Hi Level Disney Plus Problemi Hk.

M Çevrimdışı

malebolgia

Yeni Üye
14 Haz 2022
4
28
Merhabalar,

Hi-Level hl55ual402/0216 televizyonum var (Sunny versiyonu sanırım, kırmızı bantlı olan.) Malum Disney + geldi, üyelik de aldım fakat tv'de açtığımda, her hangi bir programı açtığımda mavi bekleme dairesi dönüyor sürekli ve dizi veya film açılmıyor. Bu problemi yaşayan var mı?

Aldığımdan beri de güncelleme yapmadım, güncelleme linki var ise rica edebilir miyim TV için? Belki düzelir diye düşünüyorum.

M Çevrimdışı

malebolgia

Yeni Üye
14 Haz 2022
4
28
sizin tvde tahminim resmi playstore ve L1 sertifikası mevcut değil disney plusı kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin
Sertifika mevcut olmadığı için sanırım sertifikalı store'u indirme gibi bir şansım yok... Maalesef denedim fakat düzelmedi.

Bu problemi bugün onvo tv de yaşadık ve ben tv ye fabrika ayarı çektikten sonra düzeldi bilginize
Hocam fabrika ayarlarına getirdim lakin aynı problemi yaşadım.

Her şeyi tekrar yaptım, sonuç aynı. Neden böyle şeyler hep benim başıma gelir inanın bilemiyorum artık.

Son düzenleme:
byhasibo Çevrimdışı

byhasibo 

Aktif Üye
18 Kas 2019
128
35
Sertifika mevcut olmadığı için sanırım sertifikalı store'u indirme gibi bir şansım yok... Maalesef denedim fakat düzelmedi.

Hocam fabrika ayarlarına getirdim lakin aynı problemi yaşadım.

Her şeyi tekrar yaptım, sonuç aynı. Neden böyle şeyler hep benim başıma gelir inanın bilemiyorum artık.
Apk yükleyebiliyorsanız disneyin daha eski bir sürümünü yükleyin derim belki işe yarayabilir

M Çevrimdışı

malebolgia

Yeni Üye
14 Haz 2022
4
28
Apk yükleyebiliyorsanız disneyin daha eski bir sürümünü yükleyin derim belki işe yarayabilir

Denedim hocam ama maalesef ki bu sefer de dönen mavi daire çözüldü bir problemle karşılaşıldı tarzı bir yazı ile karşılaştım. Mi box alacağım sanırım bu televizyondan artık lanet ettim Netflix'te de 480p üstü görüntü kalitesi alamıyorum zaten Sunny versiyonu olduğu için sanırım.

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Denedim hocam ama maalesef ki bu sefer de dönen mavi daire çözüldü bir problemle karşılaşıldı tarzı bir yazı ile karşılaştım. Mi box alacağım sanırım bu televizyondan artık lanet ettim Netflix'te de 480p üstü görüntü kalitesi alamıyorum zaten Sunny versiyonu olduğu için sanırım.
hocam sizin tvde Google L1 lisansı yok. o yüzden netflix gibi uygulamalar sıkıntı. en güzeli tvbox özellikle suny prime stick(adının suny olmasına bakmayın üretici sei robotics suny sadece etiket basıp satıyor ve son derece güzel bir cihaz) veya Botech wezone tavsiye ederim forumda da konusu mevcut inceleyebilirsiniz

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
apk sürümünü düşüre düşüre devam edin eski sürüm yükleyerek çözebilirsiniz.

bunu bir deneyin olmazsa alt sürümlere bakın aratırken android tv box diye aratın.

Edit: eski sürümler çalışmıyor aşağıdaki güncel android tv de çalışan sürüm

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
lucky patcher apk diye uygulama var play store versiyonu yükseltebilirsiniz faydalı olabiliyor.

Tarayıcı üzerinden lucky patcher diye yazıp sitesinden indirebilirsiniz .

Play store versiyonu ne kadar yüksek ise o kadar çok uygulamaya erişim hakkı oluyor.

E Çevrimdışı

esxerline

Yeni Üye
16 Haz 2022
6
30
sorunu bende hilevel marka televizyonda yaşıyorum çözüm bulamadım bulabilen birisi varmı

ben 4k izliyorum her içeriği

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri