Hi Level Disney Plus Problemi Hk.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Modem üzerinden kalkmıyor mu :alala (merak ettim)
Modemden yapılmaz Emmi

1.Hizmet alınan ISS'yi aramak 2. online işlelere girmek orada güvenli internet diye yazıyor açıksa kapatmak.

Ama güvenli internet kapalı olarak geliyor isterseniz sonradan açabilyor yada açtıryorsunuz.

Güvenli internetle ilgili sorun değildir TV de sorun vardır desteklemiyordur.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Modemden yapılmaz Emmi

1.Hizmet alınan ISS'yi aramak 2. online işlelere girmek orada güvenli internet diye yazıyor açıksa kapatmak.

Ama güvenli internet kapalı olarak geliyor isterseniz sonradan açabilyor yada açtıryorsunuz.

Gülme gülmeeee,modem olmasa da panelden kalkması gerekir @TC Yıldırım (sanki bizim panelden seçim yapılabiliyordu gibi :) )
Eh ,bu kadar olur yani :haha1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Eh ,bu kadar olur yani :haha1
Modem üzerinden yapılan ayarlarda var Emmi kısıtlama koyabilrsin de oda otomatik kapalı geliyor

mde3c2b9c2124bdaa8.png

Bu şekilde kapalı geliyor
tt-gvn25576fa923164ab0.png

Kullanıcı isterse güvenli profil seçip açabilir aktif edebilir
ttgvn28ae51d1226a41399.png

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
Modemden yapılmaz Emmi

Tv ile alakalı değil, Android tv ye Disney+ uygulaması yüklenebiliyor. Bu sorun Prime Video'dada oluyor, Disney+ dada olmaya başladı. Güvenli internete geçince bu platformlarda uygulamada donup kalma, açılmama sorunu oluyor. Güvenli internetten çıkınca sıkıntısız açılıyorlar.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tv ile alakalı değil, Android tv ye Disney+ uygulaması yüklenebiliyor. Bu sorun Prime Video'dada oluyor, Disney+ dada olmaya başladı. Güvenli internete geçince bu platformlarda uygulamada donup kalma, açılmama sorunu oluyor. Güvenli internetten çıkınca sıkıntısız açılıyorlar.
Güvenli internet kapalı geliyor kullanıcı açtırmadıysa arayıp sorması lazım. TT de açık gelebiliyor..

Unuttum ama yeni abone olduğumda TT güvenli internet aile paketi açıktı galıba ben kapattım diye hatıırlıyorum

Çalışan disney apk dosyası ekliyorum dileyen indirsin Atmaca üretimlerinde sorun olabiliyor.

E Çevrimdışı

esxerline

Yeni Üye
16 Haz 2022
6
30
Güvenli internet kapalı geliyor kullanıcı açtırmadıysa arayıp sorması lazım. TT de açık gelebiliyor..

Unuttum ama yeni abone olduğumda TT güvenli internet aile paketi açıktı galıba ben kapattım diye hatıırlıyorum

Çalışan disney apk dosyası ekliyorum dileyen indirsin Atmaca üretimlerinde sorun olabiliyor.

aynı sorun

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Sorun tv nin android yazılımından da kaynaklı olabilir.Yani "uyumsuzluk" .Bu tvler hakkında düşüncelerimi açık açık yazmıştım(androidtv),hatta adem'in youtube canlı yayınında "ben bunları almam, ama alana da mani olmam " demiştim :)
1.cisi ram-rom meselesi,2.cisi benim deyimim ile "free android" yazılımı meselesi.(aslında tam adını biliyordum ama ben hep buna "free android" dediğimden unuttum inan)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt