İşte Karşınızda World Of Tanks 1.0 Güncellemesi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ya ben çok beğendim son güncvellemeyi kardeşim, Eşleşme sorunu uzun zaman önce ortadan kalkmış gibiydi son güncelleme sonrası daha stabil ve makul.

Radar sistemi her zamanki gib beni hasta ediyor ancak bunda benin internet sorunumun da etkisi var diye düşünüp isyan etmiyorum artık.

Bu oyun bana yeni laptop aldıracak belli, zira son güncellemeye istinaden mevcut laptopun kasım kasım kasılmaya başladı, oyun tadını çıkartamıyorum. Sistemin uygun ise sen oldukça keyif alacaksın bence :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Ya ben çok beğendim son güncvellemeyi kardeşim, Eşleşme sorunu uzun zaman önce ortadan kalkmış gibiydi son güncelleme sonrası daha stabil ve makul.

Radar sistemi her zamanki gib beni hasta ediyor ancak bunda benin internet sorunumun da etkisi var diye düşünüp isyan etmiyorum artık.

Bu oyun bana yeni laptop aldıracak belli, zira son güncellemeye istinaden mevcut laptopun kasım kasım kasılmaya başladı, oyun tadını çıkartamıyorum. Sistemin uygun ise sen oldukça keyif alacaksın bence :)

Valla abi bazen öyle tanklar geliyor ki, özellikle düşük seviyede, hiç vurma şansın olmuyor. Resmen ölmeyi bekliyor.
Güncelleme konusu bu oyunda öyle maalesef abi.
Benim FPS'min güncelleme sonrası bariz yarıya düştüğünü biliyorum bu oyunda.
Merakıma yenik düşüp indirip bakacağım tekrar bu oyuna. Bakalım nasıl olmuş. :sirit

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
A Ado abi oyunu yükledim, açıkçası eskisi gibi kanser etmedi nedense.
Oyun yağ gibi akıyor. (En düşük ayarlarda tabi.)

Eşleştirme de şansımın olmadığı maçlar geldi ama eskisi gibi sık değildi.
Ki, takımca kaybettik o maçlarda zaten. :sirit

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Valla abi bazen öyle tanklar geliyor ki, özellikle düşük seviyede, hiç vurma şansın olmuyor. Resmen ölmeyi bekliyor.
Güncelleme konusu bu oyunda öyle maalesef abi.
Benim FPS'min güncelleme sonrası bariz yarıya düştüğünü biliyorum bu oyunda.
Merakıma yenik düşüp indirip bakacağım tekrar bu oyuna. Bakalım nasıl olmuş. :sirit

Sonucu merak ediyorum bakalım düşüncelerin ne olacak.

Son bıraktığından bu yana grafikler ve müzik dahil büyük değişiklik güreceğini düşünüyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Bu oyunda sanırım eşleşme üzerine karmaşık bir algoritma var.
İlk yüklediğim gün 400.000 kredi kastım yaklaşık.
Şimdi 100.000 krediyi zor kastım.:saskin
Resmen eski kabus günlere geri döndük iyi mi.
Gelen takımlar da ayrı sıkıntı olmaya başladı. :haha

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Valla atabiliyorsan ne mutlu sana abi, beni bazen strese sokuyor.:kop

İlk zamanlar sinirden masaya mouse vuruyordum bu radar saçmalığı nedeniyle ama sonra strateji değiştirdim ve stres olmaya değil stres atmaya girdim hep oyuna.

Özellikle de her zaman mutlaka ilk önce PZ1-C ile başlarım oyuna, Makineli tüfek, toplamda 640, 5 erli şarjör ve her dolduruşta 40 mermi (Yanlış hatırlamıyorsam) :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
İlk zamanlar sinirden masaya mouse vuruyordum bu radar saçmalığı nedeniyle ama sonra strateji değiştirdim ve stres olmaya değil stres atmaya girdim hep oyuna.

Özellikle de her zaman mutlaka ilk önce PZ1-C ile başlarım oyuna, Makineli tüfek, toplamda 640, 5 erli şarjör ve her dolduruşta 40 mermi (Yanlış hatırlamıyorsam) :ok

Radar sisteminden kastınız tankların geç ifşalanması herhalde değil mi?
Birden belirmesi veya ateş ettiği hâlde görülmemesi herhalde?
O taramalılar ayrı bir olay zaten abi, 4 tier tankla oynarken karşılaştım mı sokak sokak kaçıyorum bazen abi.
Adam bir kaptırdı mı zaten gidiyor benim tankım. :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Radar sisteminden kastınız tankların geç ifşalanması herhalde değil mi?
Birden belirmesi veya ateş ettiği hâlde görülmemesi herhalde?
O taramalılar ayrı bir olay zaten abi, 4 tier tankla oynarken karşılaştım mı sokak sokak kaçıyorum bazen abi.
Adam bir kaptırdı mı zaten gidiyor benim tankım. :kiskis
Durum tespitin tam doğrudur kardeşim. WOT forumlarında herkes kendince bir bahane buluor buna ama ben iddia ediyorum ki yazılımsal bug vardı sistemde.

Arkadaş karşıda iki tane kaya
Ben kamuflaj ağım ve küçük kabinim ile zaten pusmuşum
Radarımda tankı görüyorum ama kendisi kayanın arkasında olduğundan vuramıyorum
Ne hikmetse tam kayanın arkasından çıkınca hoooop birden tank hayalet
Sonra yine ne hikmetse tank radarda beliriyor ama diğer kayanın arkasına geçmiş

la bu nasıl radar? düşmana çalışıyor, o zaman neden benim tankımda takılı? :kiskis

ya ben o PZ1-c ve makinelimle birlikte, eşleşmelerin adaletsiz olduğu o dnemde bir Japon O-Nİ si ile karşılaştım. Girdim tankın dibine, zaten namlusu bana yetişmiyor, ağır tank hareket de edemiyor ben pire gibiyim zaten, yahu her şey iyi güzel de, şarjör şarjör üstüne yan cephe ve arkadan boşaltıyorum banamısın demiyor meret :kiskis

Sonra arkama bakmadan kaçtım o namlusunu çevirmeden :kop

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Durum tespitin tam doğrudur kardeşim. WOT forumlarında herkes kendince bir bahane buluor buna ama ben iddia ediyorum ki yazılımsal bug vardı sistemde.

Arkadaş karşıda iki tane kaya
Ben kamuflaj ağım ve küçük kabinim ile zaten pusmuşum
Radarımda tankı görüyorum ama kendisi kayanın arkasında olduğundan vuramıyorum
Ne hikmetse tam kayanın arkasından çıkınca hoooop birden tank hayalet
Sonra yine ne hikmetse tank radarda beliriyor ama diğer kayanın arkasına geçmiş

la bu nasıl radar? düşmana çalışıyor, o zaman neden benim tankımda takılı? :kiskis

ya ben o PZ1-c ve makinelimle birlikte, eşleşmelerin adaletsiz olduğu o dnemde bir Japon O-Nİ si ile karşılaştım. Girdim tankın dibine, zaten namlusu bana yetişmiyor, ağır tank hareket de edemiyor ben pire gibiyim zaten, yahu her şey iyi güzel de, şarjör şarjör üstüne yan cephe ve arkadan boşaltıyorum banamısın demiyor meret :kiskis

Sonra arkama bakmadan kaçtım o namlusunu çevirmeden :kop

Abi o konuda ya dediğin gibi bug var ya da bence hile yapıyorlar.
Wargaming'in hile karşısındaki tutumu nasıldır bilmiyorum açıkçası.
Ben T150 ile O-I'ye vururken çekiniyorum açıkçası, Sovyet KV2'si neyse Japon O-I'si de o.
Ben onlara tank demiyorum zaten yürüyen 2 oda 1 salon ev diyorum.
Kabak gibi ortada bir tank. Yeter ki namlusuna denk gelme. :kas
İngilizlerin de öyle bir tankı var TOG-II diye. O bildiğin belediye otobüsü gibi.

Oyunun forumu zaten ayrı bir konu. Onu buradan konuşmak istemem.:sirit

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri