Homatics Type C tuner

Homatics Sitesinde Type C Tuner Satılırsa alırmısınız?

• Kullanılan toplam oy
    41
E Çevrimdışı

ed22300

Yeni Üye
22 Ocak 2018
15
Rahat ama konforlu değil stick uydu alıcı :kiskis
Bende Wzone uydu aparatını aldım, wzone kumandası ile birlikte çok kullanışlı. kanal geçişleri normal,
Botech wzone, Homatics vs. cihazlarda uydu aparatı girişi sayesinde cihaza harika artı özellik katılmış.
almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

Z Çevrimdışı

zalu8

Yeni Üye
30 Ara 2022
12
Merhaba,

Bu tuner satılacaksa uygu tarafı yeniden düzenlenmeli ya da en azından TKGS olmalı.
Kanalları ararken, silerken işkence resmen.

WZONE tuner'i buna taktığımızda TKGS özelliğinin devre dışı kalması kötü. Bu hali ile kullanışsız kalıyor bence.
WZONE tunerdeki tkgs özelliğini homatics cihazlarda aktif etmenin bir yolu yok mu acaba ?

Aktif olmuyorsa satacakları tunerde bu özelliğin olması için nasıl bir yol izlemeliyiz acaba.
Sırf tkgs var diye de eski wzone cihazı kullanmak istemiyorum açıkçası fakat oradaki kanal arama ve düzenleme derdinin olmaması büyük avantajdı.

F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
143
24
Homatics TYPE -C Tuner elime ulaştı Kullanım basit ve sorunsuz.Aynı zamanda hızlı, Ancak görüntü kalitesi istediğim gibi olmadı.Uydu cihazımın yanında görüntü çok sönük kaldı.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Merhaba,

Bu tuner satılacaksa uygu tarafı yeniden düzenlenmeli ya da en azından TKGS olmalı.
Kanalları ararken, silerken işkence resmen.

WZONE tuner'i buna taktığımızda TKGS özelliğinin devre dışı kalması kötü. Bu hali ile kullanışsız kalıyor bence.
WZONE tunerdeki tkgs özelliğini homatics cihazlarda aktif etmenin bir yolu yok mu acaba ?

Aktif olmuyorsa satacakları tunerde bu özelliğin olması için nasıl bir yol izlemeliyiz acaba.
Sırf tkgs var diye de eski wzone cihazı kullanmak istemiyorum açıkçası fakat oradaki kanal arama ve düzenleme derdinin olmaması büyük avantajdı.
O özelliği tuner vermiyor aslında, yazılım veriyor.

F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
143
24
Homatics TYPE -C Tuner elime ulaştı Kullanım basit ve sorunsuz.Aynı zamanda hızlı, Ancak görüntü kalitesi istediğim gibi olmadı.Uydu cihazımın yanında görüntü çok sönük kaldı.
Bu ara fark ettiğim 14 yıllık uydu cihazımın bir eksiğini fark ettim.Bazı kanallarda sinyal kırılmaları vardı. Bu cihaz hiç yok
Tuşlu kumanda ihtiyacım kalmadı Samsung TV kumandası herşeyi yerine getiriyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bakalım firma ile iletişime geçtim, kendim kullanmayacak olsamda almak isteyenler için ne yapabiliriz ona bakacağım. Ama söz veremiyorum, uygun fiyat için bir yol bulmaya çalışacağız arkadaşlar.
Tuner şuan için mümkün görülmüyor arkadaşlar, firma ile görüştüm, Google ile alakalı lisans sıkıntılarından dolayı şimdilik sitede satamadıklarını söylediler. Biz getirelim diye düşündük 20 adet, uygun fiyattan verelim herkese diye. Hesap yaptık neredeyse burda satılan fiyata denk geliyor. Durum bu anlayacağınız, bir gelişme olursa tekrar bilgilendiririz.

E Çevrimdışı

enginsen 

Aktif Üye
1 Eki 2021
85
41
Tuner şuan için mümkün görülmüyor arkadaşlar, firma ile görüştüm, Google ile alakalı lisans sıkıntılarından dolayı şimdilik sitede satamadıklarını söylediler. Biz getirelim diye düşündük 20 adet, uygun fiyattan verelim herkese diye. Hesap yaptık neredeyse burda satılan fiyata denk geliyor. Durum bu anlayacağınız, bir gelişme olursa tekrar bilgilendiririz.
konsolu gönderdiği gibi gönderse firma

F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
143
24
Stick yerine uydu entegreli box üretseler (4K işlemci ve grafik kartı farklı ile ) bu işi çözer.Stick 1080 İ tam olarak vermiyor.Resim özellikle yüzlerde pudralanmış ifade veriyor.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt