Hi level 43dlk13 bu yazılımı nasıl bulabiliriz?

E Çevrimdışı

elfgoktas57

Yeni Üye
8 Ara 2021
24
25
Arkadaşlar forumdaki yazilim dosyası çok eskide kalmış ben tv mi forumdaki dosyayla güncelleyerek downgrade yaptım.

Servisçi ile görüştüğümde servis 100 TL alır dedi güncel yazılıma. Zaten biz bu tvlere binlerce lira veriyoruz. Güncelleme alması lazım neden üstüne servislere para vermek gerekiyor anlamıyorum.

Bu modelin güncel yazılımı bu imiş tam okuyamadım ama yazılım numarası

258_2841P631_1G_8G_ATMACA_T2_201125_204719_svn31074

Gibi bir şey. Bu son çıkan yazılımı nasıl bulabiliriz arkadaşlar yok mu forumda Servisçi arkadaşlar falan.

20211218_174231.jpg

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49

E Çevrimdışı

elfgoktas57

Yeni Üye
8 Ara 2021
24
25
Hocam teşekkürler ama bu sizin paylaştığınız eskide kalmış. Ben sizin paylaştığınızı indirip kurdum ama downgrade etmişim. Bana gelen yazılım. Sizin paylaştığınızdan sonra güncelleme almış. Üstüne benim yukarı da paylaştığım en günceli imiş servisçi attı ama yazılımı paylaşmıyor. Sizin tanıdığınız varsa rica etsem paylaşmanız mümkün mü?

Bu forumdakini yükledikten sonraki hali.

Bu benim forumdaki yazılımı yüklemeden önceki hali.

20211209_000707a075d56e2f7df2c8.jpg

Konun başındaki paylaştığım resim de en güncel yazilim yüklü ve arayüzü de farklı zaten. O yazılımı bulamaz misiniz rica etsem?

TEKNOwest TEKNOwest

Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Hocam teşekkürler ama bu sizin paylaştığınız eskide kalmış. Ben sizin paylaştığınızı indirip kurdum ama downgrade etmişim. Bana gelen yazılım. Sizin paylaştığınızdan sonra güncelleme almış. Üstüne benim yukarı da paylaştığım en günceli imiş servisçi attı ama yazılımı paylaşmıyor. Sizin tanıdığınız varsa rica etsem paylaşmanız mümkün mü?

Bu forumdakini yükledikten sonraki hali.

Bu benim forumdaki yazılımı yüklemeden önceki hali.

20211209_000707a075d56e2f7df2c8.jpg

Konun başındaki paylaştığım resim de en güncel yazilim yüklü ve arayüzü de farklı zaten. O yazılımı bulamaz misiniz rica etsem?

TEKNOwest TEKNOwest
Maalesef sunny yazılımlarını bulmak zor .

E Çevrimdışı

elfgoktas57

Yeni Üye
8 Ara 2021
24
25
Maalesef sunny yazılımlarını bulmak zor .
Ya servisçi abi ile görüştüm. Bilgisayarda var ama veremem diyor. Servisten kayıt açtıracakmışız. Servis eğer tv de arıza varsa ücretsiz yükleyecekmiş arıza yoksa 100 TL imiş saçmalığa bak. Zaten biz bu cihazlara bir sürü para veriyoruz yetmez mi gibi kendi üretim hatalarının bedelini yine biz ödüyoruz.

E Çevrimdışı

elfgoktas57

Yeni Üye
8 Ara 2021
24
25
Kısa yoldan para kazanma diyelim buna biz :)
Desene telefon markaları güncellemelerini bedava verip fakirleşiyorlar :kiskis
Bakma böyle yazdığıma,aslında çok kızıyorum çok,neyse susayım biraz.
Estağfirullah hocam, dediğinizi çok iyi anlıyorum ? çok haklısınız.

Başka servis bul ya da cihazın yazılımını çökertecek şeyler dene.
Bu tür üretimlerden bir şey beklemeyin.
Maalesef kardeşim benden habersiz bu markayı almış. Servis personeline yazdım zaten markanın kendi hatasının ücretini ben ödemem diye biraz sitemli yazdım. Beni aramış kayıt açtır diye de mesaj atmış bakalım yarın kayıt açtıracağım servise. Bu servisçiler bu yazılımı yükledikten sonra keşke tvden bu güncellemeyi dışa aktarmak mümkün olsa da burada paylaşabilsem. Adamlar yazılımı paylaşmıyorlar. Sanki öteki tarafa götürecekler. Çok değerli bir şey miş gibi en çok canımı sıkan bu da neyse... sizin de canınızı daha fazla sıkmayayım ben. Yarın bir gelişme olursa buraya aktarırım. :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Estağfirullah hocam, dediğinizi çok iyi anlıyorum ? çok haklısınız.

Maalesef kardeşim benden habersiz bu markayı almış. Servis personeline yazdım zaten markanın kendi hatasının ücretini ben ödemem diye biraz sitemli yazdım. Beni aramış kayıt açtır diye de mesaj atmış bakalım yarın kayıt açtıracağım servise. Bu servisçiler bu yazılımı yükledikten sonra keşke tvden bu güncellemeyi dışa aktarmak mümkün olsa da burada paylaşabilsem. Adamlar yazılımı paylaşmıyorlar. Sanki öteki tarafa götürecekler. Çok değerli bir şey miş gibi en çok canımı sıkan bu da neyse... sizin de canınızı daha fazla sıkmayayım ben. Yarın bir gelişme olursa buraya aktarırım. :)
Yazılım dump edilir de, güncelleme mesele.
Bu tür üretimlerde güncel bir yazılım ancak aynı anakart ve paneli kullanan başka bir tv varsa onunla bulunur.
Onun yazılımı buna atılır, böylece android sürümü güncel olmuş olur.
Bir tane Mi Box şundan daha iyi iş yapar ama o kutular da 1000 TL oldu maşallah.
300 lirayken almadığıma pişmanım.

E Çevrimdışı

elfgoktas57

Yeni Üye
8 Ara 2021
24
25
Yazılım dump edilir de, güncelleme mesele.
Bu tür üretimlerde güncel bir yazılım ancak aynı anakart ve paneli kullanan başka bir tv varsa onunla bulunur.
Onun yazılımı buna atılır, böylece android sürümü güncel olmuş olur.
Bir tane Mi Box şundan daha iyi iş yapar ama o kutular da 1000 TL oldu maşallah.
300 lirayken almadığıma pişmanım.
Haklısınız kesinlikle. Mi box bile bu dandik tv den kat kat daha iyi. Zamanında almak lazımmış pişmanım şuan ben de. Hocam peki bu tv den yazılımı nasıl export edebiliriz mümkün dimi bu? Yarın servisçiler gelecek muhtemelen. Onlar tv ye yazılım yükledikten sonra dışa aktarmak gibi bir seçenek olsa da hemen buraya upload edebilsem çok iyi olur benimle aynı soruna sahip olanlar için.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Haklısınız kesinlikle. Mi box bile bu dandik tv den kat kat daha iyi. Zamanında almak lazımmış pişmanım şuan ben de. Hocam peki bu tv den yazılımı nasıl export edebiliriz mümkün dimi bu? Yarın servisçiler gelecek muhtemelen. Onlar tv ye yazılım yükledikten sonra dışa aktarmak gibi bir seçenek olsa da hemen buraya upload edebilsem çok iyi olur benimle aynı soruna sahip olanlar için.
Onu anca anakart üzerindeki EMMC depolamayı söküp, programlayıcı kart ile çekebiliriz diye düşünüyorum.
Başka türlü olmaz bence.
Servis elinde yazılım yüklemek için USB bellek ile gelirse ondan rica et, belki verir.
Bunların yazılımını bulmak çok da zor iş değil, çünkü farklı markalar adı altında da aynı şaseyi kullanan TV'ler oluyor.

E Çevrimdışı

elfgoktas57

Yeni Üye
8 Ara 2021
24
25
Onu anca anakart üzerindeki EMMC depolamayı söküp, programlayıcı kart ile çekebiliriz diye düşünüyorum.
Başka türlü olmaz bence.
Servis elinde yazılım yüklemek için USB bellek ile gelirse ondan rica et, belki verir.
Bunların yazılımını bulmak çok da zor iş değil, çünkü farklı markalar adı altında da aynı şaseyi kullanan TV'ler oluyor.
Hımm o emmc işi de zor iş. Whatsapptan görüştüğümde servisçi yazılımı paylaşmadı. Kayıt açtır dedi sadece bakalım gelirlerse yine sorarım ama verse baştan verirdi kendileri gelme yerine. Çok değerli bir şey saklıyorlar hiç verirler mi bize ?

Geri
Üst Alt