Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Arkadaşlar TV nin sesinden çok memnunum, yalnız box üzerinden birşey izlemek istediğimde sesle ilgili problem yaşıyorum, ses çok az ve boğuk gibi geliyor. Ses barı max 60a kadar gidiyor, TV yanininda 10-15 seviye yeterken, box kullanmak istediğimde sesi 50-60 seviyesine getirmem gerekiyor. Problem neden kaynaklanıyor olabilir?
İlgili HDMI portuna geçtiğinizde TV'nizin menüsünden ses ayarını yeniden yapmanız gerekir.
Ekolayzer ayarı vs.

M Çevrimdışı

Murat34

Yeni Üye
10 May 2023
7
51
ismi nedir playerin söylermisiniz

hdmi 2 0 yeterlimi 2 ,1 almalı

tv 2 0 destekli

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Satın alanlara bundan sonra gönderilecek ürün AV çıkışı olmayan Rosegold olan Box R Plus dır.

IMG_20230512_16122772900da617bea3dd.jpg

IMG_20230512_162033a2d0fba492115dfd.jpg

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bazı arkadaşlar telegramdan da soruyor, burayada yazayım ki bir açıklık gelmiş olsun konuya.

%10 indirim kodu ile Homatics sitesinden Plus aldım kartımdan fazla para çekildi diye. %10 indirimle Box R Plus 135 dolara alınabiliyor bildiğimiz gibi. Siz gidip hemen google dan 135 dolar ne kadar ediyor diye bakıp ( 2661 TL şuan ) kartınızdan da 2661 TL çekilecek diye birşey yok. Malesef bankalar kur farkı diye fazla ücret çekip kendilerini bir nevi koruma altına alıyorlar. Yani kartınızdan bankaya bağlı olarak, her bankada değişebiliyor. 2750 - 2800 TL arası bir tutar çekilir. Bu tutarda dövize bağlı artabilirde, azalabilirde.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bazı arkadaşlar telegramdan da soruyor, burayada yazayım ki bir açıklık gelmiş olsun konuya.

%10 indirim kodu ile Homatics sitesinden Plus aldım kartımdan fazla para çekildi diye. %10 indirimle Box R Plus 135 dolara alınabiliyor bildiğimiz gibi. Siz gidip hemen google dan 135 dolar ne kadar ediyor diye bakıp ( 2661 TL şuan ) kartınızdan da 2661 TL çekilecek diye birşey yok. Malesef bankalar kur farkı diye fazla ücret çekip kendilerini bir nevi koruma altına alıyorlar. Yani kartınızdan bankaya bağlı olarak, her bankada değişebiliyor. 2750 - 2800 TL arası bir tutar çekilir. Bu tutarda dövize bağlı artabilirde, azalabilirde.
Aynen.

O Çevrimdışı

Okan4141

Yeni Üye
27 May 2020
6
31
arkadaşlar merhaba. hi level 4 k tvm var. telefonun medyası ağır geliyor bana. googlede birşey aramak ya da netflix veya başka platformda eziyet oluyor. bu cihazlardan almayı düşünüyorum. ilk önce arkadaşım 2. el xiaomi box s 4 k al 1000 tlye dedi. ya da 1600 tlye sıfır. az araştırdım bu homatics çok daha iyi diyorlar. sizce ne yapmalıyım ? homaticks 4 r ya da plus mu almalıyım avantajlarını söyleyebilir misiniz ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
arkadaşlar merhaba. hi level 4 k tvm var. telefonun medyası ağır geliyor bana. googlede birşey aramak ya da netflix veya başka platformda eziyet oluyor. bu cihazlardan almayı düşünüyorum. ilk önce arkadaşım 2. el xiaomi box s 4 k al 1000 tlye dedi. ya da 1600 tlye sıfır. az araştırdım bu homatics çok daha iyi diyorlar. sizce ne yapmalıyım ? homaticks 4 r ya da plus mu almalıyım avantajlarını söyleyebilir misiniz ?
Homatics Box R yada plus ikisinden birini al geç.
Not:Mi-box almak gibi bir hata yapma bitti Mi-box

O Çevrimdışı

Okan4141

Yeni Üye
27 May 2020
6
31
Homatics Box R yada plus ikisinden birini al geç.
Not:Mi-box almak gibi bir hata yapma bitti Mi-box
tamam öyle yapayım o halde. ne gibi farkları var hangisini önerirsiniz ? birde linkteki siteden aldığımızda gümrük ücreti v.s ödemiyoruz değil mi ? bu aksam almayı düşünüyorum bunu için paypal hesabı açmam gerek sanırım

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
tamam öyle yapayım o halde. ne gibi farkları var hangisini önerirsiniz ? birde linkteki siteden aldığımızda gümrük ücreti v.s ödemiyoruz değil mi ? bu aksam almayı düşünüyorum bunu için paypal hesabı açmam gerek sanırım
K.kartı ile alıyorsunuz paypal gerekli değil .
TAVSIYEFORUMU kodu ile %10 indirimli
Vergi dahil hepsi içinde yazılım ve donanım olarak güncel imkan varsa Plus alın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt