IPTV Kullananlar Dikkat!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,611
Satın aldığınız IPTV sağlayıcısı altyazıları etkinleştirmenizi isterlerse, bunu yapmayın.
Bunun için yazılmış bir araç sayesinde, altyazıları etkinleştirdiğiniz an IPTV sahibi veya virüsü enjekte eden kişi, sizin sisteminize uzaktan erişim sağlıyor.

Bu sayede sizin bilgisayarınızı zombi makineye dönüştürebilir, izlenme & takipçi botu kasabilir, hesaplarınızı çalabilir vs.

VLC Media Player'ın altyazı okuma motorundaki bir açık sonucu gerçekleşebilen bir durummuş sanırım. Diğer playerlarda durum nedir bilmiyorum.

Az önce Lunizz'in Twitch canlı yayınında dinlediğim bilgiyi aktarayım dedim;

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
VLC Player gibi bir medya oynatıcıdan IpTv izleyen bu zamanda hala var mı acaba ? illa ki vardırda artık çok demode kaldı bu medya oynatıcılar felan. Artık IpTv izlememizi sağlayan ve dahili playerları çok kapsamlı olan uygulamalar, programlar var.

Gel gelelim IpTv mecrası zaten başlı başına illegalite yuvasıdır, her türlü ücretli platformun içeriklerinin sebil gibi olduğu yerdir. Özellikle Digiturk'un ( beIN Medya ) illallah ettiği ve yok olmasını istediği bir mecradır. Yani ellerinden gelse köküne benzini döker yetmez, karşısına geçip çekirdek çitleyerek zevkle izlerler ? beIN Connect içeriklerinin fiyatını düşürdüler ama yine engel olunamıyor, bana kalırsa olunamazda. Neden olunmaz ? Bizzat kullanıcısıyım, beIN Connect uygulaması stabil değil, devamlı hata veriyor, mesela maç izlerken başka cihazdan girildi deyip bütün üyeler yayından atılıyor, düzelene kadar maç bitiyor. Uydu üyeliğini almaya kalksan çok pahalı, bu yüzden devamlı üye kaybı yaşıyorlar zaten. Seneye Süper Lig ihalesinin son senesi olacak, gelecek sezon bitince pılını pırtını toplayıp kaçar beIN Medya. Şampiyonlar Ligi ihalesine bile girmediler mesela.

Neyse konumuz dağılmasın, kısacası illegalitenin olduğu bir mecrada heran herşey olabilir. En basiti ücretli bir IpTv satın alırken bütün bilgileriniz kayıt altına alınıyor, bu satışların yapıldığı site genelde, yani %90'nının satış yapıldığı site SonTeklif adında bir yer, devlet bir gün bu siteye el atıp, ver bakim oradan şu illegal içerik satın alanların adını, kart bilgilerini, adresini dediğinde mevzu kopar ?

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
ssiptv den izlemek işkence
Xioami box ını alacaksın eğer tv in vestelse :)
sonrada ömürlük tivimate alcaksın(35tl)
Güzel bir iptv de yakalarsan on numara
Tivimate gerçekten iptv ye farklı bir hava katıyor izlediklerini kaydediyor en son kaldığın yeri buluyor favori yapabiliyor bildiğin dandik iptv sana çakma netflix oluyor :)

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,611
VLC Player gibi bir medya oynatıcıdan IpTv izleyen bu zamanda hala var mı acaba ? illa ki vardırda artık çok demode kaldı bu medya oynatıcılar felan. Artık IpTv izlememizi sağlayan ve dahili playerları çok kapsamlı olan uygulamalar, programlar var.

Gel gelelim IpTv mecrası zaten başlı başına illegalite yuvasıdır, her türlü ücretli platformun içeriklerinin sebil gibi olduğu yerdir. Özellikle Digiturk'un ( beIN Medya ) illallah ettiği ve yok olmasını istediği bir mecradır. Yani ellerinden gelse köküne benzini döker yetmez, karşısına geçip çekirdek çitleyerek zevkle izlerler ? beIN Connect içeriklerinin fiyatını düşürdüler ama yine engel olunamıyor, bana kalırsa olunamazda. Neden olunmaz ? Bizzat kullanıcısıyım, beIN Connect uygulaması stabil değil, devamlı hata veriyor, mesela maç izlerken başka cihazdan girildi deyip bütün üyeler yayından atılıyor, düzelene kadar maç bitiyor. Uydu üyeliğini almaya kalksan çok pahalı, bu yüzden devamlı üye kaybı yaşıyorlar zaten. Seneye Süper Lig ihalesinin son senesi olacak, gelecek sezon bitince pılını pırtını toplayıp kaçar beIN Medya. Şampiyonlar Ligi ihalesine bile girmediler mesela.

Neyse konumuz dağılmasın, kısacası illegalitenin olduğu bir mecrada heran herşey olabilir. En basiti ücretli bir IpTv satın alırken bütün bilgileriniz kayıt altına alınıyor, bu satışların yapıldığı site genelde, yani %90'nının satış yapıldığı site SonTeklif adında bir yer, devlet bir gün bu siteye el atıp, ver bakim oradan şu illegal içerik satın alanların adını, kart bilgilerini, adresini dediğinde mevzu kopar ?
Şu ortamda IPTV kullanan iyi cesaret gösteriyor açıkçası.
BEIN istese binlerce kişiye çatır çatır ihtarnameyi gönderir.

Bana saçma gelen bir çok durum var ama futbolla ilgilenmediğim için çok da etkilemiyor açıkçası.
Yoksa BEIN'in de ne olduğunu biliyoruz. :hihi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Şu ortamda IPTV kullanan iyi cesaret gösteriyor açıkçası.
BEIN istese binlerce kişiye çatır çatır ihtarnameyi gönderir.

Bana saçma gelen bir çok durum var ama futbolla ilgilenmediğim için çok da etkilemiyor açıkçası.
Yoksa BEIN'in de ne olduğunu biliyoruz. :hihi
Ücretli IpTv kullananların %90'ını futbol izleyicisi oluşturuyor, ücretli IpTv satışlarında mevzu bunun üzerine döner ? bu maçların oynandığı kanalların kalitesi önemlidir. İnan beIN dediğini yapmayı çok istiyor, devletede her kanaldan çok büyük baskılar yapıyor. Hatta bazı yasalar çıkarttırdığıda oldu, ama bu IpTv sağlayıcılarının hepsi yurt dışında olduğu için eli kolu bağlı. Kullananlara çok kolay ulaşır beIN, belki çoktan ulaşmışlardırda ama ne yapacak ipin ucu kaçtı, şuan Türkiye'de rahat diyorum bak 1 milyonun üzerinde illegal IpTv'den maç izleyen insan var.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Ücretli IpTv kullananların %90'ını futbol izleyicisi oluşturuyor, ücretli IpTv satışlarında mevzu bunun üzerine döner ? bu maçların oynandığı kanalların kalitesi önemlidir. İnan beIN dediğini yapmayı çok istiyor, devletede her kanaldan çok büyük baskılar yapıyor. Hatta bazı yasalar çıkarttırdığıda oldu, ama bu IpTv sağlayıcılarının hepsi yurt dışında olduğu için eli kolu bağlı. Kullananlara çok kolay ulaşır beIN, belki çoktan ulaşmışlardırda ama ne yapacak ipin ucu kaçtı, şuan Türkiye'de rahat diyorum bak 1 milyonun üzerinde illegal IpTv'den maç izleyen insan var.
Bedava varken niye ip tv bilmiyorum valla, para verip çıldıran arkadaşlarım var ?

M Çevrimdışı

merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
Maç yayınlarını genellikle iptv den izlerim :tara

ce3b228dd884ff9128dcf5bd5a08e81c--animal-captions-wild-animals.jpg

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Mac yayınları için ip TV ye de gerek yok yayınları canlı veren onlarca site var bu işin tek çözümu bei Spor tun cok uygun fiyata maçları izletmesi Avrupa da hic bir ülke Türkiye ligini bein den alıp yayınlamiyor Avrupa'nın en kalitesiz ilgi duyulmayan ligini sen Avrupa'da en pahalı olarak satarsan herkes illedal izler

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,611
İşin ilginç yanı da o mesela, yurt dışındaki yetkililere de erişemiyorlar sanki. :hihi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri