İleti Yönetim Sistemi Hakkında

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
A Adem Helvacı abi galiba yarın sabah uyur koşar olacak.:haha1 Kangal sesi iyidir, güven verir insana artık yıllardır duymaktan hiç rahatsız etmiyor beni geceleri.?
Hiç sorma ,halen havlıyor bu arada ,sanırım bizim hanım yarın özel yemek yapacakmış :) korkmasa dışarı çıkıp bakacak da korkuyor ,karanlık buralar sevgili Horizon707 :)

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Hiç sorma ,halen havlıyor bu arada ,sanırım bizim hanım yarın özel yemek yapacakmış :) korkmasa dışarı çıkıp bakacak da korkuyor ,karanlık buralar sevgili Horizon707 :)
Belki özel yemeği hak etmeye çalışıyordur ya da bu gün yediğinin hakkını veriyordur. Kangallar yemekten sonra ya da yemek verileceğini bildikleri zaman artist hareketler yaparlar bak ben burdayım çalışıyorum seni koruyorum diye? En azından ben öyle gözlemledim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Belki özel yemeği hak etmeye çalışıyordur ya da bu gün yediğinin hakkını veriyordur. Kangallar yemekten sonra ya da yemek verileceğini bildikleri zaman artist hareketler yaparlar bak ben burdayım çalışıyorum seni koruyorum diye? En azından ben öyle gözlemledim.
Tam çıkıyordum ,hadi yazıp öyle çıkayım dedim :)
Biz her geldiğimizde,hatta evdeyken bile hanım yoğurt kaselerine doldurur artan yemeklerden ,dondurucuya koyar ve getiririz ,bu kocakafa herkese sarar ,havlar ya ,geçen ay yanına gittim,zincirli tabii ,beni gördü ama görsen kuyruğunu ?
Hatta ramazan abi bana" alattin aga bu seni tanıyor valla" dedi :)

Veeeee ,haydi iyi gecelerrrr :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt