Hangi pvc markası ?

S Çevrimdışı

SSBMAN

Aktif Üye
16 Ocak 2020
55
44
Hocam aklıma gelenleri yazayım. Fıratpen İyidir. Profil kalitesi güzel. Asaşpen i incelemedim bilmiyorum. PVC de profilden ziyade fiyatı etkileyen birkaç unsur var. Mekanizma ve cam. Mesela hangi marka mekanizma kullancaklar öğrenin. Cam konusunda, sorsanız hepsi ısıcam der ama öyle değildir. Isıcam bir marka gerçekten kaliteli. Camlar arası hava vakumlanıp arasına gaz basılır. Camların sı yalıtım vs özellikleri vardır.Sitesinden bakabilirsiniz. bence bunu da öğrenin. Bazı firmalar camcıda yaptırıyor camları. İki camın arasına fitil koyup silikonluyorlar.
Birde işöilik gerçekten önemli. Camlar düzgün takozlanmazsa vs düzgün kapanmaz. Az para değil 15-16 bin TL vereceksiniz. Referans isteyin.İşlerini görün. Kimse kimseye karşılıksız 1TL vermiyor. Bu sizin hakkınız.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
öncelikle tam içeriğini ve garanti kapsamı nedir bilmek gerekir ?

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Winsa 75 lik secin 70 ligin aksesuarlari yavas yavas kaldiriliyor ve markadan daha cok net olcuyu alirkenki cok ustalik bu isin kalitesini belirler.
Zaten fabrikasyon montaj yapiliyor. Yapilirkenki en buyuk hata olcu aliminda olur

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
asaşpen yaptırmaya karar verdim. Bir kaç kişiden fıratpen geri dönüşüm basıyor pvcnin içine dediler. Winsa da fiyat aldım 5 bin lira daha fazla istedi.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Yani araba ferrari olsada şoför olmadan şahini geçemez :hihi Hem malzeme hem usta önemli.
Yalnız burada her iki araçta da şoför olması lazım, pencereyi takacak usta her ikisinde de olması gerektiği gibi.. ve bence sıradan şoförlü Ferrari usta şoförlü Şahin'e nal toplatır:haha ben yine ısrarla malzeme kalitesinin daha önemli olduğunu vurgulayacağım yine :) arkadaş zaten karar vermiş umarım memnun kalır. iyi günlerde kullanın:ok

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben pttavm hazırpen,den 3 adet pencere aldım montajını kendim yaptım çok ucuza mal oldu ısı camlı dışarıdann hiç ses gelmiyor çok memnun kaldım istersen ara ölçülerini ver fiyat al montajı ya kendin yaparsın yada yaptırırsın
hazırpen iletişim 0553 416 38 78 - 0553 416 38 76

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ben pttavm hazırpen,den 3 adet pencere aldım montajını kendim yaptım çok ucuza mal oldu ısı camlı dışarıdann hiç ses gelmiyor çok memnun kaldım istersen ara ölçülerini ver fiyat al montajı ya kendin yaparsın yada yaptırırsın
hazırpen iletişim 0553 416 38 78 - 0553 416 38 76

Güzelmiş ,elinde darbeli kırıcı delici matkap (beton duvar için) olduktan sonra mutlaka yapılır :) ,tabii ölçüyü iyi almak lazım ,yoksa ya küçük gelir ya da büyük :ok

Ellerine sağlık bu arada :ok

7 Çevrimdışı

724pencereci

Yeni Üye
1 Mar 2021
1
25
Merhaba arkadaşlar,
sitesi üzerinden online 724 istediğiniz markanın fiyatlarını görebilirsiniz. İster beyaz ister renkli yaşadığınız semtte 100 lerce pencere firmasının size özel fiyatlarını görebilirsiniz.
Üye olmadan fiyat alabilirsiniz.
Dünya da ilk onlarca markadan online pencere fiyatı alabileceğiniz web siteniz.

18a63f80232080147.jpg
2665057001cb1ae6b.jpg
3bc7b9648c9923a7a.jpg
45c27f4dd7a6de9f3.jpg

S Çevrimdışı

Sensor

Yeni Üye
28 Tem 2021
1
34
asaşpen yaptırmaya karar verdim. Bir kaç kişiden fıratpen geri dönüşüm basıyor pvcnin içine dediler. Winsa da fiyat aldım 5 bin lira daha fazla istedi.
Hocam Asaşpen yaptırmaya karar vermiştiniz. Nasıl memnun kaldınız mı tavsiye eder misiniz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri