Hometech pro tab 7 android kurma konusunda yardım lazım

W Çevrimdışı

warss78

Yeni Üye
8 Şub 2022
20
25
Bilgisayarım hiçbir türlü tableti görmüyor

Kurduğum Driverlar:İntel Android Driver,İsoc Android Driver

Yardımlarınızı bekliyorum

EDİT:

Tabletin bios ayarlarından otg modunu açınca pc tableti algıladı fakat intel flash tool görmedi aygıt yöneticisinden baktım adb driver yüklenmemiş gözüktü bende yüklemeye çalıştım ama hata verdi bende sanal makine kurup ona yükledim ve intel flash tool görmeye başladı herkeze yardımları için teşekkürler

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Data kablosu sorunludur kablo değiştir öyle dene yine olmazsa sarj soketi sıkıntılı o değişmeli..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Şarj soketine sorun yok çünkü şarj alıyor
Kabloyu değiştir bazı kablolarda data kablosu yok sadece sarj için kablonun data kablosu olması lazım.

Sarj alması girişin sağlam olduğunu göstermez 4 uç var ikisi sarj için ikisi data için.

Bu kablolar çabuk arıza yapıyor yeni kablo ile deneyin data destekli olduğundan emin olun..

W Çevrimdışı

warss78

Yeni Üye
8 Şub 2022
20
25
Kabloyu değiştir bazı kablolarda data kablosu yok sadece sarj için kablonun data kablosu olması lazım.

Sarj alması girişin sağlam olduğunu göstermez 4 uç var ikisi sarj için ikisi data için.

Bu kablolar çabuk arıza yapıyor yeni kablo ile deneyin data destekli olduğundan emin olun..
yeni kablo ile denedim ama hala aynı durum

windows içinden rom atma şansım varmı @TC Yıldırım

W Çevrimdışı

warss78

Yeni Üye
8 Şub 2022
20
25
Drıver

driver sorunu olabilir doğru driveri bulun Tabletteki sorun ne neden rom yüklemek istiyorsun.
nasıl bulacağım konusunda yardım edermisiniz

Drıver

driver sorunu olabilir doğru driveri bulun Tabletteki sorun ne neden rom yüklemek istiyorsun.
tablette sorun yok sadece android olmasını istiyorum

bu konuyu gördüm ve dosyaları indirdim intel flash toolu açtım tableti pcye bağladım ama bi türlü görmedi sonrada İntel Android Driverı kurdum
ama yine görmedi

W Çevrimdışı

warss78

Yeni Üye
8 Şub 2022
20
25
Tabletteki sorun ne
intel flash tool görmüyor

image9e7a125bdb2a46e7.png

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
neden rom yükleceksin bir sorun olmalı tablette internette araştır deneme yanılma driveri bul.

Aynı tabletten kullananların olduğu sorun yaşayanların yazdığı forumlar var oralara üye sor.

PC ye tableti göstermen lazım driver kısmı önemli driver sorunumu var başka bir sorun mu var ?

PC de farklı usb girşine takarak dene bu rom yükleme işleri sıkıntılı olabiliyor .

Tablet sarj soketinde sorun varsa doğru diriver yüklesen bile PC görmez

W Çevrimdışı

warss78

Yeni Üye
8 Şub 2022
20
25
neden rom yükleceksin bir sorun olmalı tablette internette araştır deneme yanılma driveri bul.

Aynı tabletten kullananların olduğu sorun yaşayanların yazdığı forumlar var oralara üye sor.

PC ye tableti göstermen lazım driver kısmı önemli driver sorunumu var başka bir sorun mu var ?

PC de farklı usb girşine takarak dene bu rom yükleme işleri sıkıntılı olabiliyor .

Tablet sarj soketinde sorun varsa doğru diriver yüklesen bile PC görmez

1)Windows yerine android kullanmak için

2)Derin bir araştırma yaptım fakat bulamadım o yüzden bu forumda sorma kararı aldım

3)Driverlar zaten kurulu ama görmüyor

imagee77383e99339e458.png

4) Denedim fakat yine görmedi

5) Sokette sorun olursa ne yapmam gerekiyor?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt