İptorrents sitesinde raitom düştü.

tahir40 Çevrimdışı

tahir40 

Aktif Üye
7 Haz 2018
96
41
Orda 4-5 TB uploadım var :krotey Benim tavsiyem XXX dosyaları indiricem diye fazla yüklenme :haha1
Ben o siteyi genelde 4k filmler ve oyunlar için kullanıyorum. Onlar da ekseriyet freeleech oluyor, ratio bozmuyor. turktorrente geç, ratio işi daha kolay, yerli yabancı her nane düşüyor.

V Çevrimdışı

vayvan

Yeni Üye
25 Tem 2018
23
32
Orda 4-5 TB uploadım var :krotey Benim tavsiyem XXX dosyaları indiricem diye fazla yüklenme :haha1
Ben o siteyi genelde 4k filmler ve oyunlar için kullanıyorum. Onlar da ekseriyet freeleech oluyor, ratio bozmuyor. turktorrente geç, ratio işi daha kolay, yerli yabancı her nane düşüyor.

Daha 5 film indirmişim ve raitom düşmüş haliyle. Dizileri falan kalite şekilde burada bulabiliyorum. Turktorrent'te artık çok içerik yok. 11 saattir tarama yapıyorum. Umarım sildiğim dosyaları bulurum. Ratio belli bir seviyeye çıkınca freeleech indirsek inmez mi hiç? Raito kaç olmalı min?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Her Torrent sıtesının kendıne has kuralları vardır. uyelıgım olmadıgı ıcın bırsey dıyemem ama
tutturulması gereken ratio hep 0,6 olmustur.
0.4 oldugunda tehlike çanları calar.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Dolar düşük olsa neyse diyeceğim de Google Bakiyemde 28 lira var. Bari o yetseydi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Her şeyi bulamıyorum başka yerden

Benim ISS sağolsun torrent kullanamıyorum.
Ülke içindeki torrent sunucuları bildiğin yasaklı.
Belki statik IP'ye geçersem çalışırmış ama ben geçmem.
O yüzden torrent devri kapandı bende.:bilmiyom

V Çevrimdışı

vayvan

Yeni Üye
25 Tem 2018
23
32
Benim ISS sağolsun torrent kullanamıyorum.
Ülke içindeki torrent sunucuları bildiğin yasaklı.
Belki statik IP'ye geçersem çalışırmış ama ben geçmem.
O yüzden torrent devri kapandı bende.:bilmiyom
Bende seedbox var. Seed konusunda sıkıntı yokta işte hala bir yolunu bulamadım :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri