Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
HDR olunca Dolby Vision kapalı olmuyor, Tv de olmasa bile aktif edebiliyorsun seçeneklerden. Aktif edince Tv dede Dolby Vision olmayınca renk bozuluyor 🙂
Öyle birşey yok hdmi edid yaptığımız için sende aktif ediliyor normalde Dolby vision aktif edilmiyor Çıkmıyor

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
Öyle birşey yok hdmi edid yaptığımız için sende aktif ediliyor normalde Dolby vision aktif edilmiyor Çıkmıyor
HDR edit yaptık, Dolby Vision un kapalı olması gerekiyor normalde. Çünkü edit mb130 undan alınma, HDR olunca Dolby Vision da aç kapa yapılıyor. Her tv de değil ama, bazı tv lerde böyle. Daha önce yazanda olmuştu ama Dolby Vision seçeneği kapatınca renk düzelmişti.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
HDR edit yaptık, Dolby Vision un kapalı olması gerekiyor normalde. Çünkü edit mb130 undan alınma, HDR olunca Dolby Vision da aç kapa yapılıyor. Her tv de değil ama, bazı tv lerde böyle. Daha önce yazanda olmuştu ama Dolby Vision seçeneği kapatınca renk düzelmişti.
Yok sana mb120 anakart üzerinden edit yapıldı 130 değil. Kapalı gelir açamazsın normal de Dolby vision
TV'de hdr yoksa boxta hdr açık gelir hdr aç kapat varsa kapatınca görüntü düzelir onunla ilgili sorundu o.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Mouse özelliği çalışmıyor fakat kumandadan kontrol edebiliyorum.
Birde

IMG_9531.jpg

geldiği gibi ayarlar böyle HDR menüsü altında böyle kalsın mı?
Hocam TV modeli nedir tam onu paylaşırmışın

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
Yok sana mb120 anakart üzerinden edit yapıldı 130 değil. Kapalı gelir açamazsın normal de Dolby vision
TV'de hdr yoksa boxta hdr açık gelir hdr aç kapat varsa kapatınca görüntü düzelir onunla ilgili sorundu o.
Edit mb130 dan alınma değil miydi? Öyle hatırlıyorum sanki, HDR editi yapan arkadaş ordan almamış mı 🤔

S Çevrimdışı

StrumaCork

Yeni Üye
14 Şub 2023
6
43
Arkadaşlar merhaba. İlginç bir sıkıntım var benim. Akşam cihazı ve tv yi kapatıyorum. Ertesi gün açtığımda box un açma kapama tuşu çalışmıyor ve cihazı fişten çekmem gerekiyor. Neden yapar bunu. Sürekli böyle. Cihazı fişten çekip çalıştırdıktan sonra açma kapama tuşu çalışıyor ama ertesi gün ilk açmam da çalışmıyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar merhaba. İlginç bir sıkıntım var benim. Akşam cihazı ve tv yi kapatıyorum. Ertesi gün açtığımda box un açma kapama tuşu çalışmıyor ve cihazı fişten çekmem gerekiyor. Neden yapar bunu. Sürekli böyle. Cihazı fişten çekip çalıştırdıktan sonra açma kapama tuşu çalışıyor ama ertesi gün ilk açmam da çalışmıyor.
İlk kurulumda bunu off kapalı seçmeniz gerekli.
Birde Cec açıksa TV kumandası ile TV'yi açınca Box açılır.
IMG_20230718_175901.jpg

Merlot Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
272
50
bu kutuyu almayı düşünüyorum ama uzun kullanımda ve oyunda ısınma ve ya donma yada kronik bi sorunu var mıdır
arka sayfalarda @TCYıldırım ustanın kanalına baktım sadece inceleme videosu var ısınma test ile ilgili yeni videosu göremedim
bu cihaz alınır mı veya muadili başka cihaz önerir misiniz
x928 bu sene çıkmıyor anlaşılan
dolar iyice uçmadan bi tane yapıştırayım diyorum

Geri
Üst Alt