Herkese Selam :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,654
Can Abım Bız Arkamızda Bıraklı Cok Oldu O Buyuk Forumları
Saygı Sevgı Cervesınde Bu Kucucuk Forumu Kurduk Cok Sukur Yavas Yavas Ilerlıyoruz
Bu Forumun Gıdasatını Bızlerden Cok Uyeler Belırleyecektır

Engellemek Banlamak Bıryere Kadar
Saygı,Sevgı,Dayanısmayı,Paylasmayı Herkesın Ilıklerını Kadar Islememız Gerekır
Olurda Ortalık Karıstırmaya Calısan Tıpler Burada Bıtmeye Baslarsa. En Buyuk Tepkı Uyelerden Gelsın Isterım ve Bu Tepkı Uyelerden Gelırse
Ozaman Buyuk Forum Olmanın Kapısını Aralamıs Oluruz.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,230
Benim en uyuz olduğum bir tek şey var aslında; forumlarda ki iki ayaklı "çakallar" işi bunlar bozuyor!
Delikanlı gibi girip de "satıcıyım" dese canımı yesin! ama buna da Yönetim izin verirmi,o beni ilgilendirmez,
adam delikanlı gibi aleni yazmış ve çakallık da yapmıyorsa benim için sorun yoktur ama böyle yapmıyorlar
ayrıca foruma para ödemek istemedikleri için çaktırma dan mal satmak istiyorlar ve milleti de birbirine
düşürüyorlar v.s

Ben böyle bir sürü adama açıkça destek de verdim! çok da mallarını sattırdım,hem de en pahalılarını!
ama adam "çakal" değil ki!

DH ayrıca duyduğum kadarıyla çok fazla para istiyormuş,bu ne kadar doğru bilmem;geçmişte birisini attırmıştım adam sonra
bana ulaştı ....yaw abi herifler öyle absürt rakamlar istiyor ki ben çareyi böyle buldum... demişti
Sankim TV ye reklam veriyor gibi rakamlar filan çekiyorlar demişti,yaw DH satıcı kaynıyor bu sebebten!

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,654
Can Abı El Altından Satısa Izın Vermeyı Dusunmuyorum Cok Fazla Madurıyet Ortaya Cıkıyor
Bunu Cok Iyı Bılıyorsun

Kurumsal Uyelık Sıstemını Bızde Aktıf Hale Getırecegız.

Fırmaların Kım Oldugunu Enazından Herkes Tarafından Bılınır, Ortalıgı Karıstıran Gızlı Satıcılara Gecıtme Vermemıs Oluruz.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,230
Kardeşim çakallık olmaz,"Satıcıysan" gel yönetimle bir konuş ve fikir al veya rakam ne olur v.s
adam gibi aleni çık bunları konuş,işine gelirse öde ve yoluna devam et ama işine gelmezse
fake girip de mal satma,bu hem ayıp hemde olmaz yaw
DH/TF nin tuzu kuru,kimseye bu konuda eyvallahları da kalmadı artık! manyak rakamlar istiyorlamış
valla esnaf da haklı ne diyeyim;manyak rakamlar ne demek yahu,biraz insafa gelin!

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Kardeşim çakallık olmaz,"Satıcıysan" gel yönetimle bir konuş ve fikir al veya rakam ne olur v.s
adam gibi aleni çık bunları konuş,işine gelirse öde ve yoluna devam et ama işine gelmezse
fake girip de mal satma,bu hem ayıp hemde olmaz yaw
DH/TF nin tuzu kuru,kimseye bu konuda eyvallahları da kalmadı artık! manyak rakamlar istiyorlamış
valla esnaf da haklı ne diyeyim;manyak rakamlar ne demek yahu,biraz insafa gelin!

O günlük hit eriyince öyle yapamazlar abi.
Biz yolumuza bakalım.
Şu an Türkiye'de 21.000'deyiz.
Yaza doğru hareketlilik artarsa, biraz da başka bölümlerin hareketliliğini artırırsak, bu iş olur.

kenai Çevrimdışı

kenai

Yeni Üye
23 Mar 2018
47
50
Selamlar, dh de artık insanlar çok yazmak istemiyor. Genelde whatsapp , Telegram ve discord üzerinden gruplar kurarak yazışıyorlar. Ben yıllardır ses sistemlerinde dolaşırım ama forumdan daha çok whatsapp grubunda yazıyoruz. Çünkü dh nin eski tadı pek yok.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamlar, dh de artık insanlar çok yazmak istemiyor. Genelde whatsapp , Telegram ve discord üzerinden gruplar kurarak yazışıyorlar. Ben yıllardır ses sistemlerinde dolaşırım ama forumdan daha çok whatsapp grubunda yazıyoruz. Çünkü dh nin eski tadı pek yok.

Azizim aslında bu DH ye özel bir durum değil genelde var bu sorun, tknolojisinin gelişmesi, uygulamaların artması, platformların genişlemesi, o dönemin gençlerinin şimdilerin anne babaları olması vs derken üstüne bir de DH nin yönetim zaafiyeti eklenince artık çekilmez veya gereksiz bir hal alıyor ister istemez. Yine de DH her zaman bir başkadır benim için. Elbette ki saçma yönetim anlayışını eleştirmemize engel değil bu durum :)

Bence aynı teknolojik bakış açısı, aynı kültürel yaklaşımlar, aynı tarz müzik dahi insanların farklı platformlarda farklı guruplar kurması için yeterli bir gerekçe.

Bu anlamda kim nerede mutlu ise orada yazıyor. Bizim gibi bazı alışkanlıklarından vazgeçemeyenler için ise senktronizasyon durumları çok faydalı oluyor, Mesela Sota Sota başkan iyi akıl etmiş ve sağ tarafta haftanın videosu diye bir bağlantı yapmış, bu bize hem forum ortamından devam edebilmeyi hem de youtube takibini aynı anda yapabilmeyi sağlıyor. Telefon senkronizasyonları zaten başlı başına mucize.

Velhasıl teknoloji icat oldu eski forum ortamları bozuldu azizim :)

Geri
Üst Alt