Yerlerdekı Renkler Tam Sıyaha Cevrılmıstır

Tarayıcı Gecmısını Cerezler Cömez Dahıl Temızleyerek

Sımsıyah Rengı Hemcık Gorebılırsınız :kop:

Elleriniz dert görmesin ifinim  :ok: @sota

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Dijital Yaşam bölümü altına 

• Elektronik
  • Ses Sistemleri
forumları açılsın yönetici bey  :sırıtma2:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,771
Ses Sistemlerimi

Favori Bolumum Olur Orasi :kıskıs:

Sabah Acilmis Olur

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
@sota kardeşim selamlar;

Sağ taraftaki forum gündemi dikey barı çok işlevsel bu anlamda seni kutlarım öncelikle.

Fakat daha da işlevsel olması adına, aynı konu, aldığı her mesaj için aynı bilgi satırı kullanacağına, her konu sadece son mesaj atan kişiyi göstererek güncellense ve sıralamada o şekilde yerini alsa ve böylece aynı konu birkaç satır yer kaplayıp diğer güncel konuları liste dışı bırakacağına onlar da listedeki yerlerini korusa daha iyi olmaz mı ne dersin?

Değerlendirmeni rica ederim.:ok:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,771
Bahsettıgın Konunun Farkdayım, Gecen Gunlerde Gırısımde Bulundum

Scrıptı Bıraz Karısık ,Bu Durumlar Ilgılı Yazılım Sahıbıne Mesaj Atmıstım Donus Yapmasını Beklıyorum :ok:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Otomobil ile ilgili alt forum açalım mı? Pek kavgalı, aktif bir bölüm orası.  :kıskıs:

Tabi saygısızlıklara veya trollüklere müsaade etmeden açılmasından yanayım. 

@Sota @Ado

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Resim limiti artırılsın. 

Yeni taslağımda 76 adet resim yüklü. Onları tekrar hazırlayamam. (Bilgisayarımdan sileli çok oldu.  :sırıtma2:  )

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Umut Barış' Alıntı:
Resim limiti artırılsın. 

Yeni taslağımda 76 adet resim yüklü. Onları tekrar hazırlayamam. (Bilgisayarımdan sileli çok oldu.  :sırıtma2:  )

Bahsi geçen sayılarla açılmış ilk mesajın, kullanıcılara akıcı ve keyifli bir forum ortamı sunacağına inancım olmaması nedeniyle arttırılmaması daha uygun görüşündeyim.

10 ar 10 ar bölerek paylaşabilir, veya paylaşmayabilirisniz.  :ok:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Ado' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:
Resim limiti artırılsın.

Yeni taslağımda 76 adet resim yüklü. Onları tekrar hazırlayamam. (Bilgisayarımdan sileli çok oldu. :sırıtma2: )

Bahsi geçen sayılarla açılmış ilk mesajın, kullanıcılara akıcı ve keyifli bir forum ortamı sunacağına inancım olmaması nedeniyle arttırılmaması daha uygun görüşündeyim.

10 ar 10 ar bölerek paylaşabilir, veya paylaşmayabilirisniz. :ok:

Bende o zaman şunu söyleyeyim,

Bu silmiş olduğum taslağımdan alıntı bir kodlama bölümü;

Ekran_Al_nt_s8097abc04253c7fe.png

Konuda görüntülenenin orjinal resim olmadığını ve önizleme olduğunu gösterir.

(Ki tıkladığınızda, orjinal resim yeni sekmede açılır ve belli bir sürede yüklenir. Çünkü boyutu, önizleme(thumb) olanına göre büyüktür.

Ben ön izlemeyi defalarca test ettim akıcılığı etkilemedi.

Ama yöneticilere bunu anlatamadım.

İyi forumlar. :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Umut Barış' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Bahsi geçen sayılarla açılmış ilk mesajın, kullanıcılara akıcı ve keyifli bir forum ortamı sunacağına inancım olmaması nedeniyle arttırılmaması daha uygun görüşündeyim.

10 ar 10 ar bölerek paylaşabilir, veya paylaşmayabilirisniz. :ok:

(Ki tıkladığınızda, orjinal resim yeni sekmede açılır ve belli bir sürede yüklenir. Çünkü boyutu, önizleme(thumb) olanına göre büyüktür.

İyi forumlar. :ok:

İşte wp de yöneticilere anlatamadığını burada üyelere anlatarak kendince bir ''Bakın ben ne kadar zekiyim ama yöneticiler bunu bile bilmiyor'' havası yarattığınızı da şimdi yazsam, daha önce size yazdığım ''tribünlere oynuyorsunuz'' cümlesini yine ispat edecektir lakin anlamı olur mu bilmem :kıskıs:

Kabul edilmeyen her önerinizde küsüp gidecekseniz (WP yi terk ettiğiniz gibi) bunun adı öneri değil DAYATMA olur.

Küsüp gideceğinize, o engin kod bilginizle açın kendinize bir forum, neyi ne kadar istiyorsanız o kadar izin verin. 150 resimli konular açın kimse karışmaz size.

Gençsiniz, daha tecrübe edeceğiniz çok şey olacak hayatta. Sadece bir büyüğünüz olarak nasihatimdir ki bu kadar heyecan kalbe zarardır :ok:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Ado' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:

İyi forumlar. :ok:

İşte wp de yöneticilere anlatamadığını burada üyelere anlatarak kendince bir ''Bakın ben ne kadar zekiyim ama yöneticiler bunu bile bilmiyor'' havası yarattığınızı da şimdi yazsam, daha önce size yazdığım ''tribünlere oynuyorsunuz'' cümlesini yine ispat edecektir lakin anlamı olur mu bilmem :kıskıs:

Kabul edilmeyen her önerinizde küsüp gidecekseniz (WP yi terk ettiğiniz gibi) bunun adı öneri değil DAYATMA olur.

Küsüp gideceğinize, o engin kod bilginizle açın kendinize bir forum, neyi ne kadar istiyorsanız o kadar izin verin. 150 resimli konular açın kimse karışmaz size.

Gençsiniz, daha tecrübe edeceğiniz çok şey olacak hayatta. Sadece bir büyüğünüz olarak nasihatimdir ki bu kadar heyecan kalbe zarardır :ok:
Adem bey sen bana her zaman ön yargıyla yaklaşıyorsun. Vestel'in hatalarını yazdığımda dahi duygusal davranıyorsun

Tribünlere oynadığım yok, kanıt ortada.

Forumu kuran adam kurduğu sistemi bilmeden bana dayatma yapıyorsa ben ne yapayım.

Çok da umurumda. Oturur yazarsınız bir konu.

Yaşla tecrübenin doğru orantılı olmadığını anlatamıyorum sana da bir türlü.

Kendin çal oyna burada. İlgilenmiyorum forum işlerinizle artık.

Canım istediğinde kısa konu açar, arada yorum gelmiş mi ona bakar giderim.

Aşırı düzeyde duygusallığınla mücadele edemem senin.

Ayrıca ben küsüp gitmedim, adamlar beni terbiyesizlikle itham etmeye kalktı.

Hadi sana iyi günler. :seytan:

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Selam nabersiniz :)

Benim sizlerden bir rica yada değiştirilmesini uygun gördüğüm forum ile alakalı bir önerim ;

lO06qb.png

Bu arada SS alırken biraz karışık olmuş, benim pc kullanma düzenimden ötürü kusura bakmayın lütfen.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Umut Barış' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Küsüp gideceğinize, o engin kod bilginizle açın kendinize bir forum, neyi ne kadar istiyorsanız o kadar izin verin. 150 resimli konular açın kimse karışmaz size.

Adem bey sen bana her zaman ön  yargıyla yaklaşıyorsun. Vestel'in hatalarını yazdığımda dahi duygusal davranıyorsun

Tribünlere oynadığım yok, kanıt ortada. 

Forumu kuran adam kurduğu sistemi bilmeden bana dayatma yapıyorsa ben ne yapayım.

Çok da umurumda. Oturur yazarsınız bir konu.

Yaşla tecrübenin doğru orantılı olmadığını anlatamıyorum sana da bir türlü. 

Kendin çal oyna burada. İlgilenmiyorum forum işlerinizle artık. 

Canım istediğinde kısa konu açar, arada yorum gelmiş mi ona bakar giderim. 

Aşırı düzeyde duygusallığınla mücadele edemem senin. 

Ayrıca ben küsüp gitmedim, adamlar beni terbiyesizlikle itham etmeye kalktı.

Hadi sana iyi günler.  :seytan:

Ne isen onu yazmişlar sana :kıskıs:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,771
Muratti' Alıntı:
Selam nabersiniz :)

Benim sizlerden bir rica yada değiştirilmesini uygun gördüğüm forum ile alakalı bir önerim ;

lO06qb.png

Bu arada SS alırken biraz karışık olmuş, benim pc kullanma düzenimden ötürü kusura bakmayın lütfen.

Merhaba Geri bildirim icin tesekkurler
Incelemeye alacagimdan emin olabilirsin :ok:

Geri
Üst Alt