Hi Level 58UHL960 A101 21 Mayıs 2.799 TL

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba, Hi-level 58UHL960 televizyonum için ekran koruyucu almak istiyorum. Bir alışveriş sitesinde Vestel 58UD820 için üretilmiş bir ürün gördüm. Fiyatı uygun. Ama satıcıya sorma imkanım yok. Acaba iki televizyonun ekran boyutu aynı mıdır. Bu ekran koruyucu benim televizyonuma uyar mı? Bilgisi olan arkadaşlar yanıtlayabilirse sevinirim. Teşekkür ederim.
Kırılmaz camlar universal üretimdir. Uymasi gerekir

A Çevrimdışı

Akdeniz

Yeni Üye
26 May 2020
2
29
Merhabalar uzun süren konu takiplerim ve bir çok hocamın yaptığı yorumlar ve tavsiyeler sonucunda Regal 55R7540UA televizyon sipariş ettim FAKAT olay burdan sonra başlıyor elime bugün televizyon ulaştı ve Regalin 55R7550UA modeli panel ekran detayları yada anakart olarak çok fazla bu model hakkında bir şey göremediğim için iade etmeyi düşünüyorum. Sizce sevgili değer hocalarım iade etmelimiyim yoksa bu model daha iyimidir. Esas sipariş ettiğim modeli çok araştırdım sizler sayesinde hdmi ve usb girişleri 1 tane daha fazla 55R7540UA modelde diğer detayları bilmiyorum şimdiden yadımcı olan hocalarıma teşekkür ederim.

WhatsApp-Image-2020-07-14-at-17.35.44.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Merhabalar uzun süren konu takiplerim ve bir çok hocamın yaptığı yorumlar ve tavsiyeler sonucunda Regal 55R7540UA televizyon sipariş ettim FAKAT olay burdan sonra başlıyor elime bugün televizyon ulaştı ve Regalin 55R7550UA modeli panel ekran detayları yada anakart olarak çok fazla bu model hakkında bir şey göremediğim için iade etmeyi düşünüyorum. Sizce sevgili değer hocalarım iade etmelimiyim yoksa bu model daha iyimidir. Esas sipariş ettiğim modeli çok araştırdım sizler sayesinde hdmi ve usb girişleri 1 tane daha fazla 55R7540UA modelde diğer detayları bilmiyorum şimdiden yadımcı olan hocalarıma teşekkür ederim.

WhatsApp-Image-2020-07-14-at-17.35.44.jpg
Güle güle kullan ,yan tarafta bulunan barkod numarasını (SN olan numara), foto çekip "Panel "konusunda yayınlarsan isediklerini öğrenirsin çabucak :ok

Panel Konusu:

Y Çevrimdışı

yalçın55

Yeni Üye
20 May 2020
8
38
merhabalar
58 UHL 960 hı level tv ye ıptv kullanmak icin magazadan indirme yapamıyorum
Benmi beceremiyorum acaba bu tv ye magazadan yeni uygulama indirilmiyormu
Bu tv de IPTV kullanan varmıa caba
Yardımcı olabilirmisiniz

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
merhabalar
58 UHL 960 hı level tv ye ıptv kullanmak icin magazadan indirme yapamıyorum
Benmi beceremiyorum acaba bu tv ye magazadan yeni uygulama indirilmiyormu
Bu tv de IPTV kullanan varmıa caba
Yardımcı olabilirmisiniz
smart tv icindeki vewd uygulamasinin icinde ssiptv var onu kullanabilirsiniz.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Selam ustalarım bir arkadaşın sorunu var TV box hdr destekli.
58UHL960 da TV'box takılı hdr açmıyor aktif olmuyor TV hdr görünrü vermiyor,
Aynı TV kendi Smart menüsünde Amazon'da Netflix'te hdr açıyor.
Birde aynı TV box'u 49UHL650'ye takınca hdr aktif oluyor.
49UHL650 de hdr sorunu olmuyor.

58UHL960 alındığından bu yana böyle tesadüf başka TV'ye takınca anlaşılmış durum.

Bu TV kaynaklı sorun mu yoksa yapılması gereken bir ayar mı var ?

F fikoloji TEKNOwest TEKNOwest By_Trol By_Trol

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selam ustalarım bir arkadaşın sorunu var TV box hdr destekli.
58UHL960 da TV'box takılı hdr açmıyor aktif olmuyor TV hdr görünrü vermiyor,
Aynı TV kendi Smart menüsünde Amazon'da Netflix'te hdr açıyor.
Birde aynı TV box'u 49UHL650'ye takınca hdr aktif oluyor.
49UHL650 de hdr sorunu olmuyor.

58UHL960 alındığından bu yana böyle tesadüf başka TV'ye takınca anlaşılmış durum.

Bu TV kaynaklı sorun mu yoksa yapılması gereken bir ayar mı var ?

F fikoloji TEKNOwest TEKNOwest By_Trol By_Trol
Hdmı gelismis seçildi mi ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hdmı gelismis seçildi mi ?
Evet gelişmiş seçilmiş hdr aktif olmuyormuş.
Ama Tv'nin kendi smartında aktif ediyormuş.
Başka yerde 49UHL650 takınca aktif olmuş hdr.
Nasıl iş anlamadım iki tv de hdr destekliyor. Anakart mı sorunlu gizli ayıp mı var alındığından beri böyleymiş tv box desteklemiyor diye düşünmüş başka tv'de hdr aktif olunca tv kaynaklı sorun galiba diyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Evet gelişmiş seçilmiş hdr aktif olmuyormuş.
Ama Tv'nin kendi smartında aktif ediyormuş.
Başka yerde 49UHL650 takınca aktif olmuş hdr.
Nasıl iş anlamadım iki tv de hdr destekliyor. Anakart mı sorunlu gizli ayıp mı var alındığından beri böyleymiş tv box desteklemiyor diye düşünmüş başka tv'de hdr aktif olunca tv kaynaklı sorun galiba diyor.
Yazılım güncelleme vs yaptık mı

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yazılım güncelleme vs yaptık mı
Ayarlar sistem ordan güncellenmişler güncel sürüm yüklüymüş 58 Tv başka yerdemiş geçince arka etiket görseli at dedim.
Birde hdmi kablo sorunu olabilir diye hdmi 2.1 kablo ile deneyecek bazı Tv lerde 2.0 hdmi kablo yoksa aktif olmuyor hdr

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
F fikoloji Hocam arka etiket görseli attı arkadaş. Full yazılım müsait olduğunda paylaşırsan onu yükleyip deneyecek yine olmazsa vesteli çağıracak.

IMG_20221212_085227_633.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt