💥💥Homatics TAVSIYEFORUMU %10 İndirim Kodu💥💥 Kargo + Vergi Dahil 💥💥

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,236
o siteden almak eskiden iyiydi ama şimdi dediğin gibi nalet dolar yüzünden fiyat 4300 kağıdı buluyor
bana göre biraz yüksek ve değmez bu saat den sonra

3 kağıda satan olursa(kargosu bize ait olarak)uyar
ama 3.5/4 kağıt uymaz

yazmıştım komşuma alacağız diye,fazla da anlamaz bu işlerden ama illa L1 Lisanslı istiyor NetFlix
üyeliği vardır yoksa ben ona 928 li Ugoos veya bendeki X96X10 da alabilirdim!

F Çevrimiçi

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
151
24
o siteden almak eskiden iyiydi ama şimdi dediğin gibi nalet dolar yüzünden fiyat 4300 kağıdı buluyor

ama 3.5/4 kağıt uymaz

yazmıştım komşuma alacağız diye,fazla da anlamaz bu işlerden ama illa L1 Lisanslı istiyor NetFlix
arkadaşa aldık .Memnun

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,155

ama 3.5/4 kağıt uymaz

Daha uygun fiyatlı olan Kıckpı kp1 veya Dreamstar Nova ona yeterli olacaktır.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,236
sanırım yazmayı unuttum s905X4 olacak
bugün sahibinden de baktım 3.5/4 kağıda var ama zaten 4 kağıt verilmez sıfırı
kendi sitesinden yaklaşık o fiyata alırız!
ben 3.5 kağıdı da biraz fazla buldum,bunun uyarı bence 3 kağıt dır+

PCTeknikElektronik Çevrimdışı
30 Ocak 2024
63
sanırım yazmayı unuttum s905X4 olacak
bugün sahibinden de baktım 3.5/4 kağıda var ama zaten 4 kağıt verilmez sıfırı
kendi sitesinden yaklaşık o fiyata alırız!
ben 3.5 kağıdı da biraz fazla buldum,bunun uyarı bence 3 kağıt dır+
Box R 4k var 81$ DV Gigabit ethernet Wi-fi 6 yok sadece S905X4'lü :kiskis

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,236
ben ev de 2 Box kullanıyorum,birisi boşa çıksaydı zaten ona verecektim al kullan diye
905X4 altında bence cihaz alınmaz yani almaya değmez artık
L1 Lisanslı cihazların artısı yanında bir çok sıkıntıları da oluyor,kafadan L1 Lisanslı demek
bence ciddi yalnış ne lisansı ayrıca yaw Futbolcumu Transfer ediyorum yaw:haha1

Box işi son 2 senedir geriye gitti/gidiyor hatta 3 senedir ciddi bir duraklama var!
ana sebebi panellerin hemen hepsinin artık L1 li olması bu bence en önemli faktör

"AppleTV" de bence ciddi bir faktör çünkü L1 Lisanslı ama adam gibi resim veren tek Box:ok
yerli/çakma marka paneller de bile çok güzel iş görüyor yaw ama Box lar pek öyle değil!

bir de bizim gibi Box hastaları var ama bizim işimiz Root lu filan tam özgür cihazlar gerekli
bir ara NFlix ortak kullandım ve direk panelden açıyordum,yemişim Lisanlı Box ı diyordum
üstelik Philips de(8808 de) GPU da G-57 yani resim kalitesi farkı bariz belli oluyordu

Box çılar 2022/23 de yattılar,24 de şu ana kadar tık yok bakalım 928 ve devamı olurmu diyeceğim ama
görünürde bir şey yok
928 bile 2 markayla çok kısıtlı kaldı piyasada!
ama ben ciddi memnunum şimdilik:kiskis

PCTeknikElektronik Çevrimdışı
30 Ocak 2024
63
Box çılar 2022/23 de yattılar,24 de şu ana kadar tık yok bakalım 928 ve devamı olurmu diyeceğim ama
görünürde bir şey yok
928 bile 2 markayla çok kısıtlı kaldı piyasada!
ama ben ciddi memnunum şimdilik:kiskis
Google efendi onay vermiyor Lisanslı tarafında öyle herşeyi bu sektörün gelişmesi fazla istenmiyor yada üreticiler daha eski cihazlar üzerinden ekmek yeme peşinde bakalım yeni neler gelecek Can abi 928X'li cihaz aldın sen fazla sarmadı galiba :kiskis

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,236
yaw benim gibi ya da bizim diyelim buna,Box kullanımı adeta bir hastalık oldu:kiskis
aslında ne çıkacağını da az çok biliyoruz ama işte hastalık girdi mi kolay çıkmıyor!

"Lisans"(L1) işi her panelle artık aşılabiliyor,ve her daim şunu yazıyorum çoğu insan
için artık TV-Box gerekmiyor!

Belki tek istisna örneğin adam Gamer dır o zaman Shield alacak Box olarak başka
alternatif de yoktur, yada daha prof. ise SBC alıp örneğin Rockchip li(8Gb) Khadas cinsi
bir şeyle olayı götürecek

diğer istisna durum ise adam "resim kalitesi" meraklısı dır,tek adres AppleTV dir,ama
bunu salt bir Box gibi de kesinlikle kullanamazsın ama panenden en iyi remsi alırsın
AppleTV ile!

Piyasada yok L1 Lisanslı yok full Lisans v.s v.s bir alay Box satılıyor! acemiler bunları alabilir sadece
++

928+GPU G-57 bence çok iyi bir alternatif oldu bile!
ancak uyanık Çin liler pazarı herkes den çok daha iyi takip ediyorlar! onun için eskiden olduğu
gibi bir sürü markadan aynı chipli v.s cihazlar çıkmıyor! çünkü satılmıyor artık!!!

928 bu anlamda beni sardı aslında,ama başka 928 alternatifleri de görmediğim için buna şimdilik
eyvallah diyorum zaten diğer marka da Ugoos AM8 var ben bunu çok pahalı ve değmeyecek bulduğum
için almadım,zaten 928 i öğrendim G-57 ise beklediğimden biraz daha da iyi çıktı sonuç olarak
şimdilik decam yola

RAM 8Gb bazı artılarını gördüm!
Custom ROM da çıktı ama ben bunu beğenmedim ve kaldırıp yeniden stock ROM la devam ettim

herifler bazı özellikleri ya kapatmışlar ya da kaldırmışlar yaw neden?? bunu çözemedim
ama Ugoos da gelişmiş ayarlar v.s çok daha fazla! yaza sanırım onuda alacağım gibi

örneğin "AI" video procc. özelliği var (custom ROM da bu yok!)resme daha güzel katkı sağlıyor
bu resimler MALI nin giriş/alt seviye v.s ne G-31 de var ne de 51/52 bile var!

adamlar MALI den daima giriş seviye veya 3/4 yıllık GPU lar takıyor ucuz olması sebebiyle!
G-57 bile orta seviye yaw

Shield/Apple işte burada çok ciddi öne çıkıyorlar:ok

Geri
Üst Alt