Hataya giden tırlar yağmalanıyor

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,673
59
telegram,da bu tür videolar dan çok var bir bayanda parfüm çalarken yakalanmış gözüne parfüm sıkmışlar

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,673
59
adana osmaniyede hasat tespitinde çekiçle kontrol yapılıyor çatlak olduğu halde sağlam raporu vermişler vatandaş soruyor tekrar deprem olsa dayanırmı diye verilen cevap allah bilir bu nasıl bilimsellik yahu deprem bölgesi bina çatlak halen depremler oluyor ama oturulur sağlam raporu veriliyor bunlar vatandaşı tamamen bitirmek istiyor kardeşim bu hükümetin verdiği bilinçli olarak kasıtlı emirler bence.

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
osmanke osmanke,

Zaten 5 günde nasıl yapıldı o hasar tespitler belli değil. O kadar bina nasıl, neye göre incelendi. İnceleyen kim, nereden geldi. Bir de şu yardımlara çöken nüfuslular yüzünden yardım yapmaya çekinir olduk. Kimse kim…

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,673
59
Osman abim onları biliyorum. Benim dediğim şöyle dört başı mamur sevgi görüntüleri. Dakikalık fragmanlar kesmiyor oturduğumuz yerde. 🙂
bu yukardaki görüntünün dışında kolluk kuvvetleri hırsızlık yaparken yakalamış 2 kişiyi ama ne dövüyorla bir görsen içimin yağları eridi ellerine sağlık ağız,burun dümdüz olmuş altlarına yapmışlar:alala

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,673
59
osmanke osmanke,

Zaten 5 günde nasıl yapıldı o hasar tespitler belli değil. O kadar bina nasıl, neye göre incelendi. İnceleyen kim, nereden geldi. Bir de şu yardımlara çöken nüfuslular yüzünden yardım yapmaya çekinir olduk. Kimse kim…
evet doğru söylüyorsun valla bizde burdan giden kardeşlerimiz oldu akut çağırdı onların yanına yardımları verdik öyle gönderdik ya haluk levent,in vakfına yada akuta başka bence hiçbir yere yapmayın ama dersen,ki burada çok güvendiğimiz oraya eminim götürecek gönüllüler var birinci elden istersen ver ama inan maddi,manevi çok büyük yardım geldi,ki işte benimde korkum bu onların bu yadımlara çökmesi şimdi herkes gönderiyor gerçekten gönülden kardeşlerimize ama şerefsizler işte bizim haberimiz bile dahi olmuyor cebellezi yapıyorlar 25 senedir ödenen deprem vergileri ne oldu bunları deprem yardımlarında kullanacağına yok şunu yaptık yok bunu yaptık madenciler için para toplanır el koyarlar hangi birini sayayım kardeşim yahu ben utandım bu çaresizlikten insan bu kadarmı haysiyetsiz olur canbu,can elin yabancısı gavuru dediğimiz insanlar her türlü yardıma koştular bizimkiler hep bir bahanelerle yok yol kapalı yok uçak gidemiyor yahu giden nasıl gidiyor devlet bu zamanda ilk yardım elini uzatması gerekirken en son gelen oluyor bu nasıl bir vicdandır birde gelen yardımları istemiyorlar kusura bakmayın çok üzülüyorum yazık değilmi bu kadar cana bu kadar insanın ölmesinin tek sebebi mesnetsiz politikaları

Geri
Üst Alt