Hi level 55UAL 402 UHD Android smart D-DUAL LED TV

Ö Çevrimdışı

Ö.bilge

Yeni Üye
6 Eki 2020
6
44
Keşke foruma daha önce üye olsaydınız

Bütün konularda Sunny ve kırmızı kutu hı level lerden uzak durun diye sürekli uyarılar yapılıyor bizde yapıyoruz

Daha önce de kanallar ile ilgili bir konu açılmıştı Sunny üretimi tv ler için en basit çözüm doğru kanal listesini yedekleyip bozuldugun da kanal listesini tekrar geri yülkemé

Birde tv aldığınız süre iade süresini geçmedi ise iade edip en azından vestel üretimi bir tv ye geçmeniz de fayda var
Merhaba.

Bende aynı hatayı yaptım sanırım. İade süreci ne kadar zaman olmalı. 1 hafta içinde götürsem geri verebilirmiyim.

Birde sunny ve vestel markaların görüntü netliklerinde fark varmı.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Merhaba.

Bende aynı hatayı yaptım sanırım. İade süreci ne kadar zaman olmalı. 1 hafta içinde götürsem geri verebilirmiyim.

Öncelikle Tavsiye Forumuna hoş geldiniz. Görüntü farkı illaki var bir de izlenilen kanalın alt (Tesis) yapısı da görüntü farkı oluşturur.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Merhaba.

Renk ve netlik firmadan firmaya, modelden modele değişir.
Yazılım, işlemci, panel, malzeme kalitesi ve işçilik farklı çünkü.

30 gün içinde iade hakkınız var diye biliyorum.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Ürün tekrar satılabilirlik durumunu kaybetmedi ise

Kutusu koruma köpükleri ambalarlar da dahil yırtık parçalanmış olmamak kaydı ile A101 de 15 gün koşulsuz şartsız iade hakkınız bulunmakta

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Kendook Çevrimdışı

Kendook 

Aktif Üye
28 Nis 2020
60
Çözümünden bahsedeyim. İzleyeceğiniz kanalları favorilerinize ekliyorsunuz ve favorilerinize eklediğiniz kanalları sıralıyorsunuz. Diğer kanalların sırası bozulsa bile favorilerinize eklediğiniz kanalların sırası bozulmuyor.

K Çevrimdışı

kursadhoca

Yeni Üye
7 May 2021
14
36
hi level 55ual402 tv yi aldım. kanallar bazen siliniyor bazen de orjinal kendi sıralamasına geliyordu.kaynaklar bölümü kayboluyordu. smart tv bölümünde ip tv izlerken boş kanallara gelince tv kendini kapatıp açıyprdu. yine bu forumda bir arkadaş tv nin yazılımını atmıştı. tvnin servis bölümünden yazılımı usb ile guncelledim. açılıştak, hi level yazısı gitti yerine smart android yazısı geldi. menuden yazılım guncelleme tarihine baktığımda yeni attığım yazılımın daha güncel olduğunu gördüm. problemlerim çözüldü. 3 gündür sorunsuz kullanıyorum. yazılımın adı RTK2851P-samsung-panel

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri