Hi level 55UAL 402 UHD Android smart D-DUAL LED TV | Sayfa 2 | Tavsiye FORUMU

Hi level 55UAL 402 UHD Android smart D-DUAL LED TV

Ö.bilge

Yeni Üye
6 Ekim 2020
6
40
Keşke foruma daha önce üye olsaydınız

Bütün konularda Sunny ve kırmızı kutu hı level lerden uzak durun diye sürekli uyarılar yapılıyor bizde yapıyoruz

Daha önce de kanallar ile ilgili bir konu açılmıştı Sunny üretimi tv ler için en basit çözüm doğru kanal listesini yedekleyip bozuldugun da kanal listesini tekrar geri yülkemé

Birde tv aldığınız süre iade süresini geçmedi ise iade edip en azından vestel üretimi bir tv ye geçmeniz de fayda var
Merhaba.

Bende aynı hatayı yaptım sanırım. İade süreci ne kadar zaman olmalı. 1 hafta içinde götürsem geri verebilirmiyim.

Birde sunny ve vestel markaların görüntü netliklerinde fark varmı.

By_Trol 

Electronics repair special service
Süper Üye
24 Ağustos 2019
2,498
53
Merhaba.

Bende aynı hatayı yaptım sanırım. İade süreci ne kadar zaman olmalı. 1 hafta içinde götürsem geri verebilirmiyim.

Öncelikle Tavsiye Forumuna hoş geldiniz. Görüntü farkı illaki var bir de izlenilen kanalın alt (Tesis) yapısı da görüntü farkı oluşturur.

Umut Barış 

Sadece Forum
Yönetici
Süper Moderatör
23 Kasım 2017
13,471
Merhaba.

Renk ve netlik firmadan firmaya, modelden modele değişir.
Yazılım, işlemci, panel, malzeme kalitesi ve işçilik farklı çünkü.

30 gün içinde iade hakkınız var diye biliyorum.

ramchomania 

Platin Üye
8 Mart 2020
1,245
37
Ürün tekrar satılabilirlik durumunu kaybetmedi ise

Kutusu koruma köpükleri ambalarlar da dahil yırtık parçalanmış olmamak kaydı ile A101 de 15 gün koşulsuz şartsız iade hakkınız bulunmakta

Navas4

Yeni Üye
5 Mayıs 2020
8
28
Televizyonun Panel ve Kendi Uydu alıcı ile bi problem varmı? Smart kısmını Hariç tutarsak nasıl tv

genetics_techno @genetics_techno , M @mustafaozyalcin , Ö @Ö.bilge ,

lemon

Bronz Üye
31 Ekim 2020
101
34
Televizyonun Panel ve Kendi Uydu alıcı ile bi problem varmı? Smart kısmını Hariç tutarsak nasıl tv

genetics_techno @genetics_techno , M @mustafaozyalcin , Ö @Ö.bilge ,
panelde sadece gölgelenme mevcut onun dışında iyi denebilir.
hoparlörü yetersiz .
kanal geçişleri zayıf ağır
Android kısmı tam bir felaket.
tv+, tivibu, tv box gibi birşey takıp kullanacaksanız ideal onun dışında uzak durun