İşte Karşınızda World Of Tanks 1.0 Güncellemesi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi o konuda ya dediğin gibi bug var ya da bence hile yapıyorlar.
Wargaming'in hile karşısındaki tutumu nasıldır bilmiyorum açıkçası.
Ben T150 ile O-I'ye vururken çekiniyorum açıkçası, Sovyet KV2'si neyse Japon O-I'si de o.
Ben onlara tank demiyorum zaten yürüyen 2 oda 1 salon ev diyorum.
Kabak gibi ortada bir tank. Yeter ki namlusuna denk gelme. :kas
İngilizlerin de öyle bir tankı var TOG-II diye. O bildiğin belediye otobüsü gibi.

Oyunun forumu zaten ayrı bir konu. Onu buradan konuşmak istemem.:sirit
Abi o konuda ya dediğin gibi bug var ya da bence hile yapıyorlar.
Wargaming'in hile karşısındaki tutumu nasıldır bilmiyorum açıkçası.
Ben T150 ile O-I'ye vururken çekiniyorum açıkçası, Sovyet KV2'si neyse Japon O-I'si de o.
Ben onlara tank demiyorum zaten yürüyen 2 oda 1 salon ev diyorum.
Kabak gibi ortada bir tank. Yeter ki namlusuna denk gelme. :kas
İngilizlerin de öyle bir tankı var TOG-II diye. O bildiğin belediye otobüsü gibi.

Oyunun forumu zaten ayrı bir konu. Onu buradan konuşmak istemem.:sirit
2 Oda 1 Salon :kiskis

Haklısın aslında, Personel bile sanırım 7 8 kişi falan :kop

X5 DP etkinliği var, ilk defa Halonen Madalyası aldım ki sanırım bu vesile ile aldım zira 24 saat premium hediye verdiler dün :kiskis

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,587
2 Oda 1 Salon :kiskis

Haklısın aslında, Personel bile sanırım 7 8 kişi falan :kop

X5 DP etkinliği var, ilk defa Halonen Madalyası aldım ki sanırım bu vesile ile aldım zira 24 saat premium hediye verdiler dün :kiskis

Hemen girip bakayım o etkinliğe, azıcık daha para kasmam lazım. T32 alacağım. :kas:kiskis

Google Çevrimdışı

Google

Yeni Üye
16 Nis 2018
34
43
Çok küfür ettim, çok mouse çarptım masaya yalan değil, Bu oyunu kodlayanlara da (Radar sistemini) çok saydırdım halen de saydırıyorum.

Ama yine de oynuyorum, daha 5 dakika önce kapattım. 1 Saatlik parti aptım çıktım :kiskis
Abi pcde oynamak yine kolaydır ben ps4 de oynuyordum joistikle çok zor oynuyor tank namlusunu sağa çeviriyorum tank sola dönüyor :) :) hedef tam tutturdum diyorum birde bakıyorum uçmuşum :)
Şimdi Battılfield 1 oynuyorum .

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,587
A Ado ben öyle olmamak için fazladan kredi biriktirmeye çalışıyorum.
Daha önce T32'yi almak için T29'u falan satmıştım.
Sonra T32'nin masrafına yetemedik işte. :kop

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado ben öyle olmamak için fazladan kredi biriktirmeye çalışıyorum.
Daha önce T32'yi almak için T29'u falan satmıştım.
Sonra T32'nin masrafına yetemedik işte. :kop

Abi seviye büyüdükçe onarım maliyetleri alıp başını gidiyor. Onarım maliyeti büyüdükçe oynamaya korkuyorsun.

Şöyle düşün, Ben bu TYPE5 i alırken CP değeri 1000 1000 790 gibi bir şeydi diye hatırlıyorum ve kendi kendime ooo iyimiş kodumu oturtur diyordum, tanka sahip olunca bir baktım ki o CP değerinde hasar verecek merminin tanesi 6200 gümüş :yuh

Öte yandan bir bakıyorum, RUS SU152 aldım daha yeni, 18 saniyede top yüklüyor ama tek atış ile arka arkaya 3 tank gömdüm, fakat TYPE5 ile o 6200 lük mermi ile dahi tek mermi ile yok edebildiğim tank olmadı şimdiye kadar, tamam kabul diğer tanklar da 9 10 uncu seviye ve muhtemelen süper ağır iç kaplama yapılmıştır ama yine de bu mermiden beklentim daha büyüktü.

Abicim 15 dakikalık oyunda aten her bir merminin yüklenme süresi 21 saniye iken ne kadar zevkli oyun oynayabilirsin ki :))

Tamam BEKA değeri çok yüksek tankın ama, ateş edemedikten sonra anlamı yok :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi pcde oynamak yine kolaydır ben ps4 de oynuyordum joistikle çok zor oynuyor tank namlusunu sağa çeviriyorum tank sola dönüyor :) :) hedef tam tutturdum diyorum birde bakıyorum uçmuşum :)
Şimdi Battılfield 1 oynuyorum .

Ben PS kolu aldım bu oyunu pc den kol ile oynarım diye ama dsteklemedi. demek zaten oynamak zor olacakmış.

Ancak işin gerçeği, klavyeye alışınca başka bir şey ile de oynanmıyor meret :ok

Google Çevrimdışı

Google

Yeni Üye
16 Nis 2018
34
43
Ben PS kolu aldım bu oyunu pc den kol ile oynarım diye ama dsteklemedi. demek zaten oynamak zor olacakmış.

Ancak işin gerçeği, klavyeye alışınca başka bir şey ile de oynanmıyor meret :ok
Klavye mause candır abi . Bazen alıp ps bağlamak istiyorum ama gel görki ps destekli aparatar 800 tl den başlıyor :)

E Çevrimdışı

emrekaptan59

Yeni Üye
11 Nis 2018
18
31
ben de iki sene oynadım güzel bi clanımız vardı. Ancak iş güç ve vakit probleminden ara verdim. birde grafikler artınca sistemim pek tat vermemeye başladı. Eğer yeni bir sistem alabilirsem ki bu zor gözüküyor geri dönmeyi düşünüyorum

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,587
ben de iki sene oynadım güzel bi clanımız vardı. Ancak iş güç ve vakit probleminden ara verdim. birde grafikler artınca sistemim pek tat vermemeye başladı. Eğer yeni bir sistem alabilirsem ki bu zor gözüküyor geri dönmeyi düşünüyorum

Grafik işi biraz değişiyor bu oyunda. Güncelleme sonrası FPS'in yere çakıldığını da gördüm yani.
Dün defalarca sunucudan kopma sorunu yaşadım. Sonra maça geri aldı tabi.
Birşey düzelirken başka birşey bozuluyor. :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri