Hataya giden tırlar yağmalanıyor

L Çevrimdışı

lovecraft

Aktif Üye
5 May 2021
75
Hayır madem eşkiyalığa soyundunuz ve yol kestiniz, o zaman niye şoförle konuşup adamın dediğine inanıp "hadi tamam devam et" diyosunuz. Hayır sadece polisçilik oynamak için mi bu işi yapıyorsunuz? Benim bildiğim eşkiya alacağını almadan bırakmaz, hatta daha da kötüsünü yapar. Bunlarınki sanki "ya biz bi bok yedik ama çok da ileriye gitmeyelim, korkutursak belki bize de üç beş bişey verirler" tarzı bir eşkiyalık. Ülkenin eşkiyası bile bi garip arkadaş.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
3 5 tanesinin gerçekten böyle tutuklama falan değil olay yerinde infaz edilmesi gerekli ki ibreti alem olsun

Bizim insanımız can derdinde bu şerefsizler mal derdinde

Marketi yağmalamışlar şurada adam ölüyor yardım et desen benim gücüm yok der koskoca çamaşır makinesini kucaklamış götürüyor

Asayiş konusunda da mobilize olan ve takviye olabilecek her askeri personelin oraya gitmesi lazım

Her yer yağmalanıyor ve enkaz kaldırma çalışmalarında bu daha da artacak kepçe kamyon götüren bile çıkar yakındır görürsünüz

L Çevrimdışı

lovecraft

Aktif Üye
5 May 2021
75
Hadi bu hırsızlar dayak yiyo iyi güzel de, peki ya "milyonları, milyarları" çalan hırsızlar dayak yiyo mu? Alman malı araçlarda keyif çatan hırsızlardan bahsediyorum. Onlara hiç kimsenin sopası yetişmiyor. Ya onlar ne olacak?

Geri
Üst Alt