Önemli HI LEVEL, Sunny, Axen Atmaca Elektronik Yazılımları

D Çevrimdışı

doğuş 

Yeni Üye
1 May 2019
26
22
Hl49fal27/0216 için bu yazılımı kullanabilirmiyim ? TEKNOwest TEKNOwest

16246550498086477685502671924933.jpg

V Çevrimdışı

VatZ00

Aktif Üye
28 Nis 2021
86
24
Ellerinize sağlık, forum artık dışarıdan bakıldığındaki o VESTEL FORUMU imajından gün geçtikçe uzaklaşıyor çok şükür..
Bizim için hâlâ öyle. Abicim ciddiyim Vestel yazılımı ile ilgili adam akıllı tek forum/sayfa. Hatta yabancılar bile buraya gelip gidiyor, sizlerde şahitsiniz. Genellikle Alman oluyorlar.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bizim için hâlâ öyle. Abicim ciddiyim Vestel yazılımı ile ilgili adam akıllı tek forum/sayfa. Hatta yabancılar bile buraya gelip gidiyor, sizlerde şahitsiniz. Genellikle Alman oluyorlar.
VESTEL markasının sunmadığı ölçüde iyi ve elimizden geldiğince yüksek hız ile hem yazılım hem de teknik bilgi sunuyoruz o bir gerçek.

M Çevrimdışı

metinkas

Yeni Üye
7 May 2020
6
36
Ustam Merhabalar. isimli dosyadaki yazılım SVN..... kaç acaba. Bendeki ATMACA_T2_svn79. bu yazılım bendekinden daha yeniyse bunu yükleyeceğim. Emeğin için teşekkürler.. TEKNOwest TEKNOwest

M Çevrimdışı

metinkas

Yeni Üye
7 May 2020
6
36

Hocam Allah razı olsun oldu TV açılış ekranında toplar gidip geliyordu sizin sayenizde TV garanti göndermekten kurtuldu o fırsatçı sunny yetkili servisinden beni kurtardın Cook saol
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar ilk başta ustekini indirdim ekran ikiye bölündü iki ekran oldu sonra alttaki ni indirdim kurdum TV düzeldi ustamin dediği gibi indirip flash belleğe atın install.img dosyasını ama fat32 formatında olması lazım flash belleğin ama ben Pc den formatladim attım görmedi TV sonra rufus programı ile atayım dedim içine bu sefer icine dosyayı atmadı ama içine PC için olan boot dosyası eklerini atmıştı flash belleğe bende onları sildim ustamin paylaştığı install.img dosyasını attım TV taktım TV kablosunu taktım TV yükleme ekranına otomatik olarak geçti yükleme bittikten sonra ise kapanıp açıldı TV yine topların dönme ekranına geldi 1-2 dk sonra TV açıldı
Merhabalar. Anladığım kadarıyla yüklemeyi yapmışsınız. yazılım yeni yazılım mı. Bendeki svn79 sizdeki yazılım kaç acaba bilgi verirseniz memnun olurum. Samsun panel..

K Çevrimdışı

kdmyldz

Yeni Üye
23 Tem 2021
3
29
merhabalar panel bilgisinin lg veya samsung olduğunu nasıl anlayabiliriz iki adet yazılım dosyası var fakat hangisini yüklemem gerektiğini çözemedim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt