İSKİ su basıncını bilerek düşürüyor mu?

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
son 6 aydır şebeke su basıncı aşırı düştü. kombiye su almıyor, su aritma cihazi duzgun çalışmıyor. ben geçici sandım ama nette arastirdigimda herkes sikayetciymis özellikle 3 kat sonrasi oturanlar. benim onceden boyle bir sorunum yoktu hatta basinc yuksek geldiginden daire girişinde basinc düşürücü bile takmistim ama suan onu söktüğüm halde bile basinc ancak 1 bar.

aşağıda sikayet var a gelen şikayetleri okuyabilirsiniz sizin de böyle mi?

C Çevrimdışı

command_4 

Aktif Üye
19 Nis 2019
141
38
aynısını izmir'de 1. katta yaşıyorum. yazmadığım, gitmediğim yer kalmadı.
hele pazar günü bırak kombiye su almasını, kombi suyu açtığımı bile algılamıyordu.
çözümü depo + hidrofor ile buldum. 4 bar alıyorum artık.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ses yapıyor mu peki? Apartman ortamında özellikle? :alala
Aslında onların ses yapmayanları da var ama benimki normal çok ses çıkarmıyor. Kendi daireme başlamıştım..
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Paket Hidrofor Otomatik Su Pompası 0.5 HP 1" Hidrofor Set Pompa 398,75 TL yerine 319,00 TL

Bendeki bunun benzeri ?

buraq Çevrimdışı

buraq 

Yeni Üye
4 Nis 2019
40
41
Açıkçası benimde yaşadığım problem, sayacı kontrol ettim endekste de bir sıkıntı yok. Ama aylık ortalama tüketim verilerinden gidersek Korona öncesi ortalama tüketimim 7-8 metreküp iken korona dönemi 12-13 metreküp tüketime çıkmış. Evde iki kişiyiz yani adam başı 2,5 metreküp artış olabilir mi? bilemiyorum

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Açıkçası benimde yaşadığım problem, sayacı kontrol ettim endekste de bir sıkıntı yok. Ama aylık ortalama tüketim verilerinden gidersek Korona öncesi ortalama tüketimim 7-8 metreküp iken korona dönemi 12-13 metreküp tüketime çıkmış. Evde iki kişiyiz yani adam başı 2,5 metreküp artış olabilir mi? bilemiyorum

Bu sadece İstanbul'a özgü bir durum değil.
Bize Samsun'da 300 TL su faturası geldi. :hihi
200'ü geçtiğimizi hatırlamıyorum bile su faturasında.
Ki evdeki düzen de öyle pek değişmedi açıkçası.
Herkes evde olsa, tüketim arttı derim eyvallah ama, hafta içi işe gidiyor bizim ahali. :kiskis

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Bu sadece İstanbul'a özgü bir durum değil.
Bize Samsun'da 300 TL su faturası geldi. :hihi
200'ü geçtiğimizi hatırlamıyorum bile su faturasında.
Ki evdeki düzen de öyle pek değişmedi açıkçası.
Herkes evde olsa, tüketim arttı derim eyvallah ama, hafta içi işe gidiyor bizim ahali. :kiskis
Samsun istanbul bir değil samsunda serinsu var
Hacı nettin sen serinsuyu bıraktın musluğa talimmi ettin :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt