Önemli HI-LEVEL 4K AÇILIŞ LOGOSU (boot logo)

P Çevrimdışı

pamuk20

Yeni Üye
10 Kas 2020
3
39
merhaba burada ilk sayfada verdiğiniz logo yu 17mb96 şase ye yükledim şimdi tv açılışında ekranın ortası yeşil çıkıyor bunu vestel olarak nasıl düzeltebilirziz. teşekkürler

R Çevrimdışı

raptazy

Yeni Üye
15 Tem 2020
9
31
tv'den flash'a boot aldım ve vestel programıyla açtım ama CustomBootLogoEnabled diye bir seçenek yok bende sadece BootLogo altındada Enabled yazıyor onu true ile açtım flash'ı tv ye taktım bütün dediklerinizi uyguladım ama ekran logo ile açılmıyor

Adsiz3f6e1cf7a653c73a.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bide söylemek istediğim birşey var 4725 yaptığımda sağ taraftaki yazıların el altında Boot Logo Name: ?????? yazıyor

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
tv'den flash'a boot aldım ve vestel programıyla açtım ama CustomBootLogoEnabled diye bir seçenek yok bende sadece BootLogo altındada Enabled yazıyor onu true ile açtım flash'ı tv ye taktım bütün dediklerinizi uyguladım ama ekran logo ile açılmıyor

bide söylemek istediğim birşey var 4725 yaptığımda sağ taraftaki yazıların el altında Boot Logo Name: ?????? yazıyor
logo yapmak istediğiniz görseli modlamaya gerek kalmadan medya fotoğraflar ile açın bir kez ok tuşuna tıklayın açılış resmi yapmak istermisiniz evet eğer açılış resmi boyutlarına uygunsa tv kaydedecek ve açılış logosunu değiştirecektir.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572

Tv arka kapağındaki barkod resmini buraya ekler misin.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
IMG_20210614_195656.jpg

kapanışta göz kırpmasını felan uyguladım ama ilk açılışı ayarlayamıyorum

Linkteki logo yazılımını zipten çıkartın.
Spi isimli sarı klasörü fat32 ile biçimlendirilmiş boş bir flash belleğe kopyalayın.
Flas belleği tv nin usb giriş portuna takın
Tv yi çalıştırın.
Görüntü geldikten sonra kumanda üzerinden MENÜ 4725 Tuşlayın gelen menüde Usb operations satırına inip kumanda üzerinden OK Tuşlayın yazılım yüklenecektir.
Tv yi kumanda ile kapatıp 10-15 Saniye sonra tekrar çalıştırın tv yeni yazılım ile çalışacaktır.
Yeni logo ile açılmazsa tv yi ilk kuruluma dönderin.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

R Çevrimdışı

raptazy

Yeni Üye
15 Tem 2020
9
31
Logo yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Spi isimli sarı klasörü fat32 ile biçimlendirilmiş boş bir flash belleğe kopyalayın.
Tv yi çalıştırın.
Görüntü geldikten sonra kumanda üzerinden MENÜ 4725 Tuşlayın gelen menüde Usb operations satırına inip kumanda üzerinden OK Tuşlayın yazılım yüklenecektir.
Tv yi kumanda ile kapatıp 10-15 Saniye sonra tekrar çalıştırın tv yeni yazılım ile çalışacaktır.
sizin dediğiniz gibi bu şekilde uyguladığımda değişen birşey olmuyor tv'ye taktığım usb'yi tekrar pc'ye taktığımda ise notepad uygulamalı power_up not defteri geliyor bu resim takılan flash bellek içeriğidir .

Adsizb1ab447263087471.png

Logo yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Tv yi çalıştırın.
Tv'nin yazılımıda budur acaba yaptığım yazılım mı desteklemiyor ?? o yüzden'de CustomBootLogoEnabled çıkmıyor olabilir mi ?

IMG_20210614_2133110ed261e19aa133ec.jpg

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt