Hukuki Konularda Bilgi Alış Verişi ve Tavsiye Konusu

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Bence hiçbir şey çıkmaz. Size niye verdi, format için yani tümden silinip yeniden kurulması için. Burada kişinin kendi tedbirini alması lazım. Ayrıca yedek almışsınız. Bunlar elinizde dursun. Hani olmaz ya oldu da sorarlarsa ben yedeklerini aldım programı hakkında bilgim yok dersiniz. Bilmek gibi de bir yükümlülüğünüz yok. Zannediyorum resmi bir işyeri de değilsiniz. Yani berbere gidip diş çektirip yanlış dişimi çekti demeye benziyor. Size yazılı imzalı olarak bildirmemiştir de programın yedeklerini al diye. Bu programlar için kendi müşteri hizmetleri uzaktan bağlanıp yedektir, ayardır zaten yapıyorlar beceremeyenler için. Yapacak ya da yaptıracaktı. Buradan hiçbir hak iddia edemez. Ben olsam git istediğin yere başvur, sonucunda ben de maddi manevi tazminat davası açacağım derdim. Yani bunun adı başka da neyse diyeyim. Ama siz yine de önceden bir sorumluluk kabul edilmez diye belge alın bundan sonra. Kafanız ağrımaz dırdırdan.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,101
43
Domestos Domestos Dogum yeri duzeltme davasi actim dava acarken elimde yurt disi dogumlu oldugum yerden dogum belgesi aldim tercume edip apostilli halde fotokopisini cekip dava dosyasina verdim. Evraklarin asillarini isterler mi? Dava gunu elimizde olan gercek evragi bizden alirlar mi?

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,433
Domestos Domestos Dogum yeri duzeltme davasi actim dava acarken elimde yurt disi dogumlu oldugum yerden dogum belgesi aldim tercume edip apostilli halde fotokopisini cekip dava dosyasina verdim. Evraklarin asillarini isterler mi? Dava gunu elimizde olan gercek evragi bizden alirlar mi?
orjinalini isteyeceklerini sanmiyorum bu yüzden tercüme edilmiş apostilli evrak istiyorlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt