Hatay Sallanmaya Devam Ediyor :(

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
Öncelikle bu bölgede olanlara çok geçmiş olsun arkadaşlar her an tetikte olun hasarli binalara girmeyin maalesef 3 vatandaşımız vefat etmiş benim cep telfonuna kurduğum uygulama bayağı etkili arkadaşlar tavsiye ederim deprem olmadan evvel sesli olarak uyarıyor yaklaşık 1 dakika önce akşam haberlerini dinliyordum bir baktım sesli olarak uyarıyor habertürk kanalında,da hatayda canlı yayında birden bağrışmalar çekim spotları düştü arka tarafta bir toz bulutu oluştu sonrası malum
rabbim orada yaşayan tüm vatandaşlarımızı korusun deniz yükselmesi uyarısı yaptılar royters ajansı çekmiş denize yakın kurulmuş stadın orda ne kadar,da yakın olduğu görülüyor insanları kurtarıcaz derken bu seferde denizden gelen suyla boğacaklar insanları yazık.
uygulamanın ismi nedir acaba? mahsuru yoksa paylaşır mısınız? Bende Kandilli nin rasathane uygulaması var en erken sarsıntıdan 15 dakika sonra bildirim veriyor.
Pardon, şimdi gördüm uygulamayı paylaşmışsınız, teşekkür ederim.

bunu ceptelefonunuza indirin gerçek zamanlı bilgi veriyor
playstor,a girin deprem ağı yazın hemen çıkıyor ücretsiz olanını indirin pro olanı ücretli bilginize
Sizdeki ücretli mi, rakam çok değil 15 Tl

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,674
59
uygulamanın ismi nedir acaba? mahsuru yoksa paylaşır mısınız? Bende Kandilli nin rasathane uygulaması var en erken sarsıntıdan 15 dakika sonra bildirim veriyor.
Pardon, şimdi gördüm uygulamayı paylaşmışsınız, teşekkür ederim.

Sizdeki ücretli mi, rakam çok değil 15 Tl
hayır ücretsiz olan yüklü bende ücretli olan pro 15 tl çok değil ama aynı işi yapıyor gerek duymuyorum

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
hayır ücretsiz olan yüklü bende ücretli olan pro 15 tl çok değil ama aynı işi yapıyor gerek duymuyorum

15 🤔

DCD2A49B-36DB-485C-9913-157096817435.jpg

Geri
Üst Alt