!! Hİ-LEVEL 40" 40HL650 Full HD SMART LED TV -- 1349 TL !!

S Çevrimdışı

Shadow60

Aktif Üye
17 Eyl 2018
111
25
12 Aralık A101 İnsert ürünü Vestel üretimi ve Vestel garantili SMART ve dahili wi-fi özellikleride var
Bir önceki model olan 40hl560 la karıştırmayalım
Fiyatına göre güzel gibi duruyor
@Adem Helvacı Hocam
Ürün hakkında görüşleriniz nelerdir ?

a101-12-aralik-2019-sayfa2.jpg

S Çevrimdışı

Shadow60

Aktif Üye
17 Eyl 2018
111
25
A Adem Helvacı Hocam bu TV 2 yıl garantili Vestel 40fd7300 ise üç yıl garantili aralarındaki fark sadece garanti mi yoksa malzeme kalitesi vs çok farkeder mi şimdiden teşekkürler

S Çevrimdışı

Shadow60

Aktif Üye
17 Eyl 2018
111
25
A Adem Helvacı Hocam şu an Arçelik tüplü TV kullanıyoruz bu TV ye geçersek tüplü deki görüntünün kalitesine göre bu TV nin görüntü kalitesi düşük kalırmı

M Çevrimdışı

MajoriS

Yeni Üye
3 Eyl 2019
25
30
A Adem Helvacı hocam bu TV nin 49uhl650 ile arasında boyut ve 4k dan başka ne gibi farklılıkları var acaba. Acil bir bilgilendirme yapabilme imkanınız var mı?

S Çevrimdışı

Shadow60

Aktif Üye
17 Eyl 2018
111
25
Ürünü bu aksam nasipse alicam insallah smart özeliği iyidir
Hocam ürün Panel kontrolü yapın yani seri no sunu panel bilgi hattına sorun fikoloji ve teknowest hocalarım etiketliyerek

Tokat'ta ki 40hl650 per cmo Va panel yani yan açılardan renklerde solma yapabilir
Direk karşıdan izlersiniz sıkıntı yok
Birde A Adem Helvacı hocamın düşüncesi yanılmıyorsam şu alintida olması lazım
Herkese Merhaba;

Her ne kadar Yaşar Ünv ve Sakarya Ünv den akademik eğitim almış olsam da, halen devam eden bir okul hayatım var ve bu doğrultuda haftasonu Sabah ve öğleden sonra sınavlarım vardı forumda vs aktif olamadım kusura bakmayın lütfen sorularınıza cevap yazamadım. :ok

Bütün soruları detaylı olarak Yarın cevaplayacağım lakin önceliklle 40'' HILEVEL alınır mı diyenlere kesinlikle HAYIR diyorum.

55''JVC soranlara ''Biraz bekleyin bilgi edinmeye çalışıyorum ama öngörüm bu modelin 55VU6905 olacağı yönde'' diyorum Eğer öngörüm doğru çıkar ise 55'' LG panele sahip, Yeni nesil MB230 anakartlı bir tv olacak demektir.

BİM ve A101 inat ve ısrarla model belirtmiyorlar ürünlerde, Müdür amir memur arayıp duruyoruz onlar da bir şey bilmiyor.

Ürün eve teslim satılacağı için alternatif kanallardan nasıl tedarik edebiliriz ona bakıyoruz.

SONY konusunda beni eleştiren kardeşime ''Haklısın'' diyorum, Ancak dar alandan girmişsin konuya, Elbette Her panel, her işleyen elinde farklı sonuçlar verir ama SONY kalitesine yakışan, Panelini kendisi üretmektir diyorum halen :ok

@10vil where are you go meaaann ? :rant

@Koro96 benden izin almadan tv mi alıyorsun sen ? :sopa1

Yarın sabahtan itibaren tüm soruları yine detaylı cevaplayacağım.

Bu haftasonu için mazur görün arkadaşlar. :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri