Önemli HI-LEVEL 4K AÇILIŞ LOGOSU (boot logo)

V Çevrimdışı

vesimmm

Yeni Üye
25 Mar 2020
3
18
HI-LEVEL-logo-resim.jpg

Video için A Adem Helvacı bey'e teşekkürler.

Özet olarak
1.
Zip içesindeki spi klasörünü çıkartın logo spi nin içerisindedir.

2.
Boş bir USB bellek içerisine "spi" isimli klasörü kopyalayın

3. USB bellek Tv'nin USB portuna takın

4. Uzaktan kumanda üzerinden menü ve 4-7-2-5 tuşlarına basarak servis menüsüne girin "USB operations" satırına inip OK tuşuna basın logo yüklenecektir.

5. Tv yi kumanda ile kapatın öndeki ledin yanıp sönmesinin bitmesini direk yanmasını bekleyin tekrar çalıştırın tv yüklediğiniz logo ile açılacaktır.

Logo yazılıma enjekte edildiği için fabrikasyon çıkışlı gibi kalıcıdır tv yi ilk kuruluma dönderseniz dahi silinmez.
Tv nin medya tarayıcısı bölümündeki resim menüsünden eklediğiniz her hangi bir resim gibi değildir.
Bazı modellerde usb flash bellek içerisindeki resimlerden eklediğiniz resim tv yi ilk kuruluma dönderdiğinizde silinirler.
Profil yazılımı nasıl modlanır yardım edermisin bu yazıyı TV ye yapmam gerek

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Tv nizin profil dosyasını drive yükleyin link verin ben ve forumdaki arkadaşlarım yardımcı olur.
Linki inceleyin

V Çevrimdışı

vesimmm

Yeni Üye
25 Mar 2020
3
18
Tv nizin profil dosyasını drive yükleyin link verin ben ve forumdaki arkadaşlarım yardımcı olur.
Linki inceleyin

Hocam profil yazılımını nasıl yükleyebiliriz.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Hocam profil yazılımını nasıl yükleyebiliriz.
Eger bahsettiginiz tv nize islem yapdiginiz profil yazilimini kaydetmek ise; Fat32 ile bicimlendirilmis usb nize "Profile" isimli dosya acip profil yazilimini icine kaydedin.Usb yi tv nize takip "menü, 4725" tuslarina basarak servis menüyü acin, en alttaki usb operations secenegine tiklayip kaydetme islemini yapabilirsiniz.Daha sonra tv nizi fisden kapatip acmaniz gerekir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt