­čĺą­čĺąHomatics TAVSIYEFORUMU %10 ─░ndirim Kodu­čĺą­čĺą Kargo + Vergi Dahil ­čĺą­čĺą

albanez ├çevrimd─▒┼č─▒

albanez 

S├╝per ├ťye
19 Mar 2018
3,254
o siteden almak eskiden iyiydi ama ┼čimdi dedi─čin gibi nalet dolar y├╝z├╝nden fiyat 4300 ka─č─▒d─▒ buluyor
bana g├Âre biraz y├╝ksek ve de─čmez bu saat den sonra

3 ka─č─▒da satan olursa(kargosu bize ait olarak)uyar
ama 3.5/4 ka─č─▒t uymaz

yazm─▒┼čt─▒m kom┼čuma alaca─č─▒z diye,fazla da anlamaz bu i┼člerden ama illa L1 Lisansl─▒ istiyor NetFlix
├╝yeli─či vard─▒r yoksa ben ona 928 li Ugoos veya bendeki X96X10 da alabilirdim!

F ├çevrimd─▒┼č─▒

FlashX

Aktif ├ťye
16 Haz 2020
151
24
o siteden almak eskiden iyiydi ama ┼čimdi dedi─čin gibi nalet dolar y├╝z├╝nden fiyat 4300 ka─č─▒d─▒ buluyor

ama 3.5/4 ka─č─▒t uymaz

yazm─▒┼čt─▒m kom┼čuma alaca─č─▒z diye,fazla da anlamaz bu i┼člerden ama illa L1 Lisansl─▒ istiyor NetFlix
├╝yeli─či vard─▒r yoksa ben ona 928 li Ugoos veya bendeki X96X10 da alabilirdim!
arkada┼ča ald─▒k .Memnun

The_SreT ├çevrimd─▒┼č─▒

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,186

ama 3.5/4 ka─č─▒t uymaz

Daha uygun fiyatl─▒ olan K─▒ckp─▒ kp1 veya Dreamstar Nova ona yeterli olacakt─▒r.

albanez ├çevrimd─▒┼č─▒

albanez 

S├╝per ├ťye
19 Mar 2018
3,254
san─▒r─▒m yazmay─▒ unuttum s905X4 olacak
bug├╝n sahibinden de bakt─▒m 3.5/4 ka─č─▒da var ama zaten 4 ka─č─▒t verilmez s─▒f─▒r─▒
kendi sitesinden yakla┼č─▒k o fiyata al─▒r─▒z!
ben 3.5 ka─č─▒d─▒ da biraz fazla buldum,bunun uyar─▒ bence 3 ka─č─▒t d─▒r+

PCTeknikElektronik ├çevrimd─▒┼č─▒

PCTeknikElektronik 

Aktif ├ťye
30 Ocak 2024
65
san─▒r─▒m yazmay─▒ unuttum s905X4 olacak
bug├╝n sahibinden de bakt─▒m 3.5/4 ka─č─▒da var ama zaten 4 ka─č─▒t verilmez s─▒f─▒r─▒
kendi sitesinden yakla┼č─▒k o fiyata al─▒r─▒z!
ben 3.5 ka─č─▒d─▒ da biraz fazla buldum,bunun uyar─▒ bence 3 ka─č─▒t d─▒r+
Box R 4k var 81$ DV Gigabit ethernet Wi-fi 6 yok sadece S905X4'l├╝ :kiskis

albanez ├çevrimd─▒┼č─▒

albanez 

S├╝per ├ťye
19 Mar 2018
3,254
ben ev de 2 Box kullan─▒yorum,birisi bo┼ča ├ž─▒ksayd─▒ zaten ona verecektim al kullan diye
905X4 alt─▒nda bence cihaz al─▒nmaz yani almaya de─čmez art─▒k
L1 Lisansl─▒ cihazlar─▒n art─▒s─▒ yan─▒nda bir ├žok s─▒k─▒nt─▒lar─▒ da oluyor,kafadan L1 Lisansl─▒ demek
bence ciddi yaln─▒┼č ne lisans─▒ ayr─▒ca yaw Futbolcumu Transfer ediyorum yaw:haha1

Box i┼či son 2 senedir geriye gitti/gidiyor hatta 3 senedir ciddi bir duraklama var!
ana sebebi panellerin hemen hepsinin art─▒k L1 li olmas─▒ bu bence en ├Ânemli fakt├Âr

"AppleTV" de bence ciddi bir fakt├Âr ├ž├╝nk├╝ L1 Lisansl─▒ ama adam gibi resim veren tek Box:ok
yerli/├žakma marka paneller de bile ├žok g├╝zel i┼č g├Âr├╝yor yaw ama Box lar pek ├Âyle de─čil!

bir de bizim gibi Box hastalar─▒ var ama bizim i┼čimiz Root lu filan tam ├Âzg├╝r cihazlar gerekli
bir ara NFlix ortak kulland─▒m ve direk panelden a├ž─▒yordum,yemi┼čim Lisanl─▒ Box ─▒ diyordum
├╝stelik Philips de(8808 de) GPU da G-57 yani resim kalitesi fark─▒ bariz belli oluyordu

Box ├ž─▒lar 2022/23 de yatt─▒lar,24 de ┼ču ana kadar t─▒k yok bakal─▒m 928 ve devam─▒ olurmu diyece─čim ama
g├Âr├╝n├╝rde bir ┼čey yok
928 bile 2 markayla ├žok k─▒s─▒tl─▒ kald─▒ piyasada!
ama ben ciddi memnunum ┼čimdilik:kiskis

PCTeknikElektronik ├çevrimd─▒┼č─▒

PCTeknikElektronik 

Aktif ├ťye
30 Ocak 2024
65
Box ├ž─▒lar 2022/23 de yatt─▒lar,24 de ┼ču ana kadar t─▒k yok bakal─▒m 928 ve devam─▒ olurmu diyece─čim ama
g├Âr├╝n├╝rde bir ┼čey yok
928 bile 2 markayla ├žok k─▒s─▒tl─▒ kald─▒ piyasada!
ama ben ciddi memnunum ┼čimdilik:kiskis
Google efendi onay vermiyor Lisansl─▒ taraf─▒nda ├Âyle her┼čeyi bu sekt├Âr├╝n geli┼čmesi fazla istenmiyor yada ├╝reticiler daha eski cihazlar ├╝zerinden ekmek yeme pe┼činde bakal─▒m yeni neler gelecek Can abi 928X'li cihaz ald─▒n sen fazla sarmad─▒ galiba :kiskis

albanez ├çevrimd─▒┼č─▒

albanez 

S├╝per ├ťye
19 Mar 2018
3,254
yaw benim gibi ya da bizim diyelim buna,Box kullan─▒m─▒ adeta bir hastal─▒k oldu:kiskis
asl─▒nda ne ├ž─▒kaca─č─▒n─▒ da az ├žok biliyoruz ama i┼čte hastal─▒k girdi mi kolay ├ž─▒km─▒yor!

"Lisans"(L1) i┼či her panelle art─▒k a┼č─▒labiliyor,ve her daim ┼čunu yaz─▒yorum ├žo─ču insan
i├žin art─▒k TV-Box gerekmiyor!

Belki tek istisna ├Ârne─čin adam Gamer d─▒r o zaman Shield alacak Box olarak ba┼čka
alternatif de yoktur, yada daha prof. ise SBC al─▒p ├Ârne─čin Rockchip li(8Gb) Khadas cinsi
bir ┼čeyle olay─▒ g├Ât├╝recek

di─čer istisna durum ise adam "resim kalitesi" merakl─▒s─▒ d─▒r,tek adres AppleTV dir,ama
bunu salt bir Box gibi de kesinlikle kullanamazs─▒n ama panenden en iyi remsi al─▒rs─▒n
AppleTV ile!

Piyasada yok L1 Lisansl─▒ yok full Lisans v.s v.s bir alay Box sat─▒l─▒yor! acemiler bunlar─▒ alabilir sadece
++

928+GPU G-57 bence ├žok iyi bir alternatif oldu bile!
ancak uyan─▒k ├çin liler pazar─▒ herkes den ├žok daha iyi takip ediyorlar! onun i├žin eskiden oldu─ču
gibi bir s├╝r├╝ markadan ayn─▒ chipli v.s cihazlar ├ž─▒km─▒yor! ├ž├╝nk├╝ sat─▒lm─▒yor art─▒k!!!

928 bu anlamda beni sard─▒ asl─▒nda,ama ba┼čka 928 alternatifleri de g├Ârmedi─čim i├žin buna ┼čimdilik
eyvallah diyorum zaten di─čer marka da Ugoos AM8 var ben bunu ├žok pahal─▒ ve de─čmeyecek buldu─čum
i├žin almad─▒m,zaten 928 i ├Â─črendim G-57 ise bekledi─čimden biraz daha da iyi ├ž─▒kt─▒ sonu├ž olarak
┼čimdilik decam yola

RAM 8Gb baz─▒ art─▒lar─▒n─▒ g├Ârd├╝m!
Custom ROM da ├ž─▒kt─▒ ama ben bunu be─čenmedim ve kald─▒r─▒p yeniden stock ROM la devam ettim

herifler baz─▒ ├Âzellikleri ya kapatm─▒┼člar ya da kald─▒rm─▒┼člar yaw neden?? bunu ├ž├Âzemedim
ama Ugoos da geli┼čmi┼č ayarlar v.s ├žok daha fazla! yaza san─▒r─▒m onuda alaca─č─▒m gibi

├Ârne─čin "AI" video procc. ├Âzelli─či var (custom ROM da bu yok!)resme daha g├╝zel katk─▒ sa─čl─▒yor
bu resimler MALI nin giri┼č/alt seviye v.s ne G-31 de var ne de 51/52 bile var!

adamlar MALI den daima giri┼č seviye veya 3/4 y─▒ll─▒k GPU lar tak─▒yor ucuz olmas─▒ sebebiyle!
G-57 bile orta seviye yaw

Shield/Apple i┼čte burada ├žok ciddi ├Âne ├ž─▒k─▒yorlar:ok

Geri
├ťst Alt