Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

P Çevrimdışı

PsyPsy

Aktif Üye
25 Eki 2017
85
23 Nisan'da gelecek olan tvden aldım bugün.Samsung panel çıktı.

Son düzenleme:
P Çevrimdışı

PsyPsy

Aktif Üye
25 Eki 2017
85
Kuruldu mu hocam yorumunuz nedir?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kutu üstündeki seri noyu vestel panel bilgisi konusuna yazın arkadaşlar yarımcı olurlar

Görüntü olarak ben beğendim ama kasa kalitesi kötü gibi.Kasa çok hafif.

R Çevrimdışı

realkayser

Yeni Üye
4 Şub 2019
14
39
a101 den aldığım tv samsung panel Mb130s anakart çıktı kurulumunu kendim yaptım yan açı performansı çok kötü değil ses kaliteside güzel beklediğimden iyi çıktı uygulama silip güncelleme olayını çözemedim sadece trtizle uygulaması çalışmıyor ve bir eksikliği bence altyazılar geçerken yetiştiremiyor sanki.

T Çevrimdışı

tyrtk

Yeni Üye
22 Nis 2020
1
31
Merhabalar

Arkadaslar cok rica etsem yardimci olabilirmisiniz?

Cok arastirdim ama bulamadim. Bugun bu tv i aldim. Ps4 bagladim. Yanliz HDR i gormuyor. Tv icerisinde ozel olarak HDR i acmamiz gereken bir bolum mu var? Birde yazilim guncellemesini kurulum kismindandan rahatlikla yapabilirmiyim? Maalesef beceremedimde.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Merhabalar

Cok arastirdim ama bulamadim. Bugun bu tv i aldim. Ps4 bagladim. Yanliz HDR i gormuyor. Tv icerisinde ozel olarak HDR i acmamiz gereken bir bolum mu var? Birde yazilim guncellemesini kurulum kismindandan rahatlikla yapabilirmiyim? Maalesef beceremedimde.
bildiğim kadarıyla hdr içereik olduğunda tv otomatik olarak hdr moduna geçer.

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
235
36
Merhabalar

Ayarlar-ekran kısmında kapalı ise açık duruma getirin.
IMG_20200422_184326.jpg

R Çevrimdışı

realkayser

Yeni Üye
4 Şub 2019
14
39
Benim ki 55 olan model sizin ki de aynısıdır demiştim ama değil galiba. Güncelleme ile oluyordur belki ya da arkadaşın dediği gibi otomatik kendi açılıp kapanıyordur.
konu başlığı 49 olunca o yüzden demiştim bende ☺ mahsuru yoksa bir soru daha sormak istiyorum trt app'si bende çalışmıyor güncellemeye yada yeniden uygulamayı yükleme nasıl yapıyor biliyormusunuz.

Geri
Üst Alt