her şey pahalı, her şey kalitesiz

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
üstadım benim zam gelmedi lafıma istinaden dediysen kastım sadece 2019 sonrası için geçerli. O da hiç zam gelmedi anlamında değil de gelmesi gerekenin çok altında geldi anlamında.

Yoksa tabiki her şeye olduğu gibi internete de birim bazında çok yüksek paralar ödüyoruz.
Ben bir ara interneti komşulara paylaştırdım anlaştık faturayı ortak ödeyeceğiz.

İlk 2-3 ay bunlar kendine düşen kısmı düzenli getirdi sonra getirmez oldular.

Ben ayıp olur diye istemiyorum bekle dur baktım ses çıkmıyor istedim.

Yarın öbür gün dediler 20-30 TL altı üstü Millete iyilik yaramıyor.

Sonra switch hub bunların kablolarını söktüm hepsi kapıya dayandı internet gitti diye.

Dedim size internet yok gidin telekoma internet bağlatın sizinle uğraşamam.

3 aylık birden verilim falan başladılar olmaz dedim o gün bugün tek başıma kullanıyorum.

100'lük paketi olanlar komşularla paylaşabilir neti hayırlı komşuda kalmadı :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Taahhütsüz İnternet kullananlar sürpriz fatura zam görmemek için taahhütlü pakete,

geçsinler en azından 24 ay fiyat garantisi var hazirandan sonra yüklü zam gelecek..

TT devlete geçti ilk alınan karar %67 zam oldu bankalara ödedikleri parayı milletten alacaklar.

2026 da bedelsiz devletin olacaktı 1 milyar 650 milyon dolar ödeyip aldılar.

Zam yap internete iletişime Millet ödesin hem pahalı olunca kullanım az olur.

İnternet sosyal medya falan kullanmamızı istemeyen gerici bir yönetim yönetiyor ülkeyi..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,714
Bir araca bindik ilerleye çalışıyoruz ama yolunda gitmeyen birşeyler var.
Araç girmekte zorlanıyor sağa çekip kontrol ettik
lastiğin patlak olduğunu hep beraber gördük.
Lastiğin onarımı-değişimi için telaşa girmişken
ordan kendini bilmezin birisi (daha hafif sıfat bulamadım)
çıkıp ne alaka kardeşim fişkiye silecekleri arızalı ondandır demesi nekadar saçmaysa

Ülkenin kıt kaynaklarını-Varlıklarını hoyratça israf edenlerinin k.çlarını yıkamaya çalışmanız okadar saçma
Bu sonucun ortaya çıkmasında
onlar kadar seninde payın var
bari kes sesini otur izle
neleri gozden kaçırdığını anlamaya çalış
ama nerde...

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende 100 mbps için 29 ödüyordum zam geldi 69 oldu
Daha güncellememişler senin paketi hakkı hadi iyisin yine 8 lik paket 69 oldu desene :kiskis

Sistemde 8 lik üzerinden fatura kesiliyor sen 100 hız alıyorsun birikmiş zamlı fatura gelmesin sonra :haha1

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Arkadaşlar biraz sabredin lütfen, bizim arkadaşlar görmüş 2023’te bitecek Lozan maddelerinde Türkiye kendi internetini yapabilecek, fiyatlar bedavadan ucuz olacak, doğalgaz,benzin ve elektrikte öyle. Son bir yılımız,sonrası bahar olacak ?
"yerli ve milli internet" :yeah

world wide web yerine, "gel la internet takak" :krotey

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Daha güncellememişler senin paketi hakkı hadi iyisin yine 8 lik paket 69 oldu desene :kiskis

Sistemde 8 lik üzerinden fatura kesiliyor sen 100 hız alıyorsun birikmiş zamlı fatura gelmesin sonra :haha1
Aynen kapattıracam dedim zam yaparsanız kapatalım dediler geri adım yok firmada

Screenshot_20220403-191829_Samsung-Internet.jpg

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
64
kuş kadar (medeni ülkelere göre) internete 100 küsur liraları ödemek ve bunu uygun sanmak? ne diyeyim bilemedim. "övropa'da bilmem kaç avroğğğ" diyenler var bir de. ulen tırtıl, avrupa'nın emeklisi, gelip 15 gün kral gibi tatil yapıyor bizde. alım güçleri var. bizim emekli, evden çıkıp, başka bir semte gitmek için, metrobüse binerken 2 saat hesap-kitap yapmak zorunda. kısaca, toplumun yarısı daha kötüsünü hak ediyor mu, ediyor. olan geri kalan ülkem insanına oluyor.

sözüm forumdan dışarı. kimse alınmasın.
Boş ver, alınan alınsın... Gerçekler acıdır...

Bende 100 mbps için 29 ödüyordum zam geldi 69 oldu
Sizler bize göre bir tık daha şanslısınız çünkü bırakın Fiber'i 16 lık dışında hız alabilme şansım yok ve onada 94 lira ödüyorum. Kullanmadığım telefona da ayda 27 lira ödüyorum.... Yani 16 lık limitsize toplam ödediğim 121 lira.

Son düzenleme:
Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Boş ver, alınan alınsın... Gerçekler acıdır...

Sizler bize göre bir tık daha şanslısınız çünkü bırakın Fiber'i 16 lık dışında hız alabilme şansım yok ve onada 94 lira ödüyorum. Kullanmadığım telefona da ayda 27 lira ödüyorum.... Yani 16 lık limitsize toplam ödediğim 121 lira.
İhtiyaç olmüyorsa pekte hız önemli degil benim bilgisayar bile yok gelen hız 100 mbps ne ise yarar

Geri
Üst Alt