Hangi Telefonu Tercih Edersiniz?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Xiaomi kullanan birisiyim xiaomi tefonlara aşinayım uygun fiyatta alinacak tek telefonu saf android olursa A3 biraz da iyi bise istenirse Mi9 lite tavsiyem olur
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

orjinal mi serisi her zaman redmiden öndedir aklınızda bulunsun.
Öncelik batarya performansı ise mi serisi her zaman önde olmayabilir.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
Aldanırsiniz teknik degerlerin karmasasina aldanmayın mesela inleceyin mi 9 liten sarjida kamerasida kasasida ekranida note 8 prodan iyidir fiyatlari cok yakin 64 mp kamera 48 birisi 4500 biri si 4000 birisi rakamlarin buyuklugune aldanmayin bi söyleyimde günah benden gitsin.

mi9 lite sarji 8 prodan iyi inceleyin benim demek istedigim sadece rakamlara bakarak hareket etmeyin akil karisikligi oluyo

Her zaman degil tabiki ama kasa kalitesi olsun ekran olsun kamera olsun redminin önündedir. Fiyatlar teknik özellikler yakınsa ben sahsen mi serisi tercih eder öneririm kullanilan parcalar daha kaliteli.

Son düzenleme:
blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510

mi9 lite sarji 8 prodan iyi inceleyin benim demek istedigim sadece rakamlara bakarak hareket etmeyin akil karisikligi oluyo

Dediğim gibi bu modele göre değişiyor. Telefondaki işlemci batarya ekran bileşenlerine bağlı . redmi serisi k20 pro ikinsinden de önce çıktı ama çok daha iyi .Normalde malzeme kalitesi olarak mi serisi daha önde fakat bu durum yavaş yavaş değişiyor. Eşit özellikteki telefonlarda mi tercih edilebilir.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
511
Merhaba. Bende redmi note 8 pro alacaktım. Yorumlarda kimi iyi kimi kötü olunca beklemeye karar verdim. Şimdi k30 modeli çıkacak gerçi yeni modelin sonu gelmez ama onu bekliyeyim diyorum.

Artık amiral gemisi cihazlar el yakıyor. Lakin şu bir gerçek amiral gemi alanda orta segment alanda telefonu taş çatlasın 3 yıl kullanıyor. Zaten her ana güncelleme ile telefon hız olarak batarya olarak performans kaybına uğruyor düşüncesindeyim

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
Merhaba. Bende redmi note 8 pro alacaktım. Yorumlarda kimi iyi kimi kötü olunca beklemeye karar verdim. Şimdi k30 modeli çıkacak gerçi yeni modelin sonu gelmez ama onu bekliyeyim diyorum.

Artık amiral gemisi cihazlar el yakıyor. Lakin şu bir gerçek amiral gemi alanda orta segment alanda telefonu taş çatlasın 3 yıl kullanıyor. Zaten her ana güncelleme ile telefon hız olarak batarya olarak performans kaybına uğruyor düşüncesindeyim
Size uygun mi 9 t veya mi 9 lite olur oppo reno z de iyidir. bu telefonlar alinacak tel uygun saf android sorun olmazsa Mi A3 iyidir.Xiaominin telleri tas gibi redmi note 4 almisdim 3 seneyi gectidi anneme verdim bi iki yil daha gider miui 11 de aldi.Sarji hala 2 gün gidiyor

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

Güçlü işlemciye ihtiyaç yoksa batarya performansı önemliyse 8 pro önermem.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt