İleti Yönetim Sistemi Hakkında

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
E devlet üzerinden erişebileceğiniz bu uygulama ile kısmi ölçüde de olsa sabahın körü veya gecenin yarısı demeden size sms yollayan ticari işletmelerin önüne geçebilmiş olacaksınız.

Gördüğüm kadarı ile şimdilik durum biraz kısıtlı, yine de ''bir yerden başlamak lazım'' ilkesinden hareketle olumlu gördüm :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Samsungun elimdeki modeli bu konuda bana çok katkı sağladı Allah var. Eskiden her gün istisnasız 15 dolayında anlamsız arama ve sms alırdım. Telefonun desteği sayesinde 2-3 günde 1 e düşmüştü. Bu devletin sunduğu hizmet diye kökünden bu kaynakları da kapatmanın faydası olur diye düşünüyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Telefonumun kişiler bölümünden hem sms hem de arama olarak engelleyebiliyorum... Bedava sunulan programların altından illaki bi çapanoğlu çıktığı için her programı kullanmıyorum.
Şu devlet destekli evde internet işini ne yapacağız abi ? her gün farklı numara ile arıyorlar engelledim diyorum yarın başka bir numara ile aynı ses bandı ?

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
firmalari engelledigini gösterirken bir yandan numarani internet ortaminda görünür yapmissin sevmeyenlerin numarani alip 7/24 arayabilir midyata prince giderken evdeki bulgurdan olmak gibi olmus bu istersen numarani sansürle :kas

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
firmalari engelledigini gösterirken bir yandan numarani internet ortaminda görünür yapmissin sevmeyenlerin numarani alip 7/24 arayabilir midyata prince giderken evdeki bulgurdan olmak gibi olmus bu istersen numarani sansürle :kas
Benim numara yedi mecrada biliniyor abi gece wp den ''abi acil şu model iyi mi'' diye yazanlar var sağ olsunlar :kop

Allah aşkına 02:58 de cep telefonuna televizyon modeli sormak nedir yahu :kop

O gün bu gündür Gece yatarken telefonu uçak moduna alır, ertesi sabah ofisten içeri girene kadar da açmam.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Benim numara yedi mecrada biliniyor abi gece wp den ''abi acil şu model iyi mi'' diye yazanlar var sağ olsunlar :kop

Allah aşkına 02:58 de cep telefonuna televizyon modeli sormak nedir yahu :kop

O gün bu gündür Gece yatarken telefonu uçak moduna alır, ertesi sabah ofisten içeri girene kadar da açmam.
whatsapp konusunda tartisiyorduk kisisel bilgilerin gizliligi konusunu kendime görev edindim sanirim :haha numarani istedigin kisiye vermen var istemedigin kisilerin numarani temin etmesi var ikisi farkli sey bence ama sen bilirsin ben uyardim
bu arada ben abi degilim genc delikanliyim :kas

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
whatsapp konusunda tartisiyorduk kisisel bilgilerin gizliligi konusunu kendime görev edindim sanirim :haha numarani istedigin kisiye vermen var istemedigin kisilerin numarani temin etmesi var ikisi farkli sey bence ama sen bilirsin ben uyardim
haydaaaa teraspy teraspy abi , herkes abi konusuna takmış sanırım. Aynı @Fatih009 :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
:hihi
Bendeeeee ....

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt