hi level tv ye tivibu yükleme sorunu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Paranoya olmaz fakat benim hala anlamadığım neden cihazlar rootlu olsun :) Ben mesela linuxu rootsuz kullanmıyordum,kullanıcı alo ya bile root veriyordum,ama root kaldırdığımda bilirsin erişim olmuyor bu kez,yani çinliler de yapsa rootlu olması gerekirken rootsuz gelmesi tuhaf :)

Bu kısmını anlayamadım. Cihazlar zaten rootlu geliyor. Yani oradan gelirken direkt rootlu geliyor.
Düzelteyim :)

yani çinliler de yapsa rootlu olması gerekirken rootsuz gelmesi tuhaf :)
Yani tersinden yazmışım gibi ,"normalde root olmalı, ama çinli bunun rootunu kaldırıyor" anlamında :hihi

O Çevrimdışı

oldsword

Yeni Üye
2 Nis 2024
2
45
Önlemini derken? Tivibu, bein connect gibi uygulamalar ve birçok banka uygulaması root detect modülüne sahip uzun zamandır. Eğer root atlatma gibi bir yazılım kullanılabilirse açılabiliyor ama bu tip sistemlere o yazılımların kurulumu da ayrı bir sıkıntı olduğu için bayağı karışık bir mevzuu.
Root atlatma yazılımları dedin? Hangi programlar bunlar? Bende aynı sorunu yaşıyorum.TivibuGo yu kullanamıyorum andoid cihazımda.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Root atlatma yazılımları dedin? Hangi programlar bunlar? Bende aynı sorunu yaşıyorum.TivibuGo yu kullanamıyorum andoid cihazımda.
Zygic modülünü araştırın. Cihazdaki rootun hangi yöntemle oluşturulduğunu ve kontrol edildiğini bilmiyorum. O yüzden nokta atışı bir bilgi aktarmam mümkün değil. Ayrıca root ve root hide yazılımlarıyla uğraşırken TV' yi tamamen brick edebileceğinizi ve garanti dışı destek almanız gerekebileceğini (Kartın komple değişmesi gerekebilir.) unutmayın.

O Çevrimdışı

oldsword

Yeni Üye
2 Nis 2024
2
45
Zygic modülünü araştırın. Cihazdaki rootun hangi yöntemle oluşturulduğunu ve kontrol edildiğini bilmiyorum. O yüzden nokta atışı bir bilgi aktarmam mümkün değil. Ayrıca root ve root hide yazılımlarıyla uğraşırken TV' yi tamamen brick edebileceğinizi ve garanti dışı destek almanız gerekebileceğini (Kartın komple değişmesi gerekebilir.) unutmayın.
Televizyon değil. Atom işlemcili bir mini Pc ye Nexus Player 9 diye bir yazılım kurdum. Mi Box yazılımının Rootlu hali.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Önlemini derken? Tivibu, bein connect gibi uygulamalar ve birçok banka uygulaması root detect modülüne sahip uzun zamandır. ...

Televizyon değil. Atom işlemcili bir mini Pc ye Nexus Player 9 diye bir yazılım kurdum. Mi Box yazılımının Rootlu hali.
Muhtemelen rootlu olduğundan çalışmıyordur veya android api uygun değildir.Hiç mi çalışmıyor yoksa kurulum yapılıp hata verip çıkıyor mu :alala

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Söz konusu yazılımın kaynağına ulaşamadım. Benim bildiğim nexus player ayrıca bir cihaz. Eğer pc üzerinde bir işletim sistemi ya da bir emülatörse en fazla çökerse sıfırdan kurulum yaparsınız. Donanıma zarar gelmesi ya da ulaşılamaması mümkün olmaz.

Eğer özel değilse yazılımın kaynağını paylaşın, inceleyelim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt