Her Zaman, Tek BAŞKOMUTAN

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Acaba neden?bende şimdi merak ettim
Günü de belli yılı da belli dedeleri ataları da belli hepsi kayıtlarda var. TV'ye çıkan soytarılar bunu yok gibi gösteriyor günü belli değil acaba neden ataları belli değil hiç biyerde yazmıyor acaba neden diye bahsediyorlar ama hepsi palavra.

A Çevrimdışı

aziris

Aktif Üye
16 Haz 2020
95
50
Biz Türkler kadar garip bir millet yoktur malum agustos ayı otlukbeli o zamanlarda adı tercan Memleketim iki Türk ordusu savaşıyor ateşli silahları yani topu olsn osmanlı akkoyunlu ordusunu mağlup ediyor yenilen silme türk ordusu şimdi ağustos zaferlerine bu savaşıda katiyorlar allah aşkına bu zafermi yüzbine yakın Türk şehit olmuş ama osmanlı Türk diğerleri ne

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Biz Türkler kadar garip bir millet yoktur malum agustos ayı otlukbeli o zamanlarda adı tercan Memleketim iki Türk ordusu savaşıyor ateşli silahları yani topu olsn osmanlı akkoyunlu ordusunu mağlup ediyor yenilen silme türk ordusu şimdi ağustos zaferlerine bu savaşıda katiyorlar allah aşkına bu zafermi yüzbine yakın Türk şehit olmuş ama osmanlı Türk diğerleri ne
Okuyup araştırmayan toplum, kendisine ne öğretilirse onunla yaşıyor, inandığı dinini hakkıyla öğrenmeden kendisine aktarılan bilgilerle iman edince sıkıntı olduğunu fark etmiyor bile.

"Türk'e devlet kurdururlar ama yönettirmezler"

Tarih olmuş devletleri ve günümüz ile yakın tarihi araştıran bu sözün doğruluğunu rahatlıkla anlayabilir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Nerelerdesiniz efendiler? Cumhuriyet ilan edilecek. ?

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Bundan yaklaşık iki ay kadar evvel olması lazım, diyanet başkanı dahil bir cok meczup arap dini uğruna hakaretler savusturdu bir tane devlet yetkilisi (subaylar da dahil) çıkıp demedi ki : "ulan oglum sen ne diyorsun" diye.

E böyle bir ortamda 29 ekim olsa ne olur olmasa ne olur diyor insan.

O yüzden duygusal tatmin gibi geliyor bana. Ha içten olana tamam

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bundan yaklaşık iki ay kadar evvel olması lazım, diyanet başkanı dahil bir cok meczup arap dini uğruna hakaretler savusturdu bir tane devlet yetkilisi (subaylar da dahil) çıkıp demedi ki : "ulan oglum sen ne diyorsun" diye.

E böyle bir ortamda 29 ekim olsa ne olur olmasa ne olur diyor insan.

O yüzden duygusal tatmin gibi geliyor bana. Ha içten olana tamam
Bunca yapılanlara rağmen insanlar hala anıtkabire akın ediyorsa, bence insanlar öyle demiyorlar sevgili Muratti ,haa,diyenler vardır mutlaka ,eminim azınlıktalardır :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri