Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

Y Çevrimdışı

yymacit

Yeni Üye
28 Eki 2019
2
41
Cvp: [ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama

MB100 anakartlarda TXT ile manuel düzenleme olayı yapılamıyor.
Tommy nin programından HW profile editlemeyi deneyin.
oda olmuyor profil alamıyoruz tv den

A Çevrimdışı

ahmet417

Yeni Üye
16 Ağu 2019
16
30
Hocam ordan anlayamadım profil dosyalarını nasıl alacam? birde size nasıl ulaştırabilirim

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Kendi soruma cevap vereyim. v5 serisi MB130 anakartlı TV'mde şimdilik PVR ve Amazon Prime Video özelliklerini açtım.

Gerisini ilerleyen zamanlarda kurcalarım. En çok istediğim bu iki özellik şu an için yeterli geldi açıkçası.
Her modele Amazon prime ekleniyor mu ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam ordan anlayamadım profil dosyalarını nasıl alacam? birde size nasıl ulaştırabilirim

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
emmi çok karışık ya :hihi hangisini değiştircez Volume kontrol için Sw mi Hwmi sözde bana profil dosyası yapcaktın:haha1:haha1MB110 Anakartım için Şu başım bi boşalsın tv yi sıfırlayım kendi profillerimi alıym bakim

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
MB130, V3 ' te ne amazon prime, ne de prime video göremedim.

Zaten profil dosyalarında "Amazon Prime" diye geçmiyor. :sirit

O zaman foruma Smart modifikasyonundan sonra ikinci önemli paylaşımı da yapayım. Tommy'nın programıyla aldığınız swprofile dosyasında iki yeri değiştirmeniz Amazon Prime için yeterli;

1- MenuItemSupport kısmında E17FC822 yazan yeri "true" yapıyoruz.
2- SmartMenuItems kısmında yine E17FC822 yazan yeri "true" olarak değiştiriyoruz.

Program uzun zamandır güncellenmediği için pek çok seçeneğin adı XXXXXX (UNKNOWN) olarak görünüyor. Bunlar desteklenmediği için değil, programın seçeneği tanıyamadığı için çıktığını düşünüyorum. Aslında profillerle oynayan arkadaşlar bu seçeneklerden açıp da çalıştığını gördükleri kodları ve ne işe yaradıklarını buraya yazsa, elimizde güzel bir liste olur.

Örneğin ilk eklemeyi yapayım; E17FC822 = Amazon Prime

WhatsApp-Image-2019-10-31-at-11.09.41.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt