Homatics Type C tuner

Homatics Sitesinde Type C Tuner Satılırsa alırmısınız?

• Kullanılan toplam oy
    44
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tuner şuan için mümkün görülmüyor arkadaşlar, firma ile görüştüm, Google ile alakalı lisans sıkıntılarından dolayı şimdilik sitede satamadıklarını söylediler. Biz getirelim diye düşündük 20 adet, uygun fiyattan verelim herkese diye. Hesap yaptık neredeyse burda satılan fiyata denk geliyor. Durum bu anlayacağınız, bir gelişme olursa tekrar bilgilendiririz.
Lisansla ilgi bir durum değil şirket politikası ilerleyen dönemde, site üzerinden satışa başlanacak.
Sadece Google aramalarda şimdilik görünmesi istenmiyor ticari anlaşmalar gereği ticari sır diyelim. :kiskis

Botech type c tuner stokta 350 TL civarı almak isteyenler alsın.

F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
155
24
Ne gibi sıkıntılar varmış mesela ,merak ettim :alala
Dikkatli okumamışsınız.Ben botech tunerinde hatalar olduğunu ancak Homatics tunerinde aynı yazılım kullanmasına rağmen neden hata yok.Yada Homatics farklı bir yazılım mı kulanıyor onun merak ettim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dikkatli okumamışsınız.Ben botech tunerinde hatalar olduğunu ancak Homatics tunerinde aynı yazılım kullanmasına rağmen neden hata yok.Yada Homatics farklı bir yazılım mı kulanıyor onun merak ettim.
Sen Homatics tuner mi satın aldın Homatics ile Botech farklı olabilir. Botech de özelleştirme var yazılımda.

F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
155
24
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Evet Homatics Tuner satın aldım..Stabil ondan sordum.
TKGS var Botech de extra yazılım eklenmiş.
Homatics ürünleri ile uyumlu sorun çıkartmıyor. Homatics kendi Tuneri yeni üretim donanım farkı vardır belki üretimden üretime fark ediyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
homatics tuner bekliyoruz kendi sitesinden alacaktım hayır yok gibi
Kendi sitesinde satılacak ne zaman satılacağı net değil.
Üst yönetime bilgi verilmiş talep iletilmiş.
oradan cevap gelince, belli olcak cevap bekliyorum bende. Olumlu olumsuz cevap gelirse paylaşırım şimdi burda stok var stok olmadığı için orada satılsın diye talep ilettim.
Orada satılırsa bizim için iyi olur.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,286
n11'den Botech Wzone Android Box Type C Tuner seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

super60 koduyla 340 tl ye düşüyor + birde Nays ile alırsanız 34 tl iade alırsınız 306 tl ye gelmiş olur

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
203
Kendi sitesinde satılacak ne zaman satılacağı net değil.
Üst yönetime bilgi verilmiş talep iletilmiş.
oradan cevap gelince, belli olcak cevap bekliyorum bende. Olumlu olumsuz cevap gelirse paylaşırım şimdi burda stok var stok olmadığı için orada satılsın diye talep ilettim.
Orada satılırsa bizim için iyi olur.
- linkte type c tuner var siyah ve 17.9 euro
site olarak homatics.eu da yer aliyor homatics.com dan farkli mi ayni mi bilmiyorum The_SreT The_SreT ve @TC Yıldırım sizin bilginiz varmi
burada t2 li tuner (karasal yayin icin ) de var goruuyor (henuz fiyat bilgisi yok)

homatics beyaz tuner trendyol da da var fiyat biraz daha yuksek ama beyaz renk ve homatics logolu

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
- linkte type c tuner var siyah ve 17.9 euro
site olarak homatics.eu da yer aliyor homatics.com dan farkli mi ayni mi bilmiyorum The_SreT The_SreT ve @TC Yıldırım sizin bilginiz varmi
burada t2 li tuner (karasal yayin icin ) de var goruuyor (henuz fiyat bilgisi yok)

homatics beyaz tuner trendyol da da var fiyat biraz daha yuksek ama beyaz renk ve homatics logolu
Eu da Satılıyor fakat eu hem kargo ücreti alıyor TR ye gönderim yapmıyor.
Homatics sitesinde satılmasını o sebep üzerine talep ettik S2 Tunerlerin aynı olması lazım Renk farkı hariç
T2 ye gelirsek normal karasal yayın değil uydu gibi diyebiliriz karsal olarak uydu yayınlarını alıyorlar Cam gibi görüntü çok fazla kanal var bize gelmedi daha o Avrupa da T2 kullanıyorlar Çanak anten kurulumu çoğu yerde yasak.

Geri
Üst Alt