Hatay Sallanmaya Devam Ediyor :(

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
385
Ne yazık ki şiddetli sarsıntılar yeniden baş gösterdi.

18bc2334fd96f3fe3.jpg

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Allah yardımcınız olsun benim de kayınçom adana da oda çok sallanmış uyurken yakalanmış hatta çevre illerinde allah yardımcısı olsun. kayseride kuzenler bile hissetmiş onlarda evde kalmıcaklar onlar bile kayseriden baya sallanmışlar

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,676
59
Öncelikle bu bölgede olanlara çok geçmiş olsun arkadaşlar her an tetikte olun hasarli binalara girmeyin maalesef 3 vatandaşımız vefat etmiş benim cep telfonuna kurduğum uygulama bayağı etkili arkadaşlar tavsiye ederim deprem olmadan evvel sesli olarak uyarıyor yaklaşık 1 dakika önce akşam haberlerini dinliyordum bir baktım sesli olarak uyarıyor habertürk kanalında,da hatayda canlı yayında birden bağrışmalar çekim spotları düştü arka tarafta bir toz bulutu oluştu sonrası malum
rabbim orada yaşayan tüm vatandaşlarımızı korusun deniz yükselmesi uyarısı yaptılar royters ajansı çekmiş denize yakın kurulmuş stadın orda ne kadar,da yakın olduğu görülüyor insanları kurtarıcaz derken bu seferde denizden gelen suyla boğacaklar insanları yazık.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Adana ve Palu işaret ediliyor ,ama özellikle Adana deniliyor.Hatta Ö.A.Ercan tüm Türkiye dedi tv de,sanki öyle anladım.Gerçi biz her gün sallanıyoruz ama ufak ufak bizimkiler (İzmir) ,üstelik merkezi TR de değil,ama etkileniyoruz haliyle.Sonuçta deprem ülkesiyiz ama yangın merdiveninin sağlam kalıp,binanın yıkılması da apayrı bir olay.Neyse sustum...

Geri
Üst Alt