!! Hİ-LEVEL 40" 40HL650 Full HD SMART LED TV -- 1349 TL !!

C Çevrimdışı

chaos

Yeni Üye
13 Ara 2019
4
38
Merhaba bende bu televizyonu almak istiyorum da bütçem 1300-1400 civarı önerirmisiniz ? full hd olması yeterli benim için A Adem Helvacı yada bu fiyatlara yakın önerebileceğiniz hangi televizyon vardır

S Çevrimdışı

Spring 

Yeni Üye
14 Ara 2019
10
28
IMG_20191214_152334.jpg

Merhabalar forumda yeniyim bu televizyonu almayı düşünüyorum seri numarası ile panel ve anakart bilgisine ulaşılabiliyormuş galiba bu tv nin bilgileri nedir acaba

S Çevrimdışı

Shadow60

Aktif Üye
17 Eyl 2018
111
25
IMG_20191214_152334.jpg

Merhabalar forumda yeniyim bu televizyonu almayı düşünüyorum seri numarası ile panel ve anakart bilgisine ulaşılabiliyormuş galiba bu tv nin bilgileri nedir acaba
merhaba resmi panel bilgi hattı adlı konuya atın ve altına bu şekilde F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST etiketleyin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

merhaba resmi panel bilgi hattı adlı konuya atın ve altına bu şekilde F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST etiketleyin
Anakart mb211s olmalı paneli seri no dan bakıyor hocalarım

D Çevrimdışı

dursunhkaya

Aktif Üye
2 Tem 2018
72
33
Merhabalar bu tv den 2 adet aldim ancak bir sorum var arka ışık ayariyla oynanmiyor bunun bir yontemi varmidir ? Ayriyetten wireless display ile telefon baglanmiyor baglaniyorda kaliyor 2 tvdede ayni sorun var.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar bu tv den 2 adet aldim ancak bir sorum var arka ışık ayariyla oynanmiyor bunun bir yontemi varmidir ? Ayriyetten wireless display ile telefon baglanmiyor baglaniyorda kaliyor 2 tvdede ayni sorun var.
ekran ve ışık ayarları tabiki yapılabiliyor, bazıları taslak olarak kayıtlıdır değişmez diğer modlarda kontrol ediniz.
ekran yansıtma bir birlerini destekleyen telefonlar olmalı, farklı telefon varsa onla deneyin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri