Önemli HI LEVEL, Sunny, Axen Atmaca Elektronik Yazılımları

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
SAM.LSC490FN02-2 YAZIYOR . SAMSUNG PANEL KULLANILMIŞ Sunny üretimi Hi level marka tv
Görsel olarak paylaşmadan yazılım alamayacaksınız. Bir başka kullanıcının görselindeki bilgileri paylaşmadığınızı nereden bilebiliriz. Ayrıca yazılarınızı küçük harflerle düzeltin! Bağırarak anlatılanları algılayamıyoruz!

D Çevrimdışı

doganko

Yeni Üye
19 Ara 2023
6
53
Görsel olarak paylaşmadan yazılım alamayacaksınız. Bir başka kullanıcının görselindeki bilgileri paylaşmadığınızı nereden bilebiliriz. Ayrıca yazılarınızı küçük harflerle düzeltin! Bağırarak anlatılanları algılayamıyoruz!

3c403aee-dc3b-405a-ab2b-d49b4670f83e.jpg

Kardeşim tv annemin bazen zaman alıyor bakmamız.hakkınızı helal edin

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,273
65

Sevgili doğan,hiç birimiz ücret almadan-talep etmeden yardımcı olmaya çalışıyoruz,"Allah razı olsun" demek bize yetiyor inan.yaş olarak 53 girmişsin demek ki annen benden büyük yaşça,ellerinden öpüyoruz ailecek ,ancak daha ilk başta panel kodunu versen kadıncağız şimdi tv izliyor olacaktı :) Umarım bana kızmamışsındır böyle yazdım diye :)

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881

Mesajınızdaki büyük harfleri düzeltmediniz. Siz bağırmaya devam etseniz de biz yardımcı olalım;

Full yazılım verildi. Sağ üstte çan simgesinden bildirimleri kontrol edin. Yükleme talimatı indirme sayfasındadır. Yükleme sonucunu mutlaka bildirin.

D Çevrimdışı

doganko

Yeni Üye
19 Ara 2023
6
53
Sevgili doğan,hiç birimiz ücret almadan-talep etmeden yardımcı olmaya çalışıyoruz,"Allah razı olsun" demek bize yetiyor inan.yaş olarak 53 girmişsin demek ki annen benden büyük yaşça,ellerinden öpüyoruz ailecek ,ancak daha ilk başta panel kodunu versen kadıncağız şimdi tv izliyor olacaktı :) Umarım bana kızmamışsındır böyle yazdım diye :)
Yardım çabalarını için teşekkür ederim. Ancak yükleme çabama rağmen yolladığınız programı hiç yükleyemedim. Sanırım ana kart bitik. Başka fikriniz var mı acaba

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Yardım çabalarını için teşekkür ederim. Ancak yükleme çabama rağmen yolladığınız programı hiç yükleyemedim. Sanırım ana kart bitik. Başka fikriniz var mı acaba
Mesaj bana yazılmamış ama Sayın teraspy teraspy Emmi' mizde gelince değinecektir. USB belleğin boot sektörünü kontrol edin. GPT ise MBR yapın. Tekrar Fat32 formatlayın. Bir de USB 3.0 olmasın.

D Çevrimdışı

doganko

Yeni Üye
19 Ara 2023
6
53
Aynı usb den yükleme yapmıştım. Ama tv bir türlü görmedi programı,açma kapama düğmesine basılı tutup fişe sonra taktım ama hiç yüklemeye geçmedi yolladığınız programı görmedi bence

Son düzenleme:
G Çevrimdışı

Gülçin Kaya

Yeni Üye
28 Ara 2023
3
22
Hı level televizyonun üzerindeki ışık yanıp yanıp sönüyor ama açılmıyor.Yeni yazılımı nasıl indirebilirim

IMG_20240102_194716.jpg

Geri
Üst Alt