ISSler zam yapmaya hazırlanıyor yada yapmışlar deniliyor bu gece itibaren!

T Çevrimdışı

Tabiiİlmühün 

Aktif Üye
24 Kas 2022
85
44
Evde Turk Telekom 75mbps vdsl kullanıyorum, aylık 165 lira 2 yıl boyunca taahhüt verdim. Bu zamanda taahhütsüz İnternet almak çok mantıklı değil. Enflasyon yüzünden çok sık fiyat değişiyor. Bkz. TurkNet, hız ne olursa olsun aynı fiyatı uyguluyor. Validemin evinde var, 250 lira 16 mbps için ödüyorum. O da 12 falan geliyor :) sadece ADSL veriyorlar. Fırsatım olursa değiştireceğim.

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
ttnet 3 aylık yazlık internet paketim var yalun ultranet 16 mbps hız limitsiz geçen yıl 21 haziran 21 eylül 2022 fiyat 261 tl idi

şimdi 712 tl 3 aylık bu kadar fiyat artışı olmamalı

aylık ortalama 238 tl fiyat aşırı yüksek

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ttnet 3 aylık yazlık internet paketim var yalun ultranet 16 mbps hız limitsiz geçen yıl 21 haziran 21 eylül 2022 fiyat 261 tl idi

şimdi 712 tl 3 aylık bu kadar fiyat artışı olmamalı

aylık ortalama 238 tl fiyat aşırı yüksek
4k olan agi 11k'yı geçti maaş çok arttı ya.
katlamalı herşey artıyor TL sizlere ömür :kiskis

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,106
43
Seni kazıklamışlar çok veriyorsun bence :kiskis
Yanlış yazmış olabilirmisin 235'e paket yok milenide
Ben modemde aldım 15₺ onun ücreti toplam 144 oduyordum. Son 2-3 aydır 240₺ internet +15₺ modem ücreti geliyor. 3. ayda sadece modem ucretini odedim arkadasini getir kampanyasindan dolayi bedavaydi.

Screenshot_20230703-140251.jpg

Sitesinden paketlere bakıyorum daha uygun fiyatli ama onlar ilk defa firmaya gelenlereymiş. Aslinda yıllarca ISS degistirmeyip ayni firmada kalana daha indirimli vermesi gerekmez mi?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Sitesinden paketlere bakıyorum daha uygun fiyatli ama onlar ilk defa firmaya gelenlereymiş. Aslinda yıllarca ISS degistirmeyip ayni firmada kalana daha indirimli vermesi gerekmez mi?
Sanıyorum iletişim hizmetlerinde bu yaklaşım artık standart. Yıllarca aynı firmada kalanlar için ÖZEL! tarife, dışarıdan gelenler için ÇOK ÖZEL! tarife. :rant1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben modemde aldım 15₺ onun ücreti toplam 144 oduyordum. Son 2-3 aydır 240₺ internet +15₺ modem ücreti geliyor. 3. ayda sadece modem ucretini odedim arkadasini getir kampanyasindan dolayi bedavaydi.

Screenshot_20230703-140251.jpg

Kolayı var değiştir gitsin hocam kalmak zararlı
Artık bizden bu diyorlar güncelleme yapıyorlar :kiskis

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Aslında neden sürekli zam diye sorgulamak gerekir. Yaw bu Hollanda, Almanya falan bizi kıskanıyordu nasıl oldu bu böyle?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt