ISSler zam yapmaya hazırlanıyor yada yapmışlar deniliyor bu gece itibaren!

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
millet anca adsl, vdsl kullanıyor. mevcut yönetim, iha - siha diyor. önce vatandaşını 21. yüzyılda yaşat. bu konuda atılım şart. adsl nedir ya? yazık günah. hem eşek yüküyle para ödüyoruz, hem kağnı hızında net alıyoruz.
apartmanın önündeki yoldan fiber kablo geçirdi süperonline fakat almak için arayınca bilgimiz yok sistemde gözükmüyor gelmesi 1-2 seneyi bulur diyorlar .türkiyede herşey kağnı hızında ilerliyor.

Son düzenleme:
P Çevrimdışı

PythonoX

Yeni Üye
2 Tem 2023
4
Zam yapmayan halla bir cok firma mevcut örnek fixnet ama zam yaptığını gördüğüm atlantsinet var.

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
apartmanın önündeki yoldan fiber kablo geçirdi süperonline fakat almak için arayınca bilgimiz yok sistemde gözükmüyor gelmesi 1-2 seneyi bulur diyorlar .türkiyede herşey kağnı hızında ilerliyor.
Algı yapmayın TR dünya lideri ülkesidir(!) 2000den önce internet mi vardı ha?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Siz zamı konuşa durun, elin oğlu ne hızları kullanıyor :tara

Ekran-Alintisib421c3e5f92d744d.png

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,740
Gösteriyorlar vermiyorlar 50 üstü alamazsın diyorlar görüntü var ses yok :haha1
100'lük paket sana çok diyenler gigabit simetrik interneti 15-20 yıl sonra belki verebilirler :hihi
Screenshot_2023-07-02-21-43-10-370_com.tmob.AveaOIM.jpg
Geçtiğimiz günlerdeki problemleri saymazsak biz alıyoruz. 100 Mbit. Köy yerinde bana fena gelmiyor. Ancak bu malum firma değil. Tabii ki altyapı onlar.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Geçtiğimiz günlerdeki problemleri saymazsak biz alıyoruz. 100 Mbit. Köy yerinde bana fena gelmiyor. Ancak bu malum firma değil. Tabii ki altyapı onlar.
Sen paketi 100 yap ne gelirse kabulüm dedim onay verdim.
Sistem izin vermiyor yükseltemiyorum diyor.
50 de iyi bütün işimi görüyor bu zamanda şehir merkezinde altyapı olmaması ne demek
100 mt altımda okul var 1000 mbps gigabit alıyor istenince gigabit verilebiliyor saçma sapan işler.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
@TC Yıldırım, yahu öyle değil forum sunucusunun testini attım.
Eee forumuda aktif olarak kullandığına göre demek ki bu hızı kullanıyorsun :haha1
Bende dün gece forumda beğeni vermek için 1.5 dk uğraştım çok hızlı olduğu için forum sunucu ara ara hızını alamayıp donuyor Başkan :haha

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri